Lucifer - Série 3

(série)
Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (2017–2018), 18 h 23 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Kevin Alejandro, Lauren German, Tom Ellis, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Tricia Helfer, Aimee Garcia, Scarlett Estevez, Tom Welling, Rachael Harris (více)

Epizody(26)

Zatímco Lucifer zápolí s krizí identity, na scéně se objeví nový policejní poručík, který ohrožuje status quo s Chloe a zbytkem LAPD. (Netflix)

MilesTeg

Bohužel poslední tři díly, ač byly super (až na úplný závěr, který nás vrátil na začátek, kdy Chloe už tušila a skoro věděla), nemohly zvednout všeobecnou nudu. Je to škoda, protože postavy stále měly potenciál bavit, ale možná je to dobře, že to nepadlo až na úplné dno. Budu se někdy rád vracet k některým dílům první série, ale prozatím buď s Bohem, Lucifere :-) ()

Likan7

Zatím nejlepší série Lucifera! Příchod Cainea byl skvělý nápad, a ještě lepší byl jeho casting. Tady seriál možná měl skončit, protože už nikdy nebyl lepší. ()

hrumsrt

A Luci je tady do třetice! Tentokrát tu není hlavní linka v podobně silném postavení, jako tomu bylo před tím. Nová postava Marcus Pierce má fantastické obsazení v podobě Toma Wellinga, ale ten je po většinu série v pozadí a moc prostoru nemá. Z důvodu, že si asi tvůrci mysleli, že seriál už končí nebo to nějak chtěli zkusit, tak se série v závěru natahuje a ztrácí i plyn. Celkově to bylo zbytečně dlouhé, negradovalo to rovnoměrně. Jakože poslední dvě epizody jsou teda něco, nejdřív se dělá, jakoby se nic předtím nestalo a divákům nadělili ještě jeden případ pro vzpomínku, a pak přichází úplný závěr v podobě jakéhosi What If?... Kdyby to tady končilo nevnímám Lucifera s takovou oblibou. Nejlepší momenty: návrat Charlotte, falešný Sinnerman, ďáblova čest. 75% ()

mathes

Prvni pulka serie je vlaznejsi, moc se nedeje, od dilu Sinnerman se serial rozjede, aby pak zpomalil. Dil City of Angels byl naprosto zbytecnej a divnej, ale posledni dva dily byly rozhodne jedny z nejlepsich. ()

Muff

Naprostá většina série nudná vata. Jestli první série měla nápad, druhá už byla hlavně o šablonovitém vyšetřování a trošce nápadů nadávkovaných hlavně na konci, třetí už nápad nemá a zaříná to být spíš nudná telenovela. Všechno je strašně předvídatelné, natahované, scénáristi kvůli nedostatku nápadů sklouzli i k starým vousatým berličkám typu "něco se při vyšeřování případu stane a díky tomu si uvědomí, že ..." . Ach jo, to už tu bylo 1000x. Dvě hvězdy za několik opravdu vtipných situací. ()

holka218

Třetí série pro mě byla trochu zklamáním. Nechápu, proč je tak dlouhá. Určitě by se pár dílů dalo úplně vynechat. Některé byly vážně úplně zbytečné, docela nudné a spíš sloužily k prodloužení série. Na druhou stranu některé díly byly úžasné, jako třeba díl třináctý. Případy se stávají čím dál tím víc nezajímavé a mají pořád stejný systém. Nejzajímavější byla věc kolem Pierce, teda aspoň většinou. Na konci už byl dost otravný. Vlastně mi přišlo, že ve třetí sérii se staly otravné skoro všechny postavy. Díly 23 a 24 jsou vážně super. Poslední dva bych úplně vynechala. Doufám, že čtvrtá série bude lepší. Aspoň podle hodnocení to tak vypadá. ()

VLADEK

To už jsem dlouho neviděl, že by další řada byla ještě o malý kousek lepší a vtipnější než ta předchozí, samozřejmě se tady bavíme o hodnocení v rámci žánru, ne nějaká absolutní čísla, stále hodně vaty a tvorby umělých konfliktů mezi postavami napříč seriálem, ale prostě ve srovnání s ostatním v rámci oboru "Entertainment" nesporný nadprůměr - 90%. ()

Stinger78

Třetí, sáhodlouhá série sice mohla svádět k tomu, že děj bude rozplizlý a pomalu se posouvající, ale prd! Lucík se tentokrát kočkuje s Kainem, Amenadiel stále háže své polosmutné, polochápavé výrazy a Chloe mě čím dál víc sere. Parádní závěr, včetně epizod 25 a 26, které daly člověku lehce vydechnout před sprintující řadou čtyři. ()

futislav

Třetí série je slaboučký odvar první. Celé se to posunulo do stylu Ordinace v růžové zahradě. Z Lucifera je zamindrákovaný ňouma, Chloe vyšukává s jedním, aby padla do náruče druhému, Maze totálně zblbla, no trojka je spíše seriál pro žehlící ženy. Šarm a jiskra se hledají stále obtížněji.. ()

Orion12

26 dílů komisaře Rexe to fakt ne. Tohle byl odpad. Sérii by prospělo dílu 10 třeba a všechno důležité by se stihlo i tak odvyprávět. Jo Lucifer furt skvělé hláškuje a dává si to jako v ostatních sériich , ale po navínavé druhé sérii je z toho tisíc a jedna noc , už mě ani nebaví vztah lucifera s chloe , kdy se Lucifer jí snaží 26 dílů dostat do postele ale marně , párkrát už je do něj bláznivě zamilované a pak ne. Hvězdu dávám za Kaina , aspon něco z bible/ nebeské tématiky ponechali. Většina sérii , je ale slušná výpln a jenom epizodní zápletky. 45% ()

Jitka.D.2639

Třetí série měla výhodu toho, že si prostě člověk ty postavy po předchozích řadách zamiloval a tak bylo snadné přivřít občas nad něčím oko. Poněkud roztahaná linka se sinnermanem... příliš mnoho dílů v sérii... milostný trojúhelník... více trapných scén, nad vším jsem přivírala oči. I když jsem častěji zažívala chvilky, kdy mi některé scény lezly krapet na nervy, stále celkově hodnotím tuto sérii vysoce a pořád váhám, jestli místo čtyř hvězd nedát pět. Série totiž obsahuje spoustu krásných momentů, dost vtípků a absurdních zápletek, že se na ni i tak stále dívám opakovaně. A Tricia Helfer (Charlotte) byla opět výborná, soundtrack skvělý. A hlubší otázky, které se začaly v seriálu vynořovat, následně padly v dalších sériích na úrodnou půdu, stejně jako vývoj postav od plochých černobílých k reálným lidem, se kterými se dá ztotožnit. Já tuto sérii beru jako takové ověření vztahu k tomuto seriálu. Kdo ji dokouká, ten si prostě zamiluje už i všechno další, co přijde. Kdo to v třetí sérii vzdá, pro toho tento seriál prostě není. ()

Tomulka

Spoiler. Takže se stalo to co jsem se obával. Scénář se točí v kruhu. A ústřední zápletka se jen upravilo o nevyhnutelné a co mělo nastat už v předchozí řadě. Odhalení pravé tváře Chloe. ()

ondyGAMESTV

Konečně se stalo to na co čekal divák už od samého začátku. Tentokrát se nám přineslo nejvíce věcí v jednom, a přesto, že jsem si myslel, že bude tato série mít díky své dlouhé stopáži slabší a nepotřebné chvilky, tak mě upřímně dost překvapila. Slabší části tu jsou zřídka, a když ano, tak nepůsobí zase tak vynuceně a mezidějově. Tvůrcům se docela povedlo vytvořit jeden velký příběh, který je skrz na skrz zajímavý a nenudí ani na chvíli. 70% ()

Michba

Velké zklamání oproti prvním dvoum sériím kde se objevil Tom Ellis s tváří Lucifera přinesla série třetí. Ono to není úplně tak špatné, ale ta ten počet dílů je až zbytečně táhlý a nějakých maximálně 20 epizod by bohatě stačilo a až na pár dílů a speciálně na díly 23 a 24, které byly jedny z nejlepších v celém seriálu tak je to zkrátka jen lehký nadprůměr 7/10. ()