Skvělý nápad, zajímavé, záhadné a hezky se na to kouká. Na to, že v prvních dílech není žádná akce, tak to vůbec nenudí. Milo, kterého znám z Heroes, potěšil :) Lily hraje taky dobře. Po dvanáctém dílu se stává The Whispers můj nejlepší seriál. 12. DÍL BYL NEJNAPÍNAVĚJŠÍ VĚC, JAKOU JSEM VIDĚL. JEŠTĚ HODINU MI BYLO ŠPATNĚ!(30.6.2015)

Proč to proboha většina hodnotí po prvním (druhým, třetím) dílu? Zhruba stejná demence jako podívat se na loga před filmem a pak jít hodnotit stylem, že to bude určitě sr... no i tací jsou evidentně mezi námi. Já mám za sebou všech 13. dílů, tak můžu s potěšením konstatovat, že seriál zraje až do konce a i přes trochu zbytečný natahování ke konci je to výborný mysteriózní scifi. Zvraty ke konci už sice maj náznak křečovitosti a je jich víc než by bylo nutný, ale jako celek mě to bavilo a několik dílů by bylo rozhodně za 5*. Herci neokoukaný, sympatický (jenom Minx mě s tou přechytralostí slušně řečeno sr... štvala), atmosféra výborná, hudba ok. Trochu mě překvapila neúspěšnost v USA, ale na druhou stranu sem rád, že další série nebude a Whispers se nezařadí k další ždímačce za každou cenu. Viz Wayward Pines, kde sem si druhou sérii nechal s chutí ujít a evidentně sem udělal dobře.(17.8.2016)

Na jednu stranu prijemne mrazivy a bububu, zejmena uvodni scena. Na druhou se trosku obavam vyvoje smerem vstric paskvilni/prekombinovanemu klise. Kombinuje se tu mysteriozni i scifi faktory, hned nekolik rovin. Zapletka pomerne zajimava. Osobne tomu moc sanci nedavam, ale patri to mezi ty zajimavejsi piloty, jeden dva dily jeste asi prubnu...(16.6.2015)

PROČ TADY, VY DEBILOVÉ, PÍŠETE O MIMOZEMŠŤANECH, O UFO APOD.?!! PROČ JE TO, KURVA, V TAGU A DOKONCE I U OBSAHU K FILMU?? NIKDE NA IMDB SE NIC TAKOVÉHO NEPÍŠE, A DO PŮLKY SERIÁLU SE ŽÁDNÁ MIMOZEMSKÁ INVAZE VŮBEC NEŘEŠÍ!! TAKOVÉ SPEKULACE TADY NEMAJÍ CO DĚLAT!! CHCI SI SERIÁL UŽÍT BEZ TOHO, ABY MI NĚKDO NĚCO PODSOUVAL!! PROČ MUSÍ BÝT ČSFD PLNÁ TOTÁLNĚ VYJEBANÝCH NEMYSLÍCÍCH HOVAD?? ABY VÁM MOUCHY NASRALY DO JÍDLA, DEMENTI!!(13.3.2018)

Pomalejší rozjezd se nesl v tak trochu hororovém klišé ala neznámá entita jako imaginární kamarád. Atmosféru to mělo takovou nijakou a bylo prostě dost vidět, že současná TV produkce moc horor jako žánr neumí. Co se ale povedlo je gradace děje, kdy po odhalení tajemného nepřítele přichází horor v trochu odlišné podobě a tím je skvěle navozený pocit bezmoci, který pramení ze samotné podstaty entity. Poslední trojice epizod je ukázkou skvělého vyvrcholení a teprve tam se ukazuje jak scenaristický, tak filmařský potenciál The Whispers. Řádně se totiž přitvrdí a na hereckých výkonech je to v tu ránu vidět. Bohužel, závěrečná epizoda končí otevřeně a tradičně v tom nejlepším a odpovědí se divák nejspíše nikdy nedočká. Škoda, protože podobných sci-fi kousků je jako šafránu.(25.1.2016)

• - Seriál sa začal natáčať v júli 2014 vo Vancouveri. (kasch10)

• - Lily Rabe (Claire Bennigan) a Derek Webster (Jessup Rollins) sa priznali, že rovnako ako deti v The Whispers mali i oni v detstve imaginárnych kamarátov. Lily Rabe mala dokonca dvoch. (Marceloo)

• - Seriál sa mal pôvodne nazývať The Visitors, kvôli podobnosti s názvom seriálu V (od r. 2009) ho ale zmenili na The Whispers. (kasch10)