Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

gfrusvk

"Fine.. Nezdál se ti ten žralok povědomý ? Měl jízvu..." Sharknado v2.0: Payback. MORE BLOOD. MORE HEADSHOTS. UPGRADED SHARKS. Tentokrát sa s tým už nikto nepiplal a nehral sa na seriózny horor, tá totálne ujetá šialenosť sa rozbehla hneď zo začiatku. Žraloky v metre, žraloky v kanáli, žraloky na soche slobody a do toho všetkého hudba z Harryho Pottera ktorá tomu dáva šmrnc. Padá hláška za hláškou, nelogické jednanie postáv je prvýkrát obrovské pozitívum a to kombo vo finále v podobe niekoľkých na seba nadväzujúcich WTF scén graduje tú magóriu až za hranice maxima... Parádne vystihnutá stopáž, nie sú tu žiadne zbytočné kecy alebo scény dlhšie ako 3 min aby niečo niekoho nezožralo.. Tento film si zaslúži obrovské promo, a 3ku už chcem vidieť v kinách. Doporučujem a to si nerobím prdel. ()

djpatrick odpad!

Tak něco takového jsem fakt nečekal. Dávám odpad, ale je pravda, že jsem se u toho odreagoval, protože mi úplně vypnul mozek a já myslel, že je to jen blbý sen. Povinně to budu pouštet dětem jako večerníček, když už je nebaví Krteček.... ()

PORTER44

Hrozná slátanina,žraloci lítaj ve vzduchu místo deště padaj žraloci a navíc žerou lidi v letadle za letu a v hlavní roli Beverly Hills 90210 Ian Ziering prostě záruka že je to slátanina i přesto jsem to vydržel do konce i to byl úspěch ale už to vidět nechci. ()

Rufiana

Úžasné! Už úvodní záběr ocasu letadla pomalu se vynořujícího nad mraky nastartuje správnou atmosféru. A začne smršť! Hlášek, nadsázky, přehrávání, neuvěřitelné akce a samozřejmě žraloků. Je to jízda, okružní jízda po místech tak oblíbených v akčních filmech. Letadlo, metro, mrakodrap, stadion, velkoměsto, .... Bavila jsem se moc a začínám vyhlížet třetí díl. ()

cartyci

Žraloky,čo žeru hlavy ľudom ako na bežiacom páse.Trošku divoký námet a motorová pila na konci to zabila, ba vlastne nie jazda na žralokovi. ()

markus186 odpad!

ja nechápem, ako keď niekto dokáže natočiť pizzovinu roka, tak mu to nedá, a o rok zrobí ešte pokračovanie ďalšej pizzoviny... A zachrániť nás môže len Stivík z Beverlyhillsdevětsetdvadeset s Husqarnou vo výprodeji v Moutfieldu od Béďu Trávnička... ()

MirajZ odpad!

Jednoduše řečeno - NE, NE, NE! Už první film byl absurdita, kterou by trumflo málo co...a bum, je tu Žraločí tornádo 2....bůh nás chraň před trojkou ()

Killy odpad!

Pořád věřím že se tenhle film nestal, že jsem prostě jen snědla nebo vypila něco moc moc moc zlého...nevěřím tomu že někdo poskytne finance něčemu tak šílenému. Nechápu jak může tahle hrůza mít 27% hodnocení...a ten projev se žralokama a motorovýma pilama a vůbec....myslím že v Hollywoodu někdo moc hulí... ()

adam31 odpad!

Nie je jednoduché napísať niečo k "filmu", kde žraloky sublimujú do priestoru 747, aby podchvíľou odhryzli niekomu hlavu, prípadne aby vyhrýzli dieru do jeho trupu, v oblasti hajzla, kde je potrebné ponechať krvavú škvrnu po nejakej nedočkavej cestujúcej, ktorá sa takto chránila, pred žralokmi, z 1. triedy. No treba priznať, že v 2. bolo menej totálne stupidnych scén, ba napodiv, som sa dokázal pozerať. Možno 3. bude mať silný scenár a neuveriteľné zvraty, ktoré ju dostanú medzi "Udalosti" roku 2016. No napriek tomu, hodnota tohto skvelého filmu je -100 000%. Čo je značný posun, keďže 1. som ocenil rekordným -1 000 000%!!! ()

JaninaM odpad!

Stále přemýšlím, zda to bylo myšleno vážně, nebo to jen byl hloupý vtip. Tolik nehezkých herců co neumí zahrát, jsem už dlouho neviděla takhle pohromadě. Co se s nimi stalo? Tara Reid tak hezká a šikovná herečka a tady vypadala jako by do pěti neuměla počítat a zrovna vylezla z koncentračního tábora.....samá kost. Vivica A. Fox zase pěkně oplácaná a napěchovaná v těsných kalhotách, neustále si upravovala svůj účes a její snaha o běhání na podpatcích vypadala velmi komicky. Kari Wuhrer taktéž poznala plastické chirurgy a její natažená pleť a špičatá bradička byla hodně odpuzující, jakožto i její kamarádky na lodi, které díky bohu byly brzy sežrány. A největší hrůza a chodící reklama na plastiku byl Mark McGrath. Nevím zda kvůli Pamele Anderson, Paris Hilton nebo Carmen Elektře do sebe napěchoval tolik botulotoxinu a nechal si obličej natáhnout až někde na zadek......ale na něj se vážně nedalo koukat. Efekty hrůza hrůzoucí, o logice ani mluvit nebudu, ta tam nebyla žádná. Myslím, že nahoře pod nadpisem, mezi ,, Horor / Thriller / Sci-Fi´´ by mělo být dopsáno: ,, KOMEDIE´´. ()

Aichel

Jenom proto, že jsme se u toho od srdce zasmáli. I když něvím, možná to bylo spíš obsahem alkoholu v krvi. ()

jeziska odpad!

"Tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musela přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá, seděla u tak děsného škváru." Sorry, ale tohle myslí někdo vážně????? Tohle nemohlo být natočeno ani jako špatný vtip. Já nevěřila vlastním očím, když jsem tohle viděla. Bože, lidi, jestli jste to ještě neviděli, zachraňte se a nepouštějte si, zkrátíte si život a klesne vám IQ! ()

Widlicka4 odpad!

Z nějakého nepochopitelného důvodu jsem se rok a dva měsíce po uděleném odpadu prvnímu dílu masochisticky rozhodl podívat i na díl druhý. Důvodem bylo zřejmě to, že v sobotu večer nebylo na chatě moc co jiného na práci a televizní program doslova volal po tom si to pustit. Ano, byla to chyba. Jestli první díl byl tak dementní, že to místy bylo až vtipné, a odpad si to vysloužilo v podstatě jen proto, že to nebylo prezentováno jako komedie, ale jako horor a thriller, pak druhý díl je tak dementně dementní, že už to bohužel ani není vtipné. Nic jiného než odpad si to opravdu nezaslouží. Z čirého masochismu se možná podívám i na ten třetí díl, jestli se z tohoto dna dá ještě někam dál klesnout... ()

padlar odpad!

Škoda, být to chtěná parodie, tak to mohlo být super (to platí i pro jedničku). Takto je to jen naprosto stejná sbírka všeho špatného, co ve filmu může být. Ale za T. Reid s kotoučovou pilou místo ruky poltící žraloka jsem byl chvíli v pokušení jednu hvězdu dát. ()

slender123 odpad!

Co to kurva bylo? Ty efekty a ty herecké výkony byly příšerné! Chápal bych, kdyby tohle uváděli jako komedii, ale tohle fakt ne! 0% ()

malis.uo

Jedno z nejzábavnějších Céček, co jsem kdy viděl. Označení horor / sci-fi neberte rozhodně vážně. Tohle je parodie na sebe sama a na první díl ;) Po pár pivech jsem se neskutečně bavil :D Steve z BH90210 s motorovou pilou proti žralokům!!! :D ()

NatyR odpad!

Dala bych klidně i 1 hvězdu, protože jsem se při tomto filmu velmi pobavila od začátku do konce a zažijete opravdu jeden z nejsilnějších filmových zážitků svého života, ale kdybych tak učinila musela bych žít ve strachu, že natočí další díl. ()