poster

Chasing Life (TV seriál)

 • USA

  Terminales

  (neoficiální název)

Drama

USA, 2014–2015, 23 h 49 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Italia Ricci, Mary Page Keller, Richard Brancatisano, Haley Ramm, Aisha Dee, Scott Michael Foster, Jessica Meraz, Steven Weber, Maxim Knight, Karl T. Wright, Ashley Argota, Vanessa Elese Garcia, Tyler Johnson, Nora Kirkpatrick, Alex Ball, Jeffrey Corazzini, Kelsey Crane, Robert Merrill, Annika Noelle, Stephen Schneider, Yolanda Pecoraro, Chase Kim, Dylan Gelula, Christian Gehring, Vondie Curtis-Hall, Andy Mientus, Abhi Sinha, Chelsea Zhang, Aurora Perrineau, Doug Simpson, Rebecca Schull, Bridgett Newton, Jamie Denbo, Anthony Garland, Ashlee Füss, Rachael Holmes, Paula Plum, Jay R. Ferguson, Kimrie Lewis, Ben Lewis, Anne-Marie Johnson, Mac Brandt, Chanty Sok, Susan Chuang, Barry Livingston, Randy Vasquez, Parker Mack, Brandon Espy, Krysta Rodriguez, Sarayu Blue, Todd Waring, Raney Branch, Michael S. Chambers, Tonja Kahlens, Stephanie Escajeda, Jake Picking, Ross Butler, Steve Stapenhorst, Timothy Granaderos, Isley Reust, Davi Santos, Amanda George, Rahnuma Panthaky, Bryna Weiss, Tyler Sellers, Nick Steele, Reatha Grey, Alicia Hannah, Walter Addison, Nathan Mohebbi, Swati Kapila, Ashley Dulaney, Brian McGovern, Charles Rahi Chun, Mimi Cozzens, Lindsey Kraft, Augusto Aguilera, Sara Amini, Chuti Tiu, Adore Delano, Forrest Wheeler, Irene Roseen, Harry Aspinwall, Kit Pongetti, Connor Del Rio, Celeste Oliva, Ken Kirby, Kimmy Shields, David Douglas, Angela Richardson, Tahlena Chikami, Teresa Huang, Caroline Portu, D.J. Blickenstaff, Japheth Gordon, Matty Cardarople, Miles Gaston Villanueva, Rob Kerkovich, Sam Anderson, John Ross Bowie, Izzy Diaz, Jamie Renée Smith, Gracie Dzienny, Tom Irwin, Lynn A. Henderson, Mary Beth Evans, Merrin Dungey, Erin Matthews, Edward Asner, Marion Ross, Beth Dover, Marcus Folmar, Laura Harring, Charlayne Woodard, Alex Carter, Aasha Davis, Patrick Carlyle, Reggie Austin, Alice Amter, Amrapali Ambegaokar, Lynn Whitfield, Illeana Douglas, Tamlyn Tomita, Meagan Holder, Diana DeLaCruz, Eric Edelstein, Krista Kalmus, John Billingsley, Leisha Hailey, Greg Germann, Kaylee Bryant, Amber Stevens West, Colin Egglesfield, Rasha Goel, Robbie Amell, Nick Nicotera, Amanda Walsh, Shi Ne Nielson, Michael Hagiwara, Livia Treviño, Alexandra Grey

Producenti:

Salli Newman, David Hartle

Scénografie:

Stephen Marsh, Rachel Kamerman, Debbie Cutler (set dekoratér), Linda Louise Sheets (set dekoratér)
(další profese)
 • Handle
  ****

  Pokud jste viděli nějaký typický, ale kvalitní film či seriál o vyrovnávání se člověka s vážnou nemocí, přesně totéž dostanete od Chasing Life. Obě řady byly fajn, občas pár výhrad, ale celkově se na to koukalo moc příjemně. Škoda jen toho "useknutého" finále...(21.7.2016)

 • theblackswan
  ****

  V tomto seriálu mě od začátku zaujala postava sympatické April. I ostatní postavy jsou mi sympatické a zajímavé. Zpočátku se tento seriál z bostonského prostředí jen rozjíždí a točí se to kolem April a její objevené nemoci, o které řekne jen nejlepší kamarádce a před ostatními to drží v tajnosti. Nechce se vzdát své kariéry a dlouho ani nechce začínat s léčbou. Způsob jakým je seriál natočen je poutavý, ikdyž více mě začal bavit až po 5. epizodě. Ožehavé téma rakoviny je tu zpracováno více než skvěle. Jsem zvědavá na další díly! (A tak by to u seriálu mělo být :))(27.8.2015)

 • A.lis
  ****

  !Obsahuje SPOILERY! Viděla jsem všech deset doposud odvysílaných epizod. A seriál je zatím dobrý. Spojení pracovních, milostných a rodinných problémů s rakovinou sice může někomu připadat hloupé, ale s nemocí se nevypaří všechny ostatní starosti. Samozřejmě se musí přidat nějaká ta seriálová klišé - mrtvý tatínek, tajné děti, milostný trojúhelník atp., ale všechno je to v přijatelných mezích. Kvituju hlavně ty "rakovinové kamarády", je tu hezky ukázána komunita nemocných a to, jak se jejich přístupy k nemoci liší.(26.8.2014)

 • Vojťas
  ***

  Dramatický seriál o mladé progresivní redaktorce, které zkomplikuje život objevená rakovina. Pilot se povedl, dokonce i druhý díl se vezl v podobném duchu. Je zajímavé sledovat, jak se okolí a samotná hlavní postava s touto informací vyrovnává. Nicméně jde spíše o seriál pro ženské publikum, proto dám u sebe ve watchlistu přednost jiným kouskům. 60% [skončil jsem po 2. epizodě](9.7.2014)

 • Judy24
  ****

  Čekala jsem, že ABC Family (která je tím pověstná) z toho udělá mnohem větší blbost, ale Chasing Life se drží docela hezky v rozumných mezích. April je sympatická a její jednání hloupé, ale uvěřitelné. Zbylé postavy jsou realistické, děj se pěkně rozvíjí, docela se těším, co bude dál. A líbí se mi, že je CL na hony vzdálený The Big C. Mohli si odpustit klišovitého mrtvého tatínka, ale to by to zas nebyla ABC Family... EDIT: Začíná se tam formovat milostný trojúhelník...proč?!?!(2.7.2014)