Reklama

Reklama

Young Justice

(seriál)
Trailer
USA, (2010–2022), 36 h 56 min (Minutáž: 22–27 min)

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks) (více)

Hrají:

Danica McKellar, Jesse McCartney, Nolan North, René Auberjonois, George Eads, Bruce Greenwood, Phil LaMarr, Jason Spisak, Masasa Moyo, Rob Lowe (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(98)

Obsahy(1)

Seriál vypráví o akcích týmu mladých superhrdinů, mezi které patří: Robin (Batmanův parťák), Kid Flash (Flashův parťák), Aqualad (Aqamanův parťák), Superboy (Supermanův dospívající klon) a Miss Martian (neteř Martiana Manhuntera). Tato partička, patřící do druhé generace superhrdinů, se učí spolupracovat a uplatnit své místo mezi legendami, které je trénovaly. Seriál se snaží vykreslit i mladší a nepříliš známé postavy v jejich začátcích. (Morzael)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

Víteček 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že se mi vůbec nelíbili hraní Titáni, kteří mají částečně podobné složení týmů a že jsem se nedávno spálil s jinými animovanými seriály jsem do toho šel s hodně smíšenými očekáváními. Naštěstí musím říct, že to hodně rychle rozptýlilo mé obavy a samotného mě překvapilo, jak moc mě to bavilo. Postavy mají hloubku, jsou zajímavé a sympatické a na rozdíl od Titánů jsem neměl pocit, že je to jen parta debílků neustále naštvaná na svět a rozhádaná. Hlavně jsem zde necítil žádné "drama for the sake of drama". Člověk má pocit, že tam opravdu o něco jde, ne jen o typický formát záporák týdne k poražení. Hodně se povedl celkový přesahující příběh se zločineckou organizací na pozadí, která se opravdu většinu času zdá o krok na před a vytváří tak pocit něčeho většího a problematičtějšího. Druhá řada mě oslovila o něco méně, došlo k ne úplně dobře pojatému skoku o několik let a hlavně přibylo velké množství postav, z nichž mi ale většina přišla nadbytečná a ani nedostaly dostatek prostoru k vytvoření nějakého vztahu. Skutečností bylo, že hlavní stále byla většina postav z první řady a jen pár nových se k nim přidalo, zatímco zbytek hrál třetí housle. I tak ale dobrá zábava a stále slušně našlápnuto ke třetí řadě. Ta naneštěstí na Netflixu není, takže zatím jen teskně a toužebně obracím zrak jejím směrem. První série 87 %, druhá 80 %. ()

Mistr_Moon 

všechny recenze uživatele

Nejlepší anime od DC překonává dokonce i Avengers EMH. Oproti nim postavy nejsou tak černobílé, nabízí se spousta zvratů a má to propracovanější zápletky. 1. série s postupným profilováním postav a odkrýváním jejich tajemství byla opravdu úžasná, 2. série s EMH sdílí podobenství v podobě mimozemske invaze a už není tak kvalitní a chvíli trvá se zorientovat v nových postavách ovšem v rámci konkurence je to stále špička, rozhodně mohla být ještě 3. série. ()

Reklama

vikino1 

všechny recenze uživatele

Vostrý. I když je to Animák o dorostu, tak to rozhodně není pro malý děcka. Každej díl má padoucha, a vše navzájem propojeno. Takoví "Nejmocnější hrdinové světa" ale od DC. Schopnosti hrdinů známe (přebrali to od svých mentorů), ale charaktery jsou rozdílné.. (nejvíc asi u Supika a Supíka juniora). ()

DEMON 

všechny recenze uživatele

Suverenne najlepsi komixovy animovany serial od cias DCAU. Aj ked hlavnymi hrdinami serialu su ti najmladsi z radov superhrdinov a dospelaci tvoria takpovediac kulisy, pribehy a ich temy nie su vyslovene detske, ci detinske, ako tomu je napriklad u Teen Titans a napriek urcitym kvalitativnym vykyvom (najma v druhej serii, ktora ale bola aj podstatne rozvetvenejsia a miestami temnejsia) som si tuto komixovu jazdu uzil paradne. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší animovaný seriál, co znám. Soupeřit s tím může snad jedině Avengers: EMH a možná ještě Green Lantern: TAS (ten má ale horší animaci). Obě série mají perfektní příběh, za který by se nemuseli stydět ani hrané seriály. Dalším plusem jsou skvělé postavy, hlavně původní šestka + Zatanna a Impulse. Ale i ostatní jsou předvedeni dobře a vůbec nevadí, že jsou to Sidekickové. Občas jsou dokonce zajímavější než jejich starší kolegové. Hlavně nevyrovnaný Superboy je mnohem zajímavější než dospělý Superman. Taktéž Miss Martina je výborná a komplikovaná postava (rozhodně, co se týče animáků). Nejlepší postavou je ale Kid Flash Wally West, je škoda, že v druhé sérii nemá moc prostoru. Obrovská škoda, že nevznikla i třetí série. Boj proti Darkseidovi by byl super. 100 %. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • V každé epizodě na konci úvodní scény se vždy objeví pár obrázků souvisejících s dějem epizody seriálu. (gecko)
  • Některá kouzla a zaříkávání, které provádí Zatana a Zatara, jsou ve skutečnosti jenom pozpátku vyslovené příkazy toho, co se má vytvořit/stát. (UncleMorty)

Související novinky

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Reklama

Reklama