poster

Bianca come il latte, rossa come il sangue

 • Slovensko

  Biela ako sneh, červená ako krv

Komedie / Drama / Romantický

Itálie, 2013, 102 min

Scénář:

Fabio Bonifacci

Kamera:

Fabrizio Lucci

Producenti:

Luca Bernabei
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JardoLe
  *****

  Uplne nenapadny film z Talianska,ktory ma neskutocne prijemne prekvapil,nadherna romanticka drama zo zivota o laske,priatelstve a smrti,ktora ma dostala,urcite si to vsetci pozrite,budete v nemom uzase,po skonceni filmu budete mat ovela vacsie srdce a Aurora Ruffino je neskutocne zlata a rozkosna herecka...:-)(5.6.2017)

 • W.Wicki.W
  *****

  Film je skvělý,pro romantické duše jako dělaný. Je přesně natočený podle knihy, je to hodně zvláštní a neobvyklé. Člověk se při něj má možnost dost zamyslet nad životem - přesně tak jako to udělal hlavní hrdina, jehož charakter se tu docela dost mění a on se během filmu vyvíjí .... Stojí za to vidět (pokud nečekáte střílečku nebo horor )(10.2.2015)

 • Tawni
  ****

  Příjemná romantická komedie, vcelku originálně pojatá. Nenajdeme zde klasickou dějovou linii - pár se hrozně miluje, najednou to jeden z nich pokazí, nenávidí se, ale nakonec stejně skončí spolu. Film také poukazuje na darování kostní dřeně, což je jedině dobře. Hvězdičku jsem ubrala za občas nepochopitelné chování protagonistů (především Leo). Herecké výkony dobré, akorát Bea mi nějak celkově nesedla.(18.8.2018)

 • freddy
  ****

  Láska je krásná, ale může nás i zmást. Někdy si myslíme, že někoho milujeme, ale co když nás jen matou naše smysly? Ona láska se snadno zamění s dalšími pocity, a i o tom, ale nejen o tom, je toto romantické drama z Itálie, které divákovi nabízí jednu love story ze světa mladých lidí. Kromě hledání lásky je tento příběh ale také o boji se zákeřnou nemocí. Jsem rád, že ve filmu bylo zmíněno i téma dárcovství kostní dřeně, protože já sám jsem zapsaný v registru dárců již zhruba jeden a půl roku a kdoví, jestli někdy zazvoní telefon a já budu mít šanci zachránit někomu život. Co se mi ale na tomto filmu líbilo především, to je lehkost, s jakou je nám ten příběh předkládán. I když film není celou dobu o úplně optimistických a hezkých tématech, z každého záběru čiší mládí, energie, život. A to je to, co by měl mít asi každý film o mladých lidech. Celou dobu jsem film se zaujetím sledoval, nedokázal odhadnout vývoj děje, a říkal si, že tenhle film je vlastně docela fajn. A to je pro mě nejlepší důkaz toho, že tohle je rozhodně jeden z těch zajímavějších a zřejmě i nezapomenutelných filmů. A i proto mu uděluji vynikající čtyři hvězdy.(8.1.2017)

 • Aljak
  ***

  Nemôžem si pomôcť, ale mne postava Lea išla neuveriteľne na nervy - v podstate od začiatku až do samého konca. Strašný frajer akých fakt nemusím. Jediné, čím ma prekvapil bolo to, že necúvol v tej veci, ktorej sa predtým zaviazal - hoci pôvodný účel toho celého už pominul. Ale inak mi jeho správanie bolo skôr nesympatické, hlavne to ako sa zachoval k Silvii, keď konečne nabrala odvahu vyliať si svoje city. Na jednej strane bolo ale milé, ako sa staral o Beatrice, no zároveň tak hnusne pohŕdal niekym, kto tu bol vždy pre neho, čo ja osobne pokladám za úbohé (možno aj preto, že sám som sa často reálne ocitol v Silvinej situácii). Postava učiteľa bola fajn, hoci si myslím, že sa tam dala oveľa krajšie zakomponovať tá tematika Danteho Božskej komédie, a aj učiteľov filozoficko-morálny zásah do deju by som ocenil, keby bol dôslednejší. Potenciál tam predsa bol...(26.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace