Extrémní rychlost

• Francie Overdrive (více)

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962. (Vertical Entertainment)

iXtr3m3

Čistých 50%, ani viac ani menej. Osadenstvo sympatické, ale inak je to všetko len vata oproti slávnejším filmovým kúskom. Toto by som zaradil niekde po boku Need For Speed, čiže klasické obligátne neurazí ani nenadchne. ()

Lukoboss

Snaha nakombinovat 60 sekund a Rychle a zběsile se tady fakt nepovedla, už jenom to, že film nepřináší nic novýho a snaží se přiživit na "značce" dvou zmíněných snímků, je prostě špatně. Kamenem úrazu pak je scénář a dialogy, protože se tam melou neskutečný cancy, naprosto prázdný a zbytečný fráze, a když potom v akčním thrilleru (jak se můžeme dočíst) dojde na líbání při západu slunce, je po všem. Mladej Eastwood od tatínka pochytil jen nějaký ty rysy, jinak je to celkem herecký prkno a ti ostatní tomu zrovna dvakrát taky nepomáhají. Hlavní snahou tady bylo udělat všechno pěkný - pěkný a naleštěný auta, pěkný domy, lokace, pěkný holky i kluci. Ale ono to ve výsledku pěkný fakt není. ()

Wally

Za pochvalu stojí snad jen ta nádherná auta...jinak ne moc povedený klon Rychle a zběsile. Moc překombinované a takové mi to přišlo narychlo a bez rozmyslu uplácané... ()

Gogo333

Film se očividně snaží svést na vlně úspěchu filmů Rychle a zběsile, tak tu máme auta, holky a nějakou tu akci. Bohužel to vůbec nefunguje. Scénář slabota. Postavy nijak nezaujmou, navíc jich tam je opravdu velká spousta a u většiny znáte akorát obličej a jméno a to je tak vše. Auta nejsou špatná, zase je to trochu o něčem jiném. Akce je bohužel docela tragická, kulky lítají za roh, muž střílí z pistole, ale kolem hlavního hrdiny lítaj kulky jak kdyby po něm střílel někdo z kulometu atd. Finále v přístavu to pak už jen doráží. Prakticky šlo o chladnou vraždu, takhle zabít chlápka, který si jede jen pro své ukradené vozy a očividně to vůbec nikoho netrápí i když se postavy prezentují jen jako "slušní" zlodějíčci. Z celého filmu mě zaujala akorát krajina (hlavně honička na konci) a záporák v podání Clemense Schicka, bohužel jeho postavu taky ke konci domrvili. Nechápu, co to dělalo v kině. Takový film patří za 50kč na dvd do trafiky nebo na Novu. ()

kolemjdouc

děj o ničem.Herci za nula bodů.Tak jen zaujaly ty bugattky.Neskutečná slátanina.A syn je stejně neslaný nemastný jako otec. ()

Foxhound#1

Kombinace FaF a 60 sekund zabalené do mnohem nudnějšího balení, bez švihu, místy až debilní kdy si říkáte "proč?". Vlastně stále nechápu kdo koho nakonec okrádal a proč se Ferrari 250GTO nedostalo do akce. ()

HonzaSim

Film především pro milovníky závodních filmů. Krásná auta, ještě hezčí slečny a zábavné zpracování. Jasně, asi se nedá říct, že by něčím vynikal, proto zůstanu u tří hvězd, ale začátek byl našlápnutý jak u Rychle a zběsile. Pokud hledáte něco nenáročného z tohoto prostředí, může to být dobrá volba. ()

mira007

Dvojka scénáristů, která stojí za druhými Rychle a zběsile ( které jsou bez Diesela jedním z nejslabších ) se zopakovali v ještě slabší francouzské verzi - sluníčko, moře, Marseille, pěkný auta, ale béčkový scénář a hlavní hrdinové bez charisma, ikdyž to je syn Eastwooda. Snad jen Ana de Armas v bikinách je plus. ()

Dunadan

Nezábavné, neinovatívne a plné trápneho klišé. Mužské osadenstvo na čele s mladým Eastwoodom absolútna tragédia. Nebyť ženských hrdiniek (Ana de Armas!!!), tak to asi ani nedopozerám. Tento film buď totálne zaspal dobu, alebo iba odpočíval v 20-ročnej časovej schránke ako žánrový klenot. ()

Flopik

Taký malý brat Fast a Need, ktorý je vo všetkom horší a to o veľa. Herecké obsadenie nič moc až na krásnu Annu. Natočené je to celkom pekne, hlavne lokácie potešia ale inak je to príbehovo hrozne plytké a povrchné. Postavy sú vám ukradnuté a ani tá finálna akcia nie je bohvie čo. Za mňa veľmi zle spravená naháňačka, kde sa skoro nič nedeje. U mňa čistý priemer. ()

godycz

jsem zvedavej na syny slavnych otcu co chteji jit v jejich slepejich. nekdy se to nepovede (mysik). eastwood je ovsem totalni kopie. profil, dikce, i to obcasne "spatne zahrani" jako mel z kraje clint. film prumer, nejsem cilovka, cekal bych vic humoru. ()

Hapretor

Zábavné. Syn pana Eastwooda neumí hrát. Skoro nulová gestikulace a mimika. Naopak mě bavil jeho kolega. Ten to držel nad vodou. Nebýt jeho role, jde to do kopru. ()

BOURQUE

Light verzia filmu „Italian job“ a zrnka série „Fast and Furious x“. Vo svojom žánru spíš B-čko. S. Eastwood dobrý, ale videli sme od neho aj lepší výkon. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Rathalos

Tak tento akcny thriller ma velmi prekvapil,ale milo,skvela zalezitost plna akcie,krasnych aut,nadhernych zien a ma to aj vtipne chvile,k tomu vsetkemu sympaticki herci i dobra zapletka a je z toho film,ktory absolutne nenudi,ja som si ho uzil naplno...:-) ()

JetDryerFan

Za ta auta a finální honičku, která je skvělou podívanou by tomu člověk chtěl dát i víc hvězd.. Ale.. ty všecky ostatní nesmysly to prostě podráží.. Doufám, že nebude dvojka, to fakt na tomhle světě nepotřebujeme. ()

radaza

Co říct o filmu, kde se všechny postavy chovají jako dementi. Herci to nevytrhnou, taťka Eastwood hrál sice taky ve velkých sračkách, ale syn v tomhle taťku překonává, zřejmě protože jeho poměrně omezený herecký rejstřík ještě výrazně zredukoval. Rychle a zběsile je hodně drahá série béčkových filmů. Tenhle pokus o napodobení se dá označit snad písmenem E. ()

bararich8

Nenechte se zmást nízkým hodnocením, není to vůbec špatné. Jasně, že herecké výkony skřípou a příběh je občas toporný a v závěru překombinovaný, ale dá se to přežít. Máte tu totiž víc luxusních aut než v Rychle a zběsile a ty veterány! Akce je dávkována rozumně a rozhodně se není za co stydět. Tempo je přesně akorát a ženské herecké role? Radost pohledět. Solidní 4*. ()

kwaicheng odpad!

Mladej eastwood teda vypadá uplně jako starej eastwood, to je jasný. Ale byla to hrozná sračka. Dva cool machýrci, z nichž jeden přitrouble šišlá, dvě afektovaný krávy, dva policajti v parným létě v černejch baloňácích, aby bylo jasný že jsou policajti, i když nebyli, zlej pán co střílí brokovnicí sousedy, ještě zlejší pán co zabouchává sousedy do sudu, v půlce přijela nějaká parta z Rychle a zběsile... ach jo. ()