Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Ynés

Slovenskou Partičku sleduju od začátku jejího vysílání a ještě se mi nestalo, že by byl nějaký díl jen pro pousmání, o české verzi se to říct nedá. Kvůli duu S+G jde o stále ten samáý humor typu "dva gayové," ať dělají co dělají. Kdyby nebylo Sokola, jdu s hodnocením ještě níže. ()

Marrty3

Podle mě, je tohle jediná show, která se dá v té dnešní televizi sledovat. Tahle banda komiků to vážně dokáže skvěle rozbalit. Je jasné, že když je to improvizační show, tak se jim to občas povést nemusí. Ale viděl jsem všechny díly a jsem přesvědčen, že v jejich případě převládá úspěch nad neúspěchem. A to ve velké převaze. Je to originální. Člověk se hodně pobaví. Nejsou to žádné primadony, které by se chovali jak namyšlení troubové. Prostě "Partička Rules !". Nejoblíbenější hry : seznamka, párty, abeceda, otázky, kdo jsem, správně nesprávně, dabing. ()

Prochy38

Neviděl jsem zatím moc dílů, ale vždycky jsem se strašně nasmál. Duo Suchánek + Genzer, tentokrát obohaceno a frajery Chmela a Sokola nemají chybu! Pod taktovkou D. Dangla jde o velmi příjemnou improvizovanou zábavu a mně to hodně pomáhá odreágovat se. Protože smích je nejlepší lék :). ()

Drirr

Tak jako jasně - Genzer a Suchánek asi v intelektuálních vodách nemají tu nejlepší pověst, ale já se u toho teda smál. A místy i dost. Improvizační divadlo je prostě vděčná věc a narozdíl od předchozích činů týhle dvojky je to docela na úrovni. A to říkám i jako hráč improdivadla, mezi kterými Partička dobrou pověst opravdu nemá. EDIT: Po třech viděných dílech musím říct, že Genzer je na tom se schopností improvizovat opravdu bledě, jednoznačně nejslabší z nich. Naopak Suchánek byl vždy velmi dobrý a dokázal zareagovat na cokoliv. ()

Hanes88

Tak tomuhle opravdu říkám povedená "partička" :). Já si myslím, že zde není co doplňovat. Je to naprosto neuvěřitelné jak tihle borci dokáží improvizovat a jaká to může být zároveň zábava. Za mě jednoznačně ANO. ()

J*A*M*A*L

Mě partička nikdy moc nebrala.Pár dílů jsem viděl a nebyly zas tak hrozné, ale modré z nebe to také není.Jediná partička, která fakt stojí za to je ta silvestrovská.60% ()

kill-tec

Po každém vzestupu musí přijít pád, aby se mohlo dostat zase na vrchol. Takto by to platilo v pořadí Tele Tele - Mr.GS - Partička. Přestože má posledně jmenovaný pár skvělých scén, nesahá prvně jmenovanému ani po kotníky. Geňa a Suchoš k sobě patří jako Laurel a Hardy nebo Tom a Jerry, o tom není pochyb, ale hranice humoru a vkusu taky není nekonečná. Přestože jsou pánové mistři improvizace, nedostává se mi tady ten šmrnc, to něco navíc, co možná ostatní vidí. Bohužel, nějako mě to nechytlo, ale to neznamená, že to zatracuju. Třeba tomu někdy přijdu na kloub.. někdy. ()

Ještěřák

A TO JAKO PARTIČKU IT?, tázal jsem se naivně partičky společensky velmi průměrných lidí v místní putyce, považující ČSFD Nation za přechytřelé intelektuály z úplně jiných světů, far, far away od Zdi zasloužilých štamgastů a výčepní pípy... Pak mě to samovolně došlo, že ono to asi bude nějak jinak... Bylo by chybou očekávat na Primě kolem 22:30 něco ostrovtipně superintelektuálního, takže jsem pro jistotu nic nečekal a nebyl tak vůbec zklamanej. Naopak, líbí se mi přinejmenším Suchošovi úsporný herectví, obvykle vyjadřující něco jako "tywe, ste zase přišli s takovou píčovinou..." Většinou jsou to pěkný capiny, ale pořád lepší, než kdyby to byly úplný kokotiny. ()

Jespi

Chápu ten boom kolem Partičky, chápu, že 14ti leté pipiny v noci sní o Sokolovi a vibrují až do půlnoci a staré mařky s pupkatým Pepou nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak dokonale improvizovaně dokážou herci hrát. My ostatní jen kroutíme hlavou, nad tím, že se parta skoro padesátníků valí po zemi v kreacích 4. letého děcka. Prvních 10 dílů bylo super, protože to bylo něco nového, rychle mě to ale omrzelo a teď když zhlédnu omylem nějaký díl, nestačím se divit. Ano, u pořadu se občas směju, ale jeden dobrý gag nebo jedná vtipná situace nemůže vynahradit půl hodinu trapné nudy. Suchánek s Genzerem vždycky dělali jednoduchý humor, ale i jednoduchý humor může mít jistou úroveň(Tele Tele). Druhá věc, která u mě snižuje hodnocení, za kterou ale pořad nemůže, je ta, že nechápu jak může celý národ věřit, že se jedná o improvizaci. A to si děláte srandu z Američanů a z wrestlingu. A když si ještě do pořadu pozvou vypatlanou Vilhelmovou ("Harpuna ? To ani nevím co je.") a začnou sexistické narážky, jen se nestačím divit jak všichni brečí smíchy, když Genzer zůstane při hře Stop s hlavou mezi jejíma nohama. Ha ha ha ha, to jsme se opravdu od kabaretu, přes Osvobozené divaldo, Šimka a Grossmana, komunistické estrády, Cimrmana a porevoluční parodie, dostali k tomu, že se smějeme válejícím se starým xichtům, bez špetky důstojnosti, kteří mají tvář ve klíně pitomé nány ? 30% ()

Martin_W

Už od reklamy a propagace jsem čekal jasný odpad a propadák.. Na co Genzer a Suchánek šáhnou to stojí za velké h**no a to už od doby Tele -Tele. Zvoňte dvakrát, Ku-ku, Jsi chytřejší než páťák a další hnusy, které se začly objevovat skoro každý rok se snahou zabodovat. Potom po pár letech příšlo další zlo a to Mr. GS. Jak jsme už byli zvyklí další výplod naší (bůh-ví proč) nejslavnější televize Novy. Viděl jsem pár dílů slovenské Partičky, která nebyla tak špatná, ikdyž pomalu začalo vyprchávat to kouzlo a orginálnost. No a to by jsme nebyli my, češi aby jsme nemuseli mít všechno. K udivu si s tím ale Prima poradila celkem dobře. "Vzala" si ze slovenské verze moderátora (Dana Dangla) a zřejmě si vypůčila i stejné místo natáčení. Nedával jsem Partičce skoro žádné šance na uchycení, ale i tak mě zarazilo, že jí po pár dílech z programu vyškrtli. Po delší přestávce se však na úkor fanoušků vrátila s ještě větším elánem, než měla před tím. Někdy od června si už Partičku nemůžu nechat ujít, a líbí se mi více, než ta Slovenská. Jo a.. Nejraději mám Igora. :o) 88% ()

Naovy

Improvizace je něco jiného než připravené skeče a nelze jí posuzovat stejným měřítkem. Když jsem si poprvé plně uvědomil, co v pořadu účastníci podstupují, přišlo mi to hned veselejší. Možná teď budu označen za primitiva, ale u pár her jsem se válel smíchy a u ostatních jsem se alespoň bavil. Díky tomuto pořadu jsem si oblíbil Ondřeje Sokola, který je ze snažící se čtveřice jasně nejlepší a musím ocenit jeho nadání. I Michal Suchánek mě občas překvapil, i když jeho humor zůstává stále příliš obhroublý. Zcela vzadu stojí Richard Genzer, který za ostatními zaostává a jeho největším příspěvkem je neutuchající smích. Ale smích, jak víme, je nakažlivý. Možná by stálo za úvahu nasadit místo GS nějaké neokoukané mladé talentované herce, protože Genzer a Suchánek jsou v Čechách již tak provaření, že sklidí kritiku, jen co diváci spatří jejich obličeje. Ale rozhodně bych tento pořad nezavrhoval, nápad je to zajímavý a improvizace je o tom, že nikdy nevíte, co z toho vyleze. ()

Mikino00

Vyhoďte prosím neuvěřitelně trapné a nevtipné duo Suchánek a Genzer, zbývající dva pánové odvádí velice dobrou práci. ()

simply

mě to přijde celkem vtipné. A když se člověk podívá na dnešní českou tvorbu, tak je to jedna z nejlepších věcí, co tam je... ()

kikka20

Pro zasmáti je to ideální pořad! Po dlouhé době něco pořádného v TV. Teď si asi Nova trhá vlasy, že to ona neudělala.. ;) ()

cuchillo

Partičku je těžké hodnotit kvůli formátu pořadu - improvizace. Slabé chvíle střídají ty silné. Někdy se jim zadaří a já se směju, až se za břicho popadám, a někdy taky ne a je to prostě nuda. Ondřej Sokol je jednoznačně z celé party nejlepší, jde mu to vážně skvěle. Naopak nejslabším článkem tu je Richard Genzer. ()

Zombi

Uprostřed telenovel, tuctů kriminálek a rádoby vtipných sitcomů je tohle jako zjevení, pro mě jednoznačně příjemný zjevení. Celá čtyřka je super, Dangl by tam být nemusel, občasné náhrady jak kdy, Vilhelmovou moc nemusím, Dyk celkem příjemně překvapil. Slušné 4 hvězdy. ()

Oyer

Dalo by se říci, že pokud neusnu, pravidelně sleduji. Nic převratného, přesto spoustu dobrých pohotových nápadu. ()

Tarako odpad!

Eh..heheh... tak to fakt ne. Jestli někdy úroveň české (československé) "zábavy" klesla na dno, pak se Partičce podařilo zavrtat hluboko pod něj. Ale jo, chápu, že je tenhle pořad určen spíš pro lidi, co si v Krokodýlu nechávají zahrát "Šrouby a matice" a do kina chodí na filmy Marie Poledňákové. Jen mě opravdu děsí, že jich je kolem tolik. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj