Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

LiveInPeace

Určitě je ten film přehnanej ale akce příběh podle mě žádný nudný místo. Řekl bych že výborný. Pokud budem hledat přehnaný záběry akce atd tak nemůžem koukat ani na jedinej díl. ()

gael83

Asi nejlepší díl této "série" nejsem ten pravý na objektivní hodnocení, protože benzín mi páchne v autech neonanuju, nedrandím motor v centru města když kojenci spí a neřvu z okénka na každou holku na chodníku, že je kurva, takže pro mě spíš slabej odvar, neříkám, že některé sekvence nepusobí ultimativně, obzvlášť průlet Dubajskými věžemi, ačkoliv snad každému je jasné že to fyzikálně není možné, ale je to brilantní nápad a krásně se na to kouká. Hollywood má jednu prazvláštní úchylku, že dokáže z tragédie vydojit snad nejvíc peněz, čímž na rážím na Paula Walkera a jeho tragický konec paradoxně taky v autě. Filmu tahle smutná záležitost dost pomohla a pro film je to reklama za všechny prachy. Je to film, je to zábava, jedno zhlédnutí a konec. Dík Paule. ()

Unrealik

Akce fajn, jenže stejně mi byly osudy postav fuk, což ale může být tím, že jsem většinu dílů neviděl (pokud si vzpomínám, tak snad kdysi jen první). ()

Lucka07

Už dlouho jsem neviděla takovou mimózní slátaninu. Scénáristé mají evidentně odpor k fyzice, zato zbožňují Kobru 11. Na hereckém obsazení a výbušninách se sice nešetřilo, proč ale tolik přiblblých scifi scén? ()

Verunka045

Škoda, sedmička mě už tak nenadchla...Skončila bych to pátým dílem, ten byl famózní! NA sedmičce se mi maximálně líbilo velkolepé rozloučení s Paulem...Jinak nic moc. ()

franti11

Přepálený, bylo to strašně moc mega přepálený. Kdyby tam hrál jenom Statham čert to vem, u něho jsme na to zvyklí. Ježíši a ty promluvy, pane bože to byla neuvěřitelná snůška sraček. Strašný zklamání, nic tam nebylo aspoň trochu uvěřitelnýho, Kdybych měl vyjmenovat všechny nesmysly, tak tady strávím mládí. Nejhorší ze všeho byl DUDLÍKÁTOR Vin Dízl, bože to je hrozný poleno. Kurva už dost, nebo se zase naseru. ()

StanleyVanH

Jako bylo to pěkné, nesklamalo mě to, ale už to Amíci pomalu ale jistě přehánějí s tím sajnsfikšn, i když tenhle film ten žánr ani nemá, auta která prší z nebe, skoky aut z mrakodrapů na mrakodrap, hrdinové prostřílení na sračku a jen se oklepou a pot otřou hadrem, nevim no, co je moc to je moc jako, brzdil bych nebo to za chvilku vše bude jak ve hvězdných válkách. ()

Horácius

Tenhle film mi připomíná velkou část dnešních ženských. Naoko dokonalý a vypiplaný, ve skutečnosti sterilní, vyumělkovaný a nudný. ()

zlishaack

Ano, mohlo to dopadnout líp. Ano, je to už spíš sci-fi. Jo, je to roztříštěný, nesourodý, místama divný... ALE.... Pro mě srdcovka! První F&F mě vtáhlo do světa aut a od té doby mě to nepustilo. Je to sice tupý blockbuster, ale když se na to dívám s nadhledem, tak se mi to prostě líbí. ()

jarmil8

"V nejlepším přestat" už tuhle sérii minulo. Pro skalní fanoušky asi žádná změna. Pro nás ostatní - bohužel. ()

teseth odpad!

Ještě větší blbost než jsem mohl vůbec doufat. Nejen, že film nemá scénář. On nemá ani co nabídnout. Vše už bylo někde ukázáno a tak se vesele vykrádá kdeco aby se spatlala tahle píííí..vina, která bude mít bohužel další pokračování. Myslím si, a to oprávněně, že nebýt smrti PW tak by film skončil jako velký propadák!!! ()

Matulko_

Koniec pekný, začiatočná bitka Rock vs. Statham skvelá s dynamickou kamerou, pre mňa jedna z TOP bitiek za posledné tri roky. Zvyšok zmeska stereotypov postáv a motívov franchisu F&F, pomiešaná s product placementom a otrepanými frázami. Hoci milióny v produkcii sa značne rozmnožili, Dom už nikdy nebude taká „ulica“, ako keď v montérkach pobehoval na predmestí L.A. a flegmaticky vyčkal na boku, aby sa do bitky zapojil v tom najlepšom. Hoci jazdil na importe a Charger mal len v garáži, bol cool a hlášky zneli akosi originálnejšie. Teraz už z toho zostalo len „rodina a HEMI“ v drahom balení, neustále omieľané počas deja, ktorý je miestami riedky, inokedy rozpačitý. Občas človek rozmýšľa, či to bolo vtipné, alebo sa len má zasmiať, aby mali tvorcovia radosť. Tryskové drony, rakety, hackovanie, miliónové autá, letecké základne, tajní agenti a mafiáni v jednom... asi si idem pustiť prvý a možno druhý diel série... Animácie sú síce slabšie, ale povedzme si na rovinu... vtedy to na nich nestálo. ()

chosan

Nečekal jsem že takto dobře lze nahradit mrtvého herce Walkera a že film může být až tak neskutečně dobrý i když už je to 7 díl ale proto jsem člověk a tak se mýlím! Tomuto filmu náleží 95%. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)