Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Allgreen

Nebyť Darth Vadera tak by to boli len také priemerné Hviezdne vojny ale temný Sith Lord ešte pripomenul prečo patrí už desiatky rokov medzi najlepšie záporné postavy kinematografie. Dodal a ešte stále dodáva Star Wars punc lepšej kvality. Na záver stačí len dodať: REBEL SCUM ! ()

Martin45

Trochu zmena od zaručeného receptu. Temnejšie (čo ja môžem), reálnejšie (ako sa len na vesmírne sci-fi dá) a celkovo je to príjemná zmena. Určite to Star Wars ságe hanbu nerobí. ()

vodkasesemte

We were so close (tak blízko) to providing peace and SECURITY for the galaxy - You confusing peace with terror - Well, you have to start somewhere (yeah) - You all will live in a COMFORT - As hostages (!!!) - Oh, look, heres Lyra, back from the DEAD. Its a miracle (už si mě získal) - Troublesome as ever - Co to je za štětku? - Lyra, takže on to vlastně potvrdil, tu teorii, kde mrtví se budou vracet z hrobu podle Janova Zjevení, že je počítačem generovaný imidž - Taky vás ty patetický charaktery tak štvou? - You will never win (a komu na tom záleží, ty zasraná krávo) - Neřikejte mi, že v těch helmách nemají zabudovaný termo? - Blok 4227 - Its all falling apart - Theres spies everywhere - Jež, ta je tlustá. A má druhou bradu. Kdo ji obsadil? - Možná chtěli, aby si retardovaní kriplové, co na tu čumí, připadali krásní - I kdybych neměl charisma Breda Pita, tak bych se nechtěl dívat na nějakej ošklivej ksicht - Hele, mrtví vážně vstávají z hrobu (CGI) - Temple, source of weapons power - Ani její ustní projev mě nepřesvědčil - Unfortunate side effect is that one tends to lose ones MIND - To je Jeruzalém, ne? - Rebellions are built on hope - Mizerní herci - Fakt jsem neviděl horší díl SW, a to jsem viděl všechny, i ten s negrem v hlavní roli byl lepší - Ten frantík s jedním pohledem ho nepřekoná - Tvl, du hrát Dragon Age, na todle seru - Very well, I will consider it a group effort then (dobře, zmrdi, postřílej je všechny) - Their Holy City (jako bych to neříkal) - You will never win (to se snaží pořád dokola naznačit, že jde o temnou stranu síly? A komu na tom záleží! Hlavně, že se hraje, píčusové, hlavně, že budete kvičet. Takový vítězství bych si klidně nechal ujít) - Hudba na hovno - Lord Vader hraje v týdle sračce taky? - Let the GIRL speak (posluchejte dobře, jasně, že malá česká kurvička se v ní vzhlédne, což je možná určitě taky smyslem její role, aby pak pozvedla svuj světelný meč a prohlásila, že čechy se nebojí, ale zároven je nákej uryvek z Bible, kterej si už přesně nepamatuju, asi Izajáš 13, Pád Babylonu, kde tentokrát Buh hříšným lidem nesplete jazyky, ale nechá je vést jejich vlastními dětmi) - Není pochyb o to, že Hollywood měl tentokrát velký zájem na tom vybrat tu největší tuctovou krávu, která si nevidí na špičku nosu a hlásá svý moudra do světa, protože jí nikdo nemlátí. Nebo mlátil, ale byla brečet v SOS centru, kde se jí podobně postižené krávy zastaly a daly jí falešný pocit křivdy. Jo a taky si díky hodnocení uděláte přehled o tom, kdo je totální debil/vylízaná, škaredá kráva, když dal nadpruměr - Tvl, co to je za houmlesáky? - Todle jsou rebelové, tydle sračky, jo? - Ten film stál hodně, ale nemá ducha - Zajímavý ovšem je, že se líbil - May the Force be with us, ani hovno - Já to vážně nedokoukám. Už přeskakuju každou druhou větu - They have no idea we are coming. They have no reason to eypect us. If we make it to the ground, we will také the nest chance. And the next. On and on until we win (véčkaři) - Make 10 man fell like 100 (to bylo správně teplý) - Z rebelu je banda uplakánku - Proč rebelové vypadaj jako vojáci Aliance z druhé světové války a Imperium jakoby z oka vypadlo nacistickému Německu? Co to zkouší? - Are you blind? Deploy the garrison (to je muj týpek) - Nechápu, jak se imperium mohlo udržet u moci tak dlouho. Pokud se nepletu, tak v druhý světový ty ztráty byly v neprospěch Spojencu - Proč musej proletět tímdle uchem jehly? Ahá! Ta planeta má kolem sebe štít! To je dobrý - Ty křižníky je rozsekaj, že jo - Poslední bitka ovšem ujde a má díky tomu štítu logickou zápletku - Jinak je to hrozná trapárna. Dokud jsou na scéně jenom stíhačky, tak se na to dá koukat - Se neposer, chcípnul ti robot - Co to je, prequel k Hvězdě smrti? - Dobřes ho dostal. Doraž ho. A pak tu děvku - The Force is with me an Im one with the Force - Naivní hlupák - Všimněte si barev paprsku laseru, stejné barevné schéma má východ/západ v trasovacích střelách - Střílej. Na co čekáš? - I lose nothing, but time (řikal jsem, doraž ho) () (méně) (více)

Matamoroz

Jsem se Sílou a Síla je se mnou to nezachrání. Lepší než poslední díl z ,,hlavní série,, Síla se probouzí, ze kterého mi bylo fakt blivno. Přesto slabota. Tak nějak jsem se smířil s tím, že Star Wars prostě skončili Pomstou Sithů. ()

cguio

Naprosto nezajímavé až otravné postavy ve filmu, který zachraňuje fan servis ve druhé polovině a Darth Vader. ()

rashaverak

Tuctova akcni pohadka, kde bych mel byt napnuty, se bud smeju nebo nudim. A nemuzu a nikdy neprijmu fakt ze startrooper, od hlavy k pate v brneni, ke kteremu pribehne 50ti kilova divcina a kopne ho do helmy, padne k zemi jak podtaty, misto toho aby se holcina svijela bolesti se zlomenou nohou. Jedine co slouzi filmu ke cti je jeho zaver. Cely tento fantasy svet ma tolik potencialu ale nemyslim ze by jeste mohl byt natocen zajimavy film, alespon dokud se nezbavi zasti ke krvi a nenatoci syrove valecne drama ze sveta SW, snad to jedine by mohlo byt zajimave, tohle syrove valecne drama tedy opravdu nebylo. Trosku valecne, pohadkove, ale urcite ne dramaticke, a uz vubec ne syrove. ()

x_ander

A jde to i bez Jediů. Star Wars to zkouší i jinou cestou, drsnější, osobnější, dospělejší. A já to žeru. A nejen kvůli zprofanované scéně Darth Vadera, ale i kvůli skvělé partě kolem odhodlané Felicity Jones a trochu jinému dobrodružství, než na jaké jsme zvyklí z klasických epizod. ()

swinevenca

Když jsem onehdá sjížděl tuhle ságu chronologicky, nešlo si mezi Pomstou Shitů a Novou nadějí nevšimnout brutálního přechodu co do spádu děje i efektů. Tenhle díl je tím správným pojítkem, protože druhá jeho půlka je o efektech a první o hovně. A to mu ještě lichotím, protože od autorů, co nemaj dost fantazie ani na vlastní název epizody, se asi moc čekat nedalo. Postavy nesympatické (Jyn), nevysvětlené (Chirrut), zbytečné (Saw), udělat z toho misi začínající poslechnutím Galenova vzkazu by úplně stačilo. Na druhou stranu, vysvětlila se nesmyslná zranitelnost Hvězdy Smrti, viďěli jsme Dart Vadera v nejlepší formě i již nestárnoucí princeznu Leiu a ostatní v digitálně mladé formě. Ta SW mozaika je ale jediná věc, která dělá tenhle kousek zajímavým, jako samostatný dílek je to nepoužitelné. ()

Aywes

Pro fandy Star wars jasná volba. Netrpí spinoff dementností a má překvapivě dobrý scénář. Velmi slušná odbočka, která si vybrala téma děje před čtvrtým dílem ságy. Pěkné doplňující informace do obsáhlého universa, které dávají smysl. Felicity Jones je sympatická a až na kýčovitého slepého "samuraje" má celková plejáda postav co nabídnout. Jestli nejste vyloženě fanoušky Star Wars, tak Rogue one nabízí akční scifi blockbuster se vším všudy. Užijete si ho, vážně! ()

blondboss

Jeden z prvých spin-off snímkov k sérii Star Wars, ktorý hovorí o tom, ako sa rebelom vedeným Jyn Erso podarilo dostať k plánom najničivejšej zbrane impéria Hviezdy smrti, čo je aj odkazom na úplne prvý diel, ktorý bol kedy v rámci tejto série natočený. Veľmi kvalitný predkrm pred ďalším pokračovaním série a hlavne záverečná asi hodinová bitka bola totálne epic a verte mi, oplatí sa ju vidieť. Felicity Jones mi tak trošku nesedela, ale celkový dojem nepokazila. Takže opäť ďalšia z úspešných skladačiek do mozaiky Star Wars kultu. 80 % ()

PocahontasM

Jako dlouhodobá fanynka Star Wars si neodpustím neokomentovat nový díl.SW Rogue one. Po odchodu z kina jsem konečně pocítila eufórii. Ano, konečně jsem se dočkala dílu, který nekončí happy endem a který se podobá starým dílům (3.-6.). Má to šmrnc, pointu i humor a lásku. Příběh vysvětlil vznik hvězdy smrti, který je velmi podstatný pro začátek Star Wars. A Leila Organa je na konci filmu jako třešnička na dortu. ()

jack_scott

Nejreálněji vypadající a nejvíce uvěřitelné SW - to jsem docela čekal. Film je pěkně promyšlený, a dle mého názoru o mnoho lepší než Epizoda VII. Dost možná nejlepší SW vůbec. 90% ()

Eire

Star Wars bez Dzedajov je ako sex cez prezervativ. Mozny, ale suchyyy... Avsak pri HROZE DISNEY WARS, je to aspon priemerne. 55% ()

AnthropOcean

Prvy film v nastavenej antologii sprievodnych filmov, ktore budu sluzit ako casova vypln pri cakani na filmy sagy a zaroven nam priblizia povod uz zabehnutych charakterov mal silny potencial. Disney vobec nesetrilo a konecny vizual takmer nezaostaval za regulernou sagou. Charaktery rebelov boli zaujimave, Guerrila warfare styl ich boja bol dravy a dodaval atmosferu filmu. Motion capture sa posunul o svetelne roky od svojho vzniku, Leia a Tarkin sa vydarili, ale je to velmi tenka linia a staci malo aby ste to prehnali, do buducna by som bol nerad keby sa filmy prilis spoliehali na tieto digitalne rezurekcie mrtvych alebo zostarnutych hercov. Avsak pri Tarkinovej vyraznej expozicii je to kazdym vzhliadnutim viac a viac do oci bijuce a vyrusujuce. Mali to nechat pri tom jedinom zabere, kedy vidime len jeho odraz v skle, to bola prave ta tenka linia, ktoru prekrocili. I ked rovnako ako pri Solovi zastavam nazor, ze ide o "opatrne vykoristovanie paradalekej galaxie, ktore neurazi", film je na pomyselnom rebricku o cosi vyssie, mozno je to kvoli Darthovi Vaderovi, mozno kvoli ponurejsej atmosfere a mozno iba kvoli tomu, ze bol prvym filmom v serii, ktora si musela dat pauzu skor ako zacala. ()

Henrinity

Film je plný užasnych momentov, plný krásnych záberov a fanservicu ktorý dokáže nadvihnúť zo stoličky. Škoda že tie momenty niekedy nesedia dokopy a postavy niesú moc dobre vykreslené ak nerátame klasické filmové klišé. Vo filme je kvôli tomu pár scén ktoré aj sú síce dobré, ale v kontexte filmu sú silené a trápne. Posledná polhodinka je ale bezchybná dokonalosť. ()

krivkin

Proč vlastně mají stormtroopeři zbroj, když je vyřídí zásah do nohy?! :-) Až na tyhle dětinsky trapné nedovychytávky je to asi nejlepší z "nejnovějších" Star Wars filmů ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord