Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

walkingdead odpad!

Hodnotím po náhodném shlédnutí jedné epizody. Konečně jsem pochopil smysl přidaného smíchu - má upozornit diváka na to, která replika byla zamýšlena jako vtip. ()

Natalia_Budz

Klasická rychlokvašková výplň mezi lepšími věcmi v Tv. Někdo by to možná zařadil mezi sitcomy jako je Comeback například ale to ne. Comeback byl rozhodně lepší, tohle bylo taky docela koukatelný, když už fakt nevíte co. Ty dvě hvězdy dávám za Sandru Pogodovou - ta drží celý seriál a s Leošem Nohou jim to prostě funguje. Taky vidím mínus ve výměně hereček (postava sestra heleny) Issová za Hřebíčkovou .. mohli zkusit najít podobnou herečku. ()

Hakuna Matata

Jaký to má smysl hodnotit po ukázkách či 10 minutách seriálů? Tím se to je předčasně posílá do kytek, ještě jste nic neviděli, tak nehodnotťe! Sleduju a prověřuju.. ()

Infalín

Bez děje, vtipných dialogů a výrazných charakterů se sitcom nedá dělat. Humor nelze stavět jen na omezenosti postav. Oceňuji snahu. ()

stepak odpad!

Taková blbost, takovej propadák. Jen po chvilce sledování a shlédnutí hádky dětí my bylo jasný že to u mě úspěch mít nebude. No jo no. Co jinýho ale čekat od blbý Novy. ()

Venceslao90

Nevyhledávám to pravidelně, ale když na to v TV narazím, tak to obyčejně dokoukám a párkrát se i zasměju. Nic světoborného, ale pokud bych to měl srovnat s jinýma současnýma seriálama (všechny ty ulice, ordinace, obchoďáky atd.), tak mi tohle přijde jako něco aspoň trochu jiného a svěžího. Postavu té policistky jsem si dokonce i oblíbil. Asi proto se mi nechce dávat podprůměrné hodnocení, i když 3 hvězdy jsou možná až moc :). ()

cooper7

Zrovna koukám na Roseanne. Do teď jsem nevěděla, že to je slovo od slova předělávka tohoto celkem fajn amerického sitcomu. Tím pádem u mě Nova klesla zase o stupínek níž, díky tomu, že není ani schopná vymyslet svůj vlastní sitcom. O tom, že herci jsou vážně špatný se ani zmiňovat nebudu. ()

Movie Maniak odpad!

Nový sitcom - dobře, kopie americké Roseanne - no proč ne, výsledek - hrůza děs. I přes celkem známa jména je herecký výkon tragický. Nakolik je to způsobeno samotnými herci, režisérem nebo scénářem to nevím, ale jako celek je to nevermore. Dokážu pochopit autory, že míří na určitou skupinu diváku, s tím je spojen i určitý okruh problémů, které řeší. Ale musí to vyznít vtipně a bezstarostně. Ne tak, že se člověk chce odreagovat a nakonec jde od bedny s ještě větší depkou. Jo a nejvíc mě na tom všem štval ten přidávaný smích v místech, které asi měly být vtipné! ()

blekekeke odpad!

Plechová huba a ještě se kolem ní točí seriál. Ještě kdyby to bylo aspoň trapasně k smíchu, aspoň malinko ... ()

PECHY15 odpad!

Totální odpad s rádoby vtipným stupně hýkající publikem, tenhle odpad mohla skutečně zplodit jedině Nova. Televize která už díky bohu snad brzy skončí a my už nikdy nebudeme nuceni omylem přepnout na kanál kde by dávali podobné smysly otupující tragické seriály. ()

MorraEddie odpad!

Na Nově už vysílali ledaco,ale tohle je humáč nejhrubějšího zrna. Sandra Pogodová je televizní kreatura,která se nehodí ani do rádia,protože její hlas je asi stejně příjemný jako její vzhled. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj