Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEMON
  ****

  Suverenne najlepsi komixovy animovany serial od cias DCAU. Aj ked hlavnymi hrdinami serialu su ti najmladsi z radov superhrdinov a dospelaci tvoria takpovediac kulisy, pribehy a ich temy nie su vyslovene detske, ci detinske, ako tomu je napriklad u Teen Titans a napriek urcitym kvalitativnym vykyvom (najma v druhej serii, ktora ale bola aj podstatne rozvetvenejsia a miestami temnejsia) som si tuto komixovu jazdu uzil paradne.(23.1.2014)

 • Gamer169
  *****

  Vynikající seriál s perfektní animací, který vypráví příběhy pomocníků nejvěštích superhrdinů, kteří získají právo být vlastní superhrdinský tým .. V prvních epizodách je krásně vidět jak byli zvyklí pracovat spolu se svými mentory, ale pozdější ucelování týmu a konspirace na straně záporáků jsou velmi poutavé.. Příběh klonovaného Superboye je sám o sobě dost silný, ale jeho nepokoje s jeho ''otcem'' tomu dodávají jistý šmrnc. Mou osobně nejlepší postavou se zdá být Robin, který má na své mládí největší zkušenosti z celého týmu a byl by nejspíš nejlepším vůdcem, ale tvůrci seriálu mají vlastní hlavu :-) . Uvidíme jak dopadnou další díly ... Seriál hodnotím velmi kladně, ale mluvím především za sebe, jako fanoušek stáje DC .. Ale tento seriál rozhodně není jenom pro děti... Dávám 5*(1.4.2012)

 • Mistr_Moon
  *****

  Nejlepší anime od DC překonává dokonce i Avengers EMH. Oproti nim postavy nejsou tak černobílé, nabízí se spousta zvratů a má to propracovanější zápletky. 1. série s postupným profilováním postav a odkrýváním jejich tajemství byla opravdu úžasná, 2. série s EMH sdílí podobenství v podobě mimozemske invaze a už není tak kvalitní a chvíli trvá se zorientovat v nových postavách ovšem v rámci konkurence je to stále špička, rozhodně mohla být ještě 3. série.(9.10.2016)

 • vikino1
  *****

  Vostrý. I když je to Animák o dorostu, tak to rozhodně není pro malý děcka. Každej díl má padoucha, a vše navzájem propojeno. Takoví "Nejmocnější hrdinové světa" ale od DC. Schopnosti hrdinů známe (přebrali to od svých mentorů), ale charaktery jsou rozdílné.. (nejvíc asi u Supika a Supíka juniora).(27.1.2012)

 • jh666
  *****

  Asi nejlepší animovaný seriál, co znám. Soupeřit s tím může snad jedině Avengers: EMH a možná ještě Green Lantern: TAS (ten má ale horší animaci). Obě série mají perfektní příběh, za který by se nemuseli stydět ani hrané seriály. Dalším plusem jsou skvělé postavy, hlavně původní šestka + Zatanna a Impulse. Ale i ostatní jsou předvedeni dobře a vůbec nevadí, že jsou to Sidekickové. Občas jsou dokonce zajímavější než jejich starší kolegové. Hlavně nevyrovnaný Superboy je mnohem zajímavější než dospělý Superman. Taktéž Miss Martina je výborná a komplikovaná postava (rozhodně, co se týče animáků). Nejlepší postavou je ale Kid Flash Wally West, je škoda, že v druhé sérii nemá moc prostoru. Obrovská škoda, že nevznikla i třetí série. Boj proti Darkseidovi by byl super. 100 %.(11.6.2014)

 • - Na motivy seriálu byla vytvořena počítačová hra „Young Justice: Legacy“. Na trh byla uvedena v únoru 2013, a to pro konzole PS3, Xbox 360, Wii a DS. (FloTin)

 • - Některá kouzla a zaříkávání, které provádí Zatana a Zatara, jsou ve skutečnosti jenom pozpátku vyslovené příkazy toho, co se má vytvořit/stát. (UncleMorty)

 • - Datum vydání hry Young Justice: Legacy byl přesunut 10.Září 2013 kvůli úpravám. http://www.ign.com/games/young-justice-legacy/ps3-128996 (FloTin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace