Děj se odehrává v roce 1999 v Los Angles. Hlavní hrdina, veterán z Vietnamu, v současné době policejní důstojník si vykládá právo po svém a často se octne na hranici mezi dobrem a zlem. Jednoho dne je však chycen při něčem, co by ho mohlo stát místo. (code2)

Bobris

Film naprosto o ničem. Dokonce film nemá ani žádnej konec. Nic tady není, jen ošklivá Robin Wright. Jedna hvězda za Woodyho. ()

kubilov

Škoda, Rampart sice není úplně rána mimo, ale přeci jenom mohlo dojít vzhledem k potenciálu k daleko lepšímu výsledku. Příběhy o sebedestruktivních jedincích mě většinou docela baví, zvlášť to mohlo platit, když zde policistu z LAPD hraje výtečný Woody Harrelson. Nakonec z toho bylo spíše zklamání, přičemž jsem se mimo Woodyho docela těšil i na pořádné vedlejší role, jenže ty byly také dost na nic. Přesto ta atmosféra má něco do sebe, takže za tři. ()

tahir

Super vykon Woodyho ale zial slaby a nezazivny dej. Problemom deju je, ze ked sa uz konecne zda ze k niecomu dojde a nieco sa udeje, je to hned udupane a tak to ide dookola. Je to ako motor, ktory ked uz uz vyzera ze naskoci, no namiesto toho sa len lenivo pretaca. Cakal som nieco v style Training Day, Street Kings alebo Harsh Times, urcite mu chybal partak ktory by to potiahol s nim. ()

pradous

Souhlasím s Cervenakem. Vyjímečný film od scénáře, přes kameru, až k vyjímečnému Harrelsonovi. U tohoto filmu jsem se bavil od začátku až do konce. ()

frenkie

Rampart je neobyčejně nudné policejní drama o morálně špinavém člověku s nasilnickými a rasistickými sklony, který nosí policejní uniformu. Podobných filmů zde byla celá řada, většinou o mnoho zábavnějších. Od ještě horšího hodnocení uchránil film vcelku solidní výkon Woodyho Harrelsona. Jo a ta režie a způsob snímání je naprostá tragedie. Divím se, že na tento škvár kývla celá řada známých herců. Nebrat! Maximálně jako ukolébavku. ()

fratros

Že by krok vedle? Chyba je čekat klasický film, kde se policajt ohání svojí bouchačkou ve svůj prospěch, do toho šňupe koks, chlastá jako o život a všechno mu to prochází a přinejlepším je ještě na konci povýšený. Toto je opravdu skutečné drama. Co mi ale na tom celém vadilo, bylo, že Harrelson tam snad ani chvíli nemá žádný světlý moment, za který by mi byl sympatický aneb cokoliv ze sebe vyplodí je téměř čisté zlo, co událost, to chyba, kterou si zaručuje další hřebíček do rakve. Téměř za celý film neudělá jediné pozitivní rozhodnutí, což v posledních 10-ti minutách zkouší napravit, ale vám už je z něj tak špatně, že mu to ani nepřejete. ()

fabregas1

Dobrých policejních dramat je v dnešní době málo a Rampart by se mohl mezi ty lepší zařadit.Výborný Woody Harrelson a navíc má k ruce parádní herecké kolegy. ()

sipop14

Myslím si, že se jedná o docela dost nedocněnej kousek. Kus života křivýho poldy, kterej spadl do hnoje tak, že mu nečouhá ani to jeho věčně zapálený cigáro, musí být zkrátka natočený surově bez jakejchkoliv pozlátek, který by shodily film na průměrnej konzumní odpad. Woody ani nevím jestli hrál, protože to co vidíme na plátně je neskutěčně reálný. Nevybavuju si nikoho, kdo by se na to hodil víc. Nemůžu opomenout ani Bena Fostera. Tahle dvojka už hodně předvedla v Messengerovi a doufám, že to není naposled, kdy je vidíme hrát spolu. ()

LoArmistead

Harrelson je super, role agresivního, tvrdohlavýho zabedněnce mu sedne skvěle. Má to zajímavý vypravěčský styl a povedenou kameru, potěší i zdařilá atmosféra L.A. Vzhledem ke skvělýmu castingu (Weaver, Heche, Buscemi, Wright, Bernthal) se ale z nápadu dalo vytěžit mnohem víc. Mohlo to být skvělej film o duševního rozpadu jednoho losangeleskýho policajta. Takhle je z toho jen slepenec nepříliš pohromadě držících scén, z nichž je sice většina dost podařená, ale přesto to u mě na víc než 3/5 neni. ()

Mathesar

Film byl zajímavý a byl dobrý. Už jen ty rozporuplné reakce to dokazují. Špatný člověk není transformer, aby na něj člověk chodil do kina, ale mně samotnému dal tento film více. Že vztahy grázl miluje své dcery je ohrané klišé.. tady to nebylo podstatné.. podstatný byl celek i s jeho detaily. Film mi připomněl Mechanika i Trainspotting... Film se mi v jedné chvíli hrozně líbil a v druhé jsem ho nenáviděl... Už jenom proto je to opravdu zajímavý a dobrý film..tedy za čtyři. ()

floppy4 odpad!

Uplne zleeee, hodinu a tristvrte sa pozerat na stroskotaneho, neurotickeho policajta a v podstate zabit tolko casu na pozeranie filmu bez deja a bez konca, bez akejkovek stipky niecoho co ma prinuti byt zvedavy ako sa to vyvinie... Jedine co ako tak po filmovej stranke sa da ocenit je Harrelson ako to zahral a miestami zaujimava kamera, ale zdaleka to nestaci ani na jednu hviezdicku, lebo to bolo fakt jedna z najhorsich snimok za dlhu dobu. ()

Harrelson + McConaughey = nej seriál všech dob?

Harrelson + McConaughey = nej seriál všech dob?

12.04.2012

Tak tohle jsou bombastické plány. Woody Harrelson a Matthew McConaughey plánují natočit osmidílnou televizní minisérii True Detective, kterou bude celou (!!!) režírovat Cary Fukunaga (o kterém víme,… (více)

Oscarová kriminálka na obzoru

Oscarová kriminálka na obzoru