Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Recenze uživatele Mr.Jokker k tomuto seriálu (3)

Misfits: Zmetci (2009)

Pro nás mladší je to kult !! Hrdinové po Anglicku dost dsně a tvrdě pojatí ! Ou Yeah ... Nářez do konce druhé série ! Stejně jako Heroes i tenhle seriál se pomalu a jistě začíná topit !! 3 Série je vysloveně na jednu hvězdičku což je dost škoda nicméně doporučuju všem . (J) ()

Série 1 (2009) (S01)

Robert tuhle partu drží nad vodou a jde to vidět jeho odchodem po 2 sérii pro mě seriál skončil. Nicméně na rozjezd ok. Nejlepší hláška je asi '' I want to piss on your tits'' od simona když nad ním převezme kontrolu. Nejvtipnější díl bude asi 2. Vůbec se nedivím že to na chanelu 4 nebo kde to vysílali získalo takovou popularitu! Doporučuju ()

Série 2 (2010) (S02)

Tohle je televizní gold z anglické produkce. Ano jsou tam pořád slabší díly a není to celkově na 5* hlavně díky dílů 7 fuj. Ale jinak to bylo opravdu epické a Robert se s námi loučí a nastává období rudyho který mu nesahá ani po kotníky a je dosti trapně a vynuceně narvaný do příběhu původních zmetku. Nejlepší díl 6* tvůrci to měli zapichnout smrtí všech. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V