Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 1 (série)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2014, 15 h 50 min

Bear McCreary

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Erin Way, Daniel Zovatto, Bill Paxton, Sarayu Blue, Alex Neustaedter, Patton Oswalt, Amy Acker, Samuel L. Jackson, Tzi Ma, Peter MacNicol, J. August Richards, Eddie J. Fernandez, Dylan Minnette, Cobie Smulders, Shannon Lucio, Ron Glass, Arlene Santana, Sarah Dumont, Morgan Benoit, Leonor Varela, Anthony Dilio, Carlos Leal, Ian Hart, Brandon Molale, Assaf Cohen, Nick Gracer, Paul Sanchez, Ruth Negga, Cullen Douglas, Austin Nichols, Louis Ozawa Changchien, Jimmy O. Yang, Trevor Larcom, Troy Glass, Titus Welliver, Vincent Laresca, Saffron Burrows, Maximiliano Hernández, Ilia Volok, Charles Halford, Vladimir Sizov, Dennis Keiffer, Michael Graziadei, Beth Kennedy, Robert Baker, Molly McCook, Darren Dupree Washington, Matt Mullins, Gabriel Koura, Rob Huebel, David Conrad, Christine Adams, Maiara Walsh, Boyd Kestner, Stan Lee, Emily Baldoni, Carlo Rota, T.J. Ramini, B.J. Britt, Elena Satine, Jaimie Alexander, Alicia Lagano, Dylan Bruno, Allan Graf, Brad Dourif, James MacDonald, Braden Moran, Adrian Pasdar, Patrick Brennan, Bayardo De Murguia, Tsai Chin, Mark Berry, Glenn Morshower, Asif Ali, Josh Daugherty, Caleb Burgess, Mario Perez, Rich Paul

Tak první série za mnou a nemůžu se dočkat další. Po trochu rozpačitém začátku seriál perfektně vygradoval k božskému finále. Naprosto skvělé postavy, perfektní příběh, kde nakonec všechno zapadne dohromady. A víte co, nebudu se tu rozepisovat dalšími, superlativy, protože všechno stačí shrnout do jediného slova: Geniální. 92 %(30.3.2016)

(25.9.2013) Těšil jsem se, a to fakt hodně (protože Marvel je pro mě takový vlastní guru), ale zároveň jsem věděl, že je to seriál a těch je to s rozpočty takový všelijaký, takže nějaké velkolepé eskapády jsem ani nečekal. Celkově jsem spokojen s atmosférou seriálu a jsem zvědav, co si pro nás připraví tvůrci dál. Překvapivě mě to po ani po desátém díle nechytlo tak jako Arrow. Hodně doufám, že se to zlepší. PS : Asi je pravda, že seriál se držel při zemi kvůli druhému Capovi, protože nyní se seriál o třídu zlepšil a já se těším na další díl. Nyní si tu čtvrtou a po druhé sérii i pátou hvězdičku bez pochyb zaslouží. (Spoiler)..70%(19.4.2016)

Dlouho se seriál hledal a tomu odpovídalo i kolísavá kvalita, a kdybych nebyl fanoušek MARVELu, tak si nejsem jistý, jestli bych měl dostatek trpělivosti. Už ale vím, proč tomu tak bylo a od jistého bodu se seriál rychle dokázal odrazit prakticky ode dna. Propojení s filmovým univerzem funguje a většinou nepůsobí nějak nepřirozeně. A jak je u MARVELu zvykem, zazní zde množství vtípků.(21.9.2016)

čtyři hvězdy a to jen za druhou polovinu řady, ta první není nic jiného než odpadní žumpa nic nesměřující a plná zápletek vytažených z prdele....druhá polovina je však to nejlepší co dosud seriál naservíroval, pád SHIELDU, vzestup Hydry, změna dosud nudného Kenovského Warda v nejlepšího padoucha seriálu a samozřejmě Bill Paxton jako Garret(23.4.2017)

Očekával jsem tedy mnohem víc, než jen komiksově prostoduché, nesouvislé, lehce mysteriózní případy okrajově naroubované na filmové Marvel univerzum. Takhle totiž připomínají dětskou light verzi Akt X bez atmosféry, neotřelých zápletek a zajímavých postav (postupně i Coulson upadá). Na slabý oddychový průměr tak Agenty vytahují občasné dobré hlášky, svižné tempo, výprava, hudba. A především závěrečných 6 epizod, kde se v souběhu s druhou sólovkou Kapitána Ameriky objevuje Hydra, napětí, zvraty a seriál náhle vyskakuje o třídu výš.(26.5.2017)