Skvělá 1. řada, ale osobně 2. řada mi přijde více propracovanější. Navíc se objeví i příběhy málo známých superhrdinů, kteří nemají takový prostor. Podle mě ale asi nejlepší komiksový seriál z DC universa. Jenom škoda že není a nebude 3. série. Tento seriál by si ji rozhodně zasloužil. 90/100(8.6.2015)

Vostrý. I když je to Animák o dorostu, tak to rozhodně není pro malý děcka. Každej díl má padoucha, a vše navzájem propojeno. Takoví "Nejmocnější hrdinové světa" ale od DC. Schopnosti hrdinů známe (přebrali to od svých mentorů), ale charaktery jsou rozdílné.. (nejvíc asi u Supika a Supíka juniora).(27.1.2012)

Nemožné sa stalo skutočnosťou. Vznikol seriál o teenegerských superhrdinoch a je úplne krásne pozeratelný. Perfektne napísane a sympatické postavy. Žiadne trápne romantické detské kecy. Kopa akcie a rôznych zvratov ktoré však nie sú vycucané z prsta a pekne je všetko vysvetlené. A pri niektorých scénach mi dokonca aj trošku slzička vyletela. Animácia je také trochu retro ale stále celkom detailná. Najlepší animovaný seriál od DC Comics modernej doby. To že už ďalšie časti nebudú lebo ho zrušili je najväčší seriálový fail na svete.(8.4.2014)

Jay Oliva je sám o sobě skoro zárukou kvality. Justice League je zárukou již zcela jistě. Animák o méně známých hrdinech DC universa kterému jsem se léta úspěšně vyhýbal mě zcela pohltil z několika důvodů. Jednak díky velmi výbornému komixovému příběhu, jednak díky propracovaným bitvám a soubojům, jednak díky válce na několika frontách, jednak díky postavám. Překvapení a zvraty a vývoje postav není to, co běžně od superhrdinských seriálů dostáváme. A proto si zaslouží pět hvězd a pět minut pietního ticha za své zrušení.(10.6.2013)

Vynikající seriál s perfektní animací, který vypráví příběhy pomocníků nejvěštích superhrdinů, kteří získají právo být vlastní superhrdinský tým .. V prvních epizodách je krásně vidět jak byli zvyklí pracovat spolu se svými mentory, ale pozdější ucelování týmu a konspirace na straně záporáků jsou velmi poutavé.. Příběh klonovaného Superboye je sám o sobě dost silný, ale jeho nepokoje s jeho ''otcem'' tomu dodávají jistý šmrnc. Mou osobně nejlepší postavou se zdá být Robin, který má na své mládí největší zkušenosti z celého týmu a byl by nejspíš nejlepším vůdcem, ale tvůrci seriálu mají vlastní hlavu :-) . Uvidíme jak dopadnou další díly ... Seriál hodnotím velmi kladně, ale mluvím především za sebe, jako fanoušek stáje DC .. Ale tento seriál rozhodně není jenom pro děti... Dávám 5*(1.4.2012)