Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Timak

Zpočátku jsem tomu nevěřil a musím říct, že Suchoš byl i dosti trapnej. Ale čím dál víc se nachytám, že se řehtám nahlas a nemůžu přestat. Často si pouštím některé scény i vícekrát. ()

Angelic-77 odpad!

Primitivní zábava pro jednoduchý, venkovský český lid. Během reklamních pauz se doporučuje poslech CD od Kabátů (možno nahradit deskami Chinaski) a máte dokonalý večer na úrovni. Tfuj. ()

ravalah

Kdybych predtim nekoukal na slovenskou particku, treba bych tomu i ty 4 dal, protoze humor tam vznika sam a leckdy je velmi originalni. Ale slovenska particka ma daleko lepsi obsazeni. Jsou tam lidi, kteri jsou vyborni komici. Tady je komik standartne dobry jen jeden a to je Suchanek. Ostatnim se tak nejak nekdy neco povede, ale tah na branu ma jen Suchos. Tady je presne videt, kdo vlastne to TeleTele tahnul a kdo se jen vezl ()

Eleanor05

Pokud si zvyknete na účinkující i na styl humoru (což nějaký čas trvá), pak je Partička docela dobrý, pohodový pořad, který dokáže po těžkém dni zvednout náladu. Ovšem, bohužel, nic se nedá opakovat donekonečna a proto má tato show časem sestupnou tendenci kvality... ()

fabecc1222

Česká verze pořadu, ke které jsem šel vyzbrojen znalostmi ze slovenské verze. Díky tomu lze vidět určité nedostatky oproti ní, jako je kolísavá zábava, zapadnutí do určitých kolejí (Genzer furt hádá, Suchánek furt ukazuje znakovou řeč...) a možná i zbytečně dlouhou dobu strávenou v TV. Sice proběhli snahy o určité oživení (hosté se povedli jak kdy, ale s Tonyou Graves apod. to fakt nepůjde...) ale vesměs je to už několik let pořád do samé, možná by po vzoru slovenské verze pomohlo, kdyby pravidelných herců bylo více, a střídali se. Každopádně se však jedná na naší úrovni pořád o velmi podařený formár, díky Danglovi za to, že ho tehdá na Slovensko přivedl, a poté se Suchánkem dostali i k nám. Na Nově si určitě lámou ruce za to, že to tehdá odmítli, a nechali to Primě, tam by z toho dost možná udělali ještě větší hit, než tomu je dnes. ()

Elleannie

Narovinu - slovenská Partička se mi líbí více. U české Partičky se taky bavím, určitě tady najdeme vtip a dobrou improvizaci (nejvíce se mi líbí Ondřej Sokol), ale něco to postrádá, přijde mi, že herci nejsou dost dobře sehraní, a proto musím dát o hvězdičku méně než první Partičce. ()

ghatos odpad!

Můj otec má rád Genzra a Suchánka, ale na Partičce nesnáší stupidní a hlavně TLAČENÝ humor, kdy se protagonisté smějí sami sobě. Já nemám co dodat. Za mě 0%, otec dává 27%, takže konečné resumé je 13,5%. ()

V.Silver

Musím říct, že v drtivé většina případů jsem se opravdu skvěle bavil, výběr Sokol - Chmela - Suchánek - Genzer nemohl být lepší, ačkoli je poznat, že Richard Genzer občas trochu zaostává za ostatními kolegy. Nicméně tento pořad mi potvrdil, že Michal Suchánek je velice inteligentní člověk s opravdu skvělým smyslem a citem pro humor, takže jeho hanění za Tele Tele je naprosto mimo mísu :) ()

J-o-k-e-r

Nevím možná jsem divnej, ale tenhle pořad si mě po x dílech jednoduše získal. Neříkám, že všechny hry jsou vtipné, místy to může působit i trapně, ale stejně se po většinu času válím smíchy - zejména hry jako seznamka, párty, reklamace nebo nálady mě nikdy nenechají v klidu. Tleskám všem 4 zúčastněným, protože taková improvizace je nelehká věc a mají můj obdiv, všichni jsou skvělí. Pokud bude možnost vidět to naživo asi bych neváhal. ()

AsylumFan odpad!

Pořad Partička mi rozšířil obzory. Až do jeho zhlédnutí jsem byl přesvědčen, že nikde nemůže existovat větší dement, než jsou Suchoš a Geňa. A hle, jak hluboce jsem se mýlil! Daniel Dangl je s přehledem strčí oba dva do kapsy a může s klidem kandidovat na předsedu Klubu mdlého rozumu. Gratuluji! ()

šerminator

Někdy lepší, někdy horší. Rozhodně to nesleduju pravidelně, dívám se jen když skončí Zdenda (Pohlreich) s vařením a mi se nechce vstávat z postele. Pořad je u mě tak napůl mezi zábavou a trapností. Scénku jsou většinou bez pointy ale občas se zasměju. Obsazení táhnou Chmela se Sokolem (ten obzvlášť) a Scuhánek s Geňou jsou většinou trapní bez nápadu (Geňa teda obzvlášť). Ne že neurazí nenadchne, právě že občas nadchne, ale občas je to taková hovadina, že přepínám. ()

Myrreczech

Z počátku se mi Partička hodně líbila a bavila mě. Dokud si ta banda 5 idiotů nezačala navzájem srát na hlavu, dělat si naschvály a bejt na sebe hnusný. Nakonec se i ukázalo, jak špatní baviči to jsou a celé to šlo do hajzlu ... konečně. Oproti Britským nebo Americkým verzím totální odpad, 2 hvězdy dám protože díky týhle kravině sem se k těm britským a americkým verzím dostal. ()

tommy187

Táto česká verzia Partičky je pre mňa veľkým sklamaním. Keď pravidelne pozerám slovenskú Partičku, a zapol som si na túto českú Partičku tak jednoducho sa na to nedalo pozerať. Nevýrazní herci, zachraňuje to ešte Dangl, a trochu aj Geňa a Suchánek, ale vulgrarizmy mi tam vadia tiež. No a navyše v najlepších hrách ako Párty nie je žiadna sranda, lebo herci majú problém uhádnuť o koho ide, nie ešte pri tom rozosmievať publikum. Takže nehnevajte sa, ale keď som dal slovenskej Partičke silných ****, tak tu dávam klasické **. A odkaz všetkým, ktorí dávajú plné hodnotenia. Pozrite si aj slovenskú! ()

voleman

Poměrně povedený a originální komediální pořad. Bohužel dost záleží na dílu, protože kvalita jednotlivých dílů je dost různorodá. Ze začátku se mi to celé zdálo vtipnější a čím novější díl tím více je Partička komediálně vyčerpanější. Většinou se však Partičce aspon několik scének podaří a její tým se vzájemně skvěle doplnuje. Jeden z těch lepších Českých pořadů, který si určitě zaslouží aspon 4*. 70%. ()

Firebug

Partičku jsem sledoval od jejího počátku a držel jí palce, protože mi koncept přišel celkem originální a nějak jsem si oblíbil Sokola a Chmelu. Bohužel mě časem odradila tupost Genzera a porušování pravidel mnohých her, které se často deformovaly do prostoduchého dotazování ("Jsi ženská? Američanka? Kdo sakra jsi?"). Naštěstí jsem v té době objevil pořad Whose Line Is It Anyway? který se pohybuje na úplně jiné (mnohonásobně vyšší) úrovni a v jehož světle se ta partička amatérů stává takřka nekoukatelnou záležitostí. Občas ale pobaví, takže 2* s přivřenýma očima. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj