poster

Rychle a zběsile 5

 • USA

  Fast Five

 • USA

  Fast & Furious 5

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 5

 • Austrálie

  Fast Five

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  MOTORISTICKÉ SCÉNY ZOBRAZENÉ V TOMTO FILMU JSOU NEBEZPEČNÉ. VŠECHNY BYLY PROVÁDĚNÉ NA UZAVŘENÝCH SILNICÍCH ZKUŠENÝMI KASKADÉRY. NEPOKOUŠEJTE SE JE NAPODOBOVAT...... /// Fandíte rádi někomu o kom víte že nechcípne? A je vám jedno, že Chevrolet Corvette (Grand Sport z r. 1965) neumí plavat? Pak vás čeká perfektní akcička (byť dětinská!) plná dokonalýho zvuku a smradu benzínu. Tlustej a vousatej (nebo to jsou svaly?) ,,Rock“ hrající si na Elitní jednotku do týhle (hloupý?) akčňárny skvěle zapadá. ,,NEMŮŽEŠ POUŽÍT POKAŽDÝ STEJNOU FINTU! Dannyho parťáci na kolech – triviálnější – prostě BÉČKO!, u kterýho musí každýmu zvlášť dojít, proč ho chce vidět. Jestli za to stojí Rock s ,,melouny v podpaží“ či nadpřirozená síla techniky. MĚLI JSME KLIKU, PŘÍŠTĚ JI MÍT NEMUSÍME! A prej by se mohli usadit! Zajímavá, byť prostoduchá jízda. A vydržte kurva sedět i během závěrečnejch titulků! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak poznám (v Riu) člověka, kterej se nenechá koupit. 2.) Vlastním káru Martina Luthera Kinga. 3.) Rád bych porovnal drsný ,,kukuče“ V.Diesela a D.Johnsona. 4.) Thx za titule ,,Prdlousek“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(21.8.2011)

 • DaViD´82
  *****

  Upřímně pochybuji, že se ve scénáři vyskytují i jiná slova než samá citoslovce, ale o to více je působivé jak se všechna ta "bum, prásk, skříp, ratatata, žuch atd." podařilo přetavit do tak intenzivní i přehledné akce ve filmu, který má mnohem (ale mnohem!) blíže ke zdařilým klasickým heist filmům s kárama (původní The Italian Job) a velkorozpočtovým ze řetězu utrhnutým akčňárnám ve stylu druhých Mizerů než k předcházejícím; při nejlepší vůli sotva průměrným; vytuněným CGI skopičinám pro náctileté. Navíc je ta akce až nezvykle různorodá, je tu vše od testosteronem nabitých bitek tváří v tvář, přes hromadné přestřelky napříč favelami, až po demolici půlky (vozového parku) Ria.(5.5.2011)

 • larelay
  *

  asi som naozaj z inej planety,ako cca 24 tisic tunajsich fajnsmekrov... trezor za sportakmi to definitivne zabil a nepomohlo ani, ze som si k tomu supla decko cerveneho. asi som mala radsej viac. tento film sa nedal brat ani len s nadsazkou... dialogy pisal snad Jozko Mrkvicka z osobitnej skoly a rovnaky exot ucil hercov hereckemu umeniu.(27.12.2013)

 • Malarkey
  ****

  Justin Lin dokázal nemožné a probudil jednu už kvalitou pokleslou zábavu v podobě Rychle a zběsile a dal jí nový řád. Po prvním díle konečně díl, který si zaslouží pozornost i příběhem a není to stále omýlající příběh o tom, jak jeden gang má úžasný auta, ale problém je, že ten druhej má ještě lepší. To totiž ten první gang nakopne a začne se zabíjet. Ale za to všecko může děkovat hlavně faktu, že se vrátil Vin Diesel a Paul Walker. A že do filmu obsadil ještě Dwayne Johnsona a kupu alfa samic, kterých si během filmu nelze nevšimnout.(11.8.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $125miliónovTržby USA $209,837,675Tržby Celosvetovo $629,969,804Tržby za predaj Blu-ray v USA $40,064,243 //počet predaných kusov 1,908,489Tržby za predaj DVD v USA $40,150,054 //počet predaných kusov 2,877,481║ Asi fakt po tých pozitívnych reakcia som čakal malý zázrak. V rámci akýchsi pozitív ide o fakt pozerateľnú akčnú zbesilosť ale u toho to asi tak končí, ináč ide o prvotriednu samoúčelnú testosterónovú prehliadku svalov, prázdneho deja, suchých hlášok, občas neprehľadného strihu, ohlušujúcich motorov,... Dwayne Johnson tu je fajn ale pre málo priestoru tu až tak moc nezamieša karty, režisér Justin Lin je len rutinér bez väčšieho talentu s minimálnymi pokrokmi od predošlých jeho počinov, jedine čo fakt zvláda je akcia a miestami fakt nadupaná, akcia tu obsahuje asi dobru polovicu minutáže čím je tento film zachránený od krachu,... nuž keď nič na viac film nedá tak aspoň ten priemer dosiahol. /60%/(2.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace