Zlatý Glóbus 2011 (TV pořad)

The 68th Annual Golden Globe Awards

Publicistický

USA, 2011, 120 min

Dave Boone

Ricky Gervais, Robert De Niro, Gia Mantegna, Alicia Keys, Al Pacino, Steve Carell, Matt Damon, Zac Efron, Tom Hanks, Katey Sagal, Chris Colfer, Jane Lynch, Steve Buscemi, Jim Parsons, Claire Danes, Christian Bale, Annette Bening, Paul Giamatti, Natalie Portman, Colin Firth, Amy Adams, Christina Aguilera, Tim Allen, Hayley Atwell, Kevin Bacon, Alec Baldwin, Halle Berry, Justin Bieber, Matt Bomer, Helena Bonham Carter, Julie Bowen, Sandra Bullock, Scott Caan, Toni Collette, Kaley Cuoco, Hope Davis, Judi Dench, Johnny Depp, Michael Douglas, Robert Downey Jr., Jesse Eisenberg, Idris Elba, Danny Elfman, Edie Falco, Tina Fey, David Fincher, James Franco, Romola Garai, Andrew Garfield, Ryan Gosling, Anne Hathaway, Jennifer Love Hewitt, Thomas Jane, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Milla Jovovich, Nicole Kidman, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Melissa Leo, LL Cool J, Jennifer Lopez, Kelly Macdonald, Julianna Margulies, Lea Michele, Helen Mirren, Julianne Moore, Matthew Morrison, Elisabeth Moss, Christopher Nolan, Chris Noth, Robert Pattinson, Piper Perabo, Brad Pitt, Édgar Ramírez, Jeremy Renner, Trent Reznor, Naya Rivera, Geoffrey Rush, Kyra Sedgwick, Hailee Steinfeld, Julia Stiles, Emma Stone, Eric Stonestreet, David Strathairn, Josh Sussman, Blair Underwood, Carrie Underwood, Keith Urban, Sofía Vergara, Mark Wahlberg, Olivia Wilde, Michelle Williams, Bruce Willis, Tilda Swinton, Dianna Agron, Darren Aronofsky, Olivier Assayas, Susanne Bier, Danny Boyle, Jeff Bridges, Bryan Cranston, Chris Evans, Jimmy Fallon, Jane Fonda, Megan Fox, Joseph Gordon-Levitt, Nolan Gould, Jake Gyllenhaal, Michael C. Hall, Jon Hamm, Garrett Hedlund, Chris Hemsworth, Tom Hooper, Jeremy Irons, January Jones, Hugh Laurie, Daniel Leconte, Eva Longoria, Ian McShane, Leighton Meester, Alan Menken, Alex Pettyfer, Michelle Pfeiffer, Dennis Quaid, Kevin Spacey, Sylvester Stallone, Lee Unkrich, Jacki Weaver, Vanessa Williams, Marc Anthony, Warren Beatty, Kate Capshaw, Peter Facinelli, Joe Mantegna, Jack McBrayer, Ed O'Neill, Elsa Pataky, Ally Walker, Rita Wilson, Catherine Zeta-Jones, Atticus Ross, Simon Beaufoy, Jens Meurer, Benjamin Millepied

Podruhé Gervais a skutečně nejlepší otvírací proslov historie :) Perfektní narážky, brutální, pichlavý humor, rozpaky a vyražený dech. Jen tak dál Ricky! Úpsěch Inception očekával asi málokdo, nicméně i tak nedocenění Nolana zklamalo... 7/10(27.2.2013)

Oproti předešlým ročníkům jsem maximálně spokojen. Diváky favorizované Inception naštěstí neuspělo a Leonardo DiCaprio také ne, což zamrzí vzhledem k Shutter Island. Mé koně úspěšně dojeli do cíle a dostali bohatou cenu. Jak mé srdcové Glee (Chris Colfer si zaslouženě došel pro svou cenu a dokázal že i v mladém věku se dá dokázat nevídané. Má můj obdiv. Jane Lynch si právem odnesla svůj druhý glób za ztvárnění božsky ďábelské Sue Sylvester.) Ricky Gervais je Bůh!(1.2.2011)

Moje první setkání s celým ceremoniálem předávání cen a musím říct, že dopadlo nadmíru dobře. Ricky Gervais. To, co vypouštěl z úst mě překvapilo a neskutečně pobavilo, až jsem si chvilkama říkal, že za tohle bude následovat sprška žalob. Ale nejsme v ČR a v publiku neseděl Paroubek. Z ostatních potěšil třeba výstup Steva Carella nebo i předávání Matta Damona ceny Robertu De Nirovi a jeho vtipná replika směrem k Mattovi. To ostatní jsou především poděkování a citové výlevy, což je pochopitelné.(18.1.2011)

Letošek mi připadal lepší i když nominované filmy byly (sou) letos v rozmezí průměr-strašná sračka (War Horse nedavam).Ricky je urypanější (hustě do Cruise),ale ne vtipnější.Filmy mnohem lepší.Nolan nastupuje dráhu Scorseseho,nebo hůř R.Scotta.Co na tom,že ostatní proti němu točí sotva poloviční sračky,ocenění se nedočká.Leda tak za celoživotní dílo.Njn netočí každý tuctové,klišovité a sentimentální lejna!To u některých oceněných úplně mizí iluze.Otravného Balea aby z podia vyháněli,ale aspon vidím,že v sedmnácti sem s podobným hárem musel vypadat taky jak totální čurák;Portmanka se směje tak nesexy způsobem,že mi koule lezly až do krku;Downey Jr. mi přišel s tou svou tetrálností dost mimon';a Melisa Leo taky mohla trochu sklidnit hormon;jo a Fincher koulí očima tak arogantně,že se mi tomu ani nechce věřit.Největší sympoši pak byli Firth s Giamattim a pak ti dva nejlepší herci ever (Al je hustě maličký;).Taky Tina Fey a Jim Parsons (rovnou to dostal od kolegyně).Kobra večera jednoznačně Halle Berry (kdeže Megan) a ten její příchod úplně vyrážel dech.Tu by měl někdo vysochat.A Tilda Swinton je tutově mimozemšt'an.(26.1.2012)

Shlédnuto a konec. Spokojenost není moc velká, ale dá se to přežít. Škoda že ani jednu cenu nedostal Leonardo DiCaprio a vůbec celý Inception, ale zase naopak jsem rád za dva Zlaté glóby, které dopluly k seriálu Boardwalk Empire, a to hlavně k Stevu Buscemimu. Také mě potěšil Christian Bale za vedlejší roli v The Fighter. Celá noc byla prováděna skvělým Rickym Gervaisem, který si na začátku ceremoniálu docela užil "drbání" hvězd, hh.(31.1.2011)

• Robert De Niro