Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

subic

První boční linie a o čem to je? O tvůrci hvězdy smrti a jeho dceři. Váhám, váhám, zda dát 4 frčky. Já toho starýho dobrýho Darth Vadera zase rád vidím. Akorát ten děj je jeden velký zmatek. No uvidíme někdy příště. ()

Detak

Je pěkné, jak se v tomhle sci-fi stále drží ta představa, že někdo kdo dokáže lítat vesmírem a stavět hvězdy smrti vlastně lítá v plechovce, kterou řídí páčkama a ještě k tomu potřebuje bandu lidí sedících u obrazovek, které vypadají jako výherní automaty. Zabezpečení zadních dveří mezihvězdného korábu musí být také velmi kvalitní, když se zavírá až stovky metrů nad zemí :-) Klasická představa budoucna v 80. letech. Dneska, kdy už skoro máme na trhu samořídící auta, asi chápeme, že budoucnost/vyspělost bude vypadat asi úplně jinak. Nehledě na nutnost lidských vojáků (jako vážně? a s mečem? :-D ). Jinak tohto je první Star Wars, co jsem dokoukal do konce, a až na horu nesmyslu a prazvláštní konec nekonec to nebylo špatné sci-fi. ()

Tominni

Za mě až překvapivě velmi dobrý příspěvek do světa Star Wars. Děj je poměrně jednoduchý, ale není to vůbec na škodu, je to takový střípek za zajištěním plánu Hvězdy smrti a má poměrně sílu, přispívá k tomu i fakt, že se s hlavními hrdiny vůbec nemazlí, ale co čekat ve válce povstalců a Impéria. Za mě po zásluze plné hodnocení. ()

adamix

Príbeh je čisto priemerný, ale oproti poslednej disneyovskej trilógii má aspoň hlavu a pätu. Herecké obsadenie príjemné, aj keď k postavám v podstate nemajú čo hrať. Avšak ako súvislý sled krásnych obrázkov je to famózne, pretože z niektorých sa od nádhery na chvíľku zastavia všetky zmysly (záver na pláži, devastácia planét lúčmi Hviezdy smrti) a z niektorých zas zamrazí a zároveň vyčarí úsmev na perách (všetky Vaderove incomingy). Nápad to pekný, keďže sa snaží nadviazať na pôvodnú trilógiu, ktorá to všetko odštartovala. Nevidím dôvod pre tak negatívne hodnotenia, i keď v podstate ide o šablónovitú látku s rebelmi, ktorú sme už x krát videli, avšak nie v takomto prevedení! Dlho som uvažoval o 5*, ale to si ponechám ako symbolicky. Za mňa 85%. ()

Honzimir67

8,5/10 - Toto je přesně to, co chci v nových SW filmech vidět! Maximální využití efektů, díky kterým má celý film brutální grády. A ještě ke všemu parádně vymyšlený příběh, který navazuje hned na 4. epizodu. Neskutečně povedená hudba, která mi v kombinaci s perfektně natočenými scénami nahodila husí kůži. Za mě maximálně využitý potenciál filmu, možná se slabým začátkem, ale ten k tomu bohužel patří, jelikož bez něj by napínák na konci nebyl tím pravým ořechovým. Spoustu nových a hlavně zajímavých postav ve filmu nechybělo a těch starých oblíbených také ne. Není na co si pořádně stěžovat, tento snímek musí vidět každý. ()

mecano odpad!

Jsem celozivotnim fanouskem Star Wars, lonska Sila se mi libila. Tohle bylo horsi, nez druha trilogie. Tech problemu je hodne. A zacina to uvodem, branou do daleke galaxie. Ta brana tu neni a cely film je to znat. Moc postav, malo casu na ne, proc je tam vlastne Forrest W., vsechny sceny s Vaderem, osklive cgi princezna, strasne dialogy, vesmes bile Imperium, vesmes multikulti rebelove, Ale predevsim nekonzistentnost s ostatnimi filmy, v prvni rade s Novou nadeji. Jednou videt oukej, ne pro kvality filmu, film jako celek u me pada, ale pro nekolik detailu, jako sceny s rudym a zlatym velitelem z nepouzitych zaberu z prvniho filmu, Mads Mikelsen, Bail Organa. Jako jediny dil si toto neplanuji poridit, protoze nemam potrebu to znovu videt. Star Wars byl vzdycky urcen hlavne detem. Malym i velkym. Se svou naivitou, s jasnymi padouchy a hrdiny. Tenhle film ac se tak tvari, neni Star Wars. Je precpany fan servicem a je videt, ze zabral. Staci na konci ukazat sekajiciho Vadera (uplne jedno, ze je nesoudrzny s Vaderem, ktereho vidime v nasledujicich filmech) a ti mene narocni topori. No nic, snad se aspon saga bude drzet ducha Star Wars. Tohle si uvodni titulky a hudbu nezaslouzilo. ()

luke774

Jako fanoušek SW nemůžu dát míň, chvílema to vypadalo na trochu nudy, ale druhá půlka to všechno zlepšila a takový závěr jsem si přesně přál. Hlavní hrdina? No přeci Darth Vader, který je tam naštěstí dýl než Luke v epizodě VII, ale jeho sestra je na tom bohužel stejně :D ()

Vica

Som nesmierne nadšená a potešená. Žiadne prekvapenie sa nekonalo, len dokreslenie príbehu v jeho väčšej surovosti. Keď velký heroický príbeh pôvodnej série dopĺňa malý zlomok udalostí. A neskutočne baví. Menej rozprávka, menej vtipu, viac emócií. Niekto tu už komentoval neinovatívny prístup k hudbe. Ja som bola naopak vo vytržení ako je to zvukovo dokonale opracované. Režíjne mi nesadlo vyrozprávanie len jeden kratučkej scény, takže nič iné ako 5/5 nemôžem dať. Idem znova. ()

David_Beer

Darth Vader je bůh!!!! Kurva pokaždé se mi zježiliy chlupy na prdeli jak byl na plátně. A to tam měl pouhopouhé 2 scény, ale i tak si ukradl film pro sebe. Příště ho tam dejte více nebo rovnou udělejte s ním celý film šmarjá panoo. Jinak film se dá docela, silnější 4 hvězdy za poslední půlhodinu, kde je mela jako prase (hlavně nástup lorda Vadera, kurva to chcu vidět zase, jsem snad s ním lepší scénu neviděl!!!) a za toho negra robota, co občas zahláškoval, takže jsem se i zachechtal. Jinak doufám, že bude pokračování.. hahahaha. ()

sabo5

Pro fanoušky Star Wars velice informující film který objasní dost věci z minulých dílu .Mám Star Wars velice rád ale kdyby tam nebyl vynikající Donnie tak bych tomu dal 4* ale díky síle jsem tomu dal 5* ()

spoock

Ano, ten film ma sve mouchy, ale rozhodne je to dobry film. Po katastrofalnim preslapu Ep VII je to jako balzam na dusi. Nekoukal jsem moc na trailery a ma ocekavani nebyla velka, presto jsem si nepripadal, ze ze me dela rejza hlupaka, ktery jde za vejickou onoho znameho vesmiru. Clovek tyhle navnafy nemuze bastit donekonecna. Ja pevne doufam, ze za par let se SW univerzum zcela odpouta od pribehu s panem Vaderem a zkusi byt jeste o chlup dospelejsi, nez tentokrat. ()

Marty_cz

Byl jsem zvědav jestli mě vůbec zvládne nadchnout film s další hvězdou smrti. Po mém osobním zklamáním z epizody VII jsem čekal, že kvalitu tenhle film bude držet. Začátek filmu tomu napovídal a já se už jen viděl jak budu 2 hodiny chtít utéct z kina. Ale nakonec přes docela velké rozčarování ze začátku mě film zařezal do sedačky a absolutně nikde se nevlekl a všechny ,,kouzla" ve filmu včetně povedených gagů gradovali. Za mě určitě doporučuji a at vás provází síla. ()

moviefan4

Aj keď som mal obavy z tohoto dielu SW série, dopadlo to mega dobre. Film mal prvú polovicu nudnejšiu ale keď prišlo na bojové scény ostal som očarený. Lorda Vadera tu bolo síce málo ale tak bol tu s plnou krásou a 100% nasadením. Herecké obsadenie bolo skvelé a herci sa všetci hodili na svoje úlohy. Jediné čo ma sklamalo bolo to že na začiatku nehrala kladická SW hudba tak som zostal dosť smutný, bál som sa že aj pri nástupe Vadera nebude hrať jeho klasická Empire hudba ale hrala tak z toho mi padol kameň zo srdca. SPOILER! Dosť emotívna časť bolo to keď mi SW začalo pripomínať Game of thrones s umieraním hl. postáv. Dosť ma to štvalo a bolo to dosť na prd ale do deju to sedelo a nevedel by som si to predstaviť keby všetci prežijú. KONIEC SPOILERU! Prekrásne bolo to že dokonalo nadpojili ku koncu na tento film 4 diel. Bola to dosť krásna spomienka. Aj keď sa tu zjavil R2-D2 a C3PO iba na možno 2 minúty potešilo to a zahrialo pri srdiečku. Som prekrásne prekvapený, dokonale naladený na repete a hlavne na další príbeh z najkrajšieho a najdokonalejšieho sveta STAR WARS! Nech ťa sila sprevádza! ()

Eywa11

Strašné sklamanie. Neskutočne som sa nudila, až tak, že ani ten koniec ma poriadne nezobudil. Ani jedna postava mi neprišla extra sympatická. Momenty, čo mali byť vtipné mi až na minimum výnimiek vtipné neprišli. A hlavne sa vo mne vytratila detská radosť a pôžitok zo sledovania SW. Mala som pocit, že som bola na úplne inom filme. V živote som nečakala, že dám SW tak nízke hodnotenie ( a to som rozmýšľala nad odpadom alebo 1 hviezdou, bezprostredne po skončení filmu) Stále viac si vážim staré Lucasovky a poctivé súboje so svetelnými mečmi.......... ()

shaacul

Dva odstavce z úvodních titulků prvních SW převedených do dvouhodinového filmu. Řemeslně výborné, jednotlivé scény výborné, ale jako celek to pro mě moc nefungovalo. Po zhlédnutí se mě do hlavy nutí heslo "valar morghulis". ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord