Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

pan.balu

za tři hvězdy kvůli fightům ,jinak ....asi bych se na to koukal jinak ale nepodařilo se mi úplně vypnout mozek ,což je případě užití si tohoto filmu zásadní předpoklad Legolasovo stoupání po padajících kládách je slaboučký odvárek proti víceméně jakékoli akční scéně z filmu ,věřte mi :-) ()

Rewisheed

Jako člověk prakticky odkojený na prvních dvou filmech, které nejspíš i z nemalé části můžou za moji lásku k autům, nemohu říct, že jsem ze sedmičky zklamaný. Proč ale dělat z hlavních aktérů zbytečné superhrdiny? Pády z obrovských výšek, nekonečné bitky, údery železnými tyčemi, které měly za následek samozřejmě jenom pár šrámů. Proč? Tento trend byl zaveden příchodem pátého filmu, ano tom zlomovém filmu, který vytěžil nehorázné peníze, takže se v tom logicky pokračovalo. Co si má obyčejný petrolhead přát, aby z jeho oblíbené filmové série neudělali overhypnutou mrdku? Film jako takový hodnotím 2,5*, nicméně zapracovala enormní vlna nostalgie a hlavně ten konec s velekrásnou Suprou! Prostě musím dát 4*, asi už začínám měknout. Relaxuj Paule, jsem přesvědčenej , že osmej díl bude. ()

Vieriq78

Toto je proste "Rýchlo a zbesilo" taká kus špeci kategória filmu, kde je kadečo dovolené. Tu netreba čakať réžijné zázraky ale proste len úlet a pre oko dáky ten zážitok. Popravde, je to riadne pritiahnuté za vlasy, totálne nereálne bitky a zoskoky a preskoky, ale mne to nevadilo. Dobrá akčná oddychovka. Koniec je pekne prepojený na realitu - s rozlúčkou so zosnulým Paulom. Kto videl predošlé diely s určitou spokojnosťou, toho sedmička nemá prečo sklamať. Fajné autá, rýchla jazda, troška srandy... no a dáke tie baby na okuk. :) Škoda, že pred kinom nečakal mustang, bolo by to dokonale. :) ()

bican1

Je zajímavé, že i když je to už 7. díl pořád to baví. Nějaká velká dějová zápletka se nedá ocěkávat, ale je to jedna velká akce a skvělé. A na závěr důstojné uctění památky Paula Walkera. ()

wick

Výbuchy a honičky...o ničem jiném to není. Některé akční scény jsou natočeny bravurně. Už proto stojí jednou za vidění, a pro nejlepší scénu, kdy si Dwayne J. v nemocnici rozbije sádru. ()

oSiSko

Tento film nemá limit, neskutočné množstvo epických scén, takto si predstavujem americkú akčnú komédiu, paráda. Už to je síce skôr Expendables ako F&F, ale vôbec mi to nevadí. 80% ()

Ace.A.T.L.

Velký zklamání. Tohle už je přehnaný, snad ve všech akčních scénách, co ve filmu jsou. Naprosto přestřelený "létání" aut a jejich násedný "bezproblémový" dopady, některý akce naprosto zbytečný a nebejt osazenstva, tak člověk ani neřekne, že je to rychle a zběsile. 1* dávám za osazenstvoˇa 1* za úžasný rozloučení s Paulem Walkerem na konci. 3,5 minuty konce filmu, dokázalo víc, než 2 hodiny předtim. Tak tedy, za mě 2* a když už nic DOPORUČUJU se podívat na konec. ()

MarryW

Původně plánovaná trilogie, která skončila sedmým dílem? Dobrý no....ty čtyři hvězdy jsou za dobré akční scény, vzpomínku na Paula Walkera, která byla na konci filmu pro mě trochu podpásovka, protože jsem měla co dělat, abych se nerozbrečela, a za Jasona Stathama, protože to byl jediný pravý chlap v celém filmu, zbytek mu ani nestíhal sekundovat. ()

R.R.R.Remeck

Myslím si, že už to nie je ono. Od Fast Five to ide dole vodou a po smrti Paula, už to pôjde len z kopca, ak z touto sériou budú pokračovať. ()

Neymar11

A není to už trochu moc? Díl od dílu je to nereálnější a já se ptám, co bude sakra příště? Přiletí ufo, odnese Toretta na Jupiter, kde ho zachrání Letty? Celkově se mi film líbil, jen mám strach co všechno nám připraví v dalším díle. 70%. ()

FlySKS

Chápu v akčňáku pár nelogických hoven, ale proč dávaj do hovna pár logických scén, to mi hlava nebere... ()

Matonny1012

Pozeral som to síce v CAM rip kvalite tak nemám z toho ten oficiálny zážitok. Ale tak 4 hviezdy som dal aj keď som váhaledzi 3 a 4 ale ako posledný diel z Paulom som dal 4 na jeho pamiatku. 😃 ()

PatrikP4

Teď jsem se vrátil z kina takže čerstvé hodnocení... Pár nesmyslných scén ano... Nesmrtelnost ano...Je pravda že film má grády a jede se pedálem až na podlahu takže to má hodně dobrej spád... Kamera super a herecké výkony dost dobré... Takže R.I.P Paule vysoké hodnocení je pro tebe, nechtěl a ani jsem asi nemohl jinak... ()

MaxQ69

Sedmička je suverénně nejnadupanějším pokračováním, se kterým jsme měli tu čest. Wan nezklamal, naopak bych ho v režii nějakého akčňáku zas rád viděl. Ultradestrukční, adrenalinová, megalomanská akční nakládačka, která jede non-stop a nenechává divákovi chvíli na vydechnutí. Kontinuální akční tempo občas nebezpečně balancuje na hraně nevkusného nesmyslného testosteronového kýče, ale přesně cílené prvky uzemňující některé momenty do obligátní akční rutiny to stíhají vyrovnávat. Na můj vkus mohlo být mnohem více Dwaynea "Rocka" Johnsona. (Kvůli hlavní roli v San Andreas a Ballers asi nevěděl, kam dřív, tak jsem rád, že F&F nevypustil vůbec.) Palec nahoru dávám za opravdu zdařilé a důstojné rozloučení s Paulem Walkerem. 90% ()

cortez

Co se týče hodnocení tak taková lepší trojka. Zpracování jaké se dalo očekávat, děj, akce jsou velmi podobné předchozím dílům jen se občas změní hlavní padouch a lokace. No, je to prostě popkornová jízda. Nevím, kdo by od toho mohl čekat nějaký umělecký počin:). Ale je to film dělaný pro masy, ...auta, rychlé akce, pěkné efekty, scény popírající logiku, vtipkující rock... klasika:) ... nepřekvapí, ale účel to jistě splnilo. Jen mi do toho trochu neseděl Statham, byl to takový vnucený, přidaný prvek, moc mi do toho děje/neděje prostě nezapadl, ale asi potřebovali přidat nějakou známou tvář. ()

blade23mc

Tady prostě nemůžu jinak než plný počet. Ani minutu jsem se nenudil. Akce a akce! Sice mnoho zajímavých a nereálných scén, ale prostě do tohohle všeho dohromady zapadá a dává tomu určitý šmrnc. Bylo tam dějově spousta očekávaných věcí, ale i tak dokázali zaujmout a nadchnout. Čas jsem ani nevnímal a jen hltal a hltal, co se děje na plátně. Herecky naplněný film, který prostě musí vidět každý, který tuhle Zběsilou sérii filmů někdy začal. Závěr pro citlivky, ale nádherná hudba ,ale i přesto musím uznat, že pěkná tečka a trochu toho respektu i Vinovi za jeho řeč. Jediné co mi chybělo bylo víc Rocka, ale chápu, že natáčí všelicos a má práce a posilování nad hlavu, takže mi stačilo bohatě, když se na scéně objevila moje Ronda! No prostě pro mě srdcová záležitost ať už jsem nějakej takovej a někdo může nadávat, ale každý jsme jiný, tak co.. Za mě 99,9% ()

Krystufek

No, myslím, že sedmička je ještě akčnější než akční. Jestli jste si mysleli, že přehnanější scény než v šestce už nikde neuvidíte, to jste ještě netušili, s čím přijde sedmička. Padající budovy, létající auta.. Kdo neviděl, neuvěří. Chvílemi jsem se musela smát, že to snad nemůžou tvůrci myslet vážně. Ale.. Mně se to stejně líbilo. A bavilo mě to. Uznávám, že kdyby to nebylo Rychle a zběsile, ale jakýkoliv jiný film, dostal by ode mě maximálně tři hvězdičky. Závěrečné rozloučení s Paulem se mi líbilo, ten chlap k téhle sérii patřil a rozhodně si to zasloužil. Bez něj už Rychle a zběsile nebude to, co doteď. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)