Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

klúčik

Mám rád pôvodné seriály , ale tieto nové " výtvory " sa akosi začali podobať na venezuelsko - argentínske somariny. Jednoducho je to slabučké a naivné !!!! Herci musia hrať , aby si zarobili - z niektorých sa stanú "hviezdy " , ktoré po prekročení hraníc nik nepozná a u nás sa idú s nimi bulvárne denníky pokakať... Toto je neskonalé blato...... hodnotím 5%. ()

janesX

Iba nadviažem na AUTOGRAMov komentár, respektive ho trochu poopravím: Tie "dialógy so zasnenými pohľadmi" - sú v skutočnosti výkony našich hviezdnych hercov, ktorí sa nestihli naučiť text a musia ho teda priamo "odčítavať", väčšinou z laptopov. Toť vsjo. Dávam jednu hviezdu len kvôli mojej mame, lebo jej sa to zrejme páči. ()

J.J.1972 odpad!

tesil som sa vdaka reklame na konecne dobry serial, no to som este netusil ze bude mat takisto milion casti.... najprv som si pozrel prvych tusim 5 casti, potom tusim kazdu piatu az som pochopil, ze jednoducho mariu nahradila jednoducha nela.......najviac sa divim e.horvathovi ze su mu peniaze blizsie ako herecka hrdost......no co uz..... ()

peiton odpad!

Už mám s týchto nekonečných slovenských akože ,,telenoviel" poriadny chaoss.Jedna ako druhá,druhá ako tretia a pod. Dokedy alebo koho toto môže baviť.Som síce žena,ale nepozerala by som to ani za červené ferrari :) Herectvo jednotlivých protagonistov je maximálne afektované..Takéto by som vedela zahrať aj ja,a nemusím mať na to ani školu.. Nekonečný príbeh !!! ()

neimed

Skoda celkom talentovaneho Filipa Tumu. Je to len dokaz toho, ze divadelny a operny herec sa v slovenskych "telenovelach" iba zhovadi a pokazi to jeho imidz. Dufam ze nie navzdy. Neviem ci je taka filmova kriza na Slovensku alebo co, rada by som v jeho filmografii videla aj nieco, co neoznacim dvoma hviezdickami, pripadne odpadom. Ak mam Burlive vino pustene, je to len preto, aby som ho aspon na chvilku zahliadla. Snad to s Pociskovou dlho tahat nebudu. Ma na lepsiu herecku kolegynu, nielen na taku soplanou, s ktorou sa prave nudi pri natacani. :D ()

• Soundtrack seriálu "Neviem sa nájsť" naspievala Nela Pocisková, ktorá hrá Ninu Dolinskú, a napísala Barbora Rákovská, priateľka Tomiho Popoviča, ktorý zložil hudbu. (tommy187)
  • Najväčším šoumenom pri nakrúcaní bol Filip Tůma (André Simonet), ktorý mal vraj vždy výbornú náladu, vtipkoval a občas ostatným spestril deň operným spevom. (Zdroj: cas.sk)
  • Najmladší herci boli hneď dvaja. Išlo o mesačné dvojičky Alexa a Lukasa, ktoré hrali dieťa Inge (Henrieta Mičkovicová). Tvorcom sa s nimi robilo dobre a výhodou bolo najmä to, že keď jedno dieťa plakalo, mohlo ho zastúpiť druhé. (Zdroj: cas.sk)