Reklama

Reklama

Lucifer - Série 3

(série)
Trailer
Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (2017–2018), 18 h 23 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Hrají:

Kevin Alejandro, Lauren German, Tom Ellis, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Tricia Helfer, Aimee Garcia, Scarlett Estevez, Tom Welling (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(26)

Zatímco Lucifer zápolí s krizí identity, na scéně se objeví nový policejní poručík, který ohrožuje status quo s Chloe a zbytkem LAPD. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série už byla znatelně horší než dvě předchozí. Bylo tam hodně znát, že seriál měl skončit, takže ke konci se to všechno snažili urychlit. Byla jsem dost zmatená časovým posunem. Jeden díl Chloe Kaina nesnáší a druhý díl si ho chce vzít a další díl už řeší rozlučku. Strašně to utíkalo a neměla jsem vůbec pojem o čase. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Byl jsem upřímně překvapený, když jsem zjistil, že se mé průměrné hodnocení dostalo na čtyři hvězdičky, protože jsem vyloženě naštvaný, že se tvůrci rozhodli nacpat do pohodové oddechovky prvky jihoamerické telenovely. Když se ke mně dostala informace, že seriál třetí sezónou končí, byl jsem zklamaný, později mě potěšilo, že bude přece jen pokračovat, jenže pak jsem viděl díly 25 a 26 a začal jsem mít pocit, že by byl definitivní konec nejlepším řešením (a to jsem nikdy neviděl předlohu jako Ratemus, jinak bych asi zuřil už dávno). ()

Reklama

Luicy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvalita šla sice trochu dolů, ale to se dá u seriálů s větším počtem sérií čekat. Ve třetí sérii se slabší a lepší díly střídaly jak na horské dráze, ale konec byl podle mě vcelku fajn. Přidání další postavy bylo relativně osvěžující, nicméně mě Pierce (nebo lépe Kain) nesmírně sral, neboť akorát narušoval moji oblíbenou detektivní dvojici (nejsem moc fanoušek milostných trojúhelníků;). Zbylé charaktery jsou mi velice sympatické, nejvíce tedy samotný Lucifer, který svým sarkastickým humorem a ďábelským šarmem vyzdvihuje celý seriál. Pro Toma Ellise je to bezesporu role, jež mu sedla jak hrnec na prdel. Ostatní postavy by mohly dostat více prostoru, ale věřím, že se to do budoucna změní... 80% ()

MikyAff 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nová postava Pierce je zezačátku celkem příjemné rozptýlení, která ovšem ke konci série začne lézt na nervy. Naopak Charlotte jsem si nyní ohromně oblíbila a co se týče Lindy, tak je mi líto, že neměla tolik prostoru. Vztah mezi Chloe a Luciferem je zde jako na horské dráze a o to vlastně jde. To platí i o kvalitě dílů, kdy se střídaly dobré i ty horší. Zato poslední dva byly naprosto ohromná bomba a odmítám, že by se mělo jednat o konec tohoto seriálu. Poslední epizoda ani zdaleka není uzavřená, jak by se hodilo a zbývá moc otázek. #SaveLucifer! ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série Lucifera sice nepřináší nikterak zásadní změny, ale sází na to, co už zafungovalo v prvních dvou řadách, a to humor. Vtipných situací se diváci dočkají habaděj, fakticky možná doposud nejvíce. Staronové postavy opět hýří elánem, pro mě je až s podivem, jak jsem si všechny charaktery tak zamiloval, ten kasting je jedním slovem boží. S notnou dávkou ďábelské elegance tomu opět vévodí Tom Ellis, člověk, který mě jedinou svou životní rolí dokázal přesvědčit o svém neuvěřitelném hereckém umu, ten jeho britský přízvuk podpořený úžasnými scénáristicky promyšlenými slovními obraty, které vypouští ze svých úst, to jesť nezapomenutelné kombo. Příběh sám o sobě nadstandardní, linka s prvním vrahem Kainem zajímavá, ale jisté výhrady bych měl. Třeba takové herectví Toma Wellinga mě moc nepřesvědčovalo. Dal bych asi lepší tři hvězdy (hlavně kvůli té délce, kdy mi to fakt sem tam připadalo jako telenovela z Venezuely) nebýt toho brilantního finále (epizody 23 a 24) a možná nejlepšího momentu tohoto televizního počinu, tedy závěr epizody 20. Tam šla z Toma Ellise fakt hrůza. Za mě dávám 7,5/10 ()

Galerie (290)

Zajímavosti (18)

  • Když se Lucifer (Tom Ellis) pokouší přijít na to, jak zabít Caina (Tom Welling), tak pronese větu: „Everyone has a Kryptonite, lieutenant“. („Každý má svůj kryptonit, poručíku.“). Je to reference na to, že Tom Welling hrál Supermana v seriálu Smallville (od r. 2001). (BloodyGorgon)

Reklama

Reklama