Reklama

Reklama

LEGO® Batman film

  • USA The Lego Batman Movie (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (18)

Trailer 1

Recenze (360)

luka4615 

všechny recenze uživatele

Skvělá animace za doprovodu hutné akce a s vysokooktanovým množstvím pop-kulturních odkazů, která je rámována solidním příběhem s citlivým emočním přesahem. Tohle všechno a ještě mnohem více dostanete v The Lego Batman Movie, který v rámci svých možností velmi příjemně překvapí a vykouzlí úsměv na tváři. „Sir, I have seen you go through similar phases in 2016 and 2012 and 2008 and 2005 and 1997 and 1995 and 1992 and 1989 and that weird one in 1966.“ ()

stration 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že jsem v kině po pěti minutách lehce zdřímnul. Celé se to ale potom rozjelo a když jsem spatřil Gremliny a Voldemorta, bylo to už dobrý a výborně jsem se bavil nad tunou nápadů a odkazů. Nakonec bylo i nějaké to poučení pro caparty, takže za mě dobrý. Akorát nevím, jestli bych se stejně bavil, kdyby mi bylo kolem sedmi, polovinu fórků totiž ti caparti nemohli pobrat ani za pytel Batmanů. ()

Reklama

Slarque 

všechny recenze uživatele

LEGO® příběh byl před třemi lety neskutečná jízda, jenže Batman je smolař a kromě Burtona a Nolana přitahuje hlavně lidi, kteří nevědí, co si s ním počít. Takže fórků viditelně ubylo, jejich originalita nestojí za řeč a jako animovaná akční řežba je to možná trochu paradoxně zároveň moc rychlé i příliš dlouhé (takovýto film se určitě měl vejít do 90 minut). Takže na Batmanovu obvyklou bídu nadprůměr, ale film, ke kterému bych se vracel, z toho rozhodně nebude. ()

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele

Ještě hravější a zábavnější než LEGO Movie. Warneři plně využili potenciál svých licencí a naservírovali animák spíše pro dospělé, který je plný odkazů, až z toho jde hlava kolem. Kadence gagů je ideální a navíc není nikdy přes čáru. Scenáristé se ukázali v nejlepším světle a předložili animátorům i dabérům skvělý materiál, na který se rád podívám znova. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Zábavné. Ale toľko vtipov na tak malom priestore spôsobuje, že kopec z nich vystrelí do prázdna a posledných 30 minút je typicky disneyovský koniec, ako všetko dobre dopadne, bez nejakej zaujímavej scény. Koniec to posúva do roviny detskosti a trápnosti a dospelosť prvotných vtipov upadáva. Na konci máme ešte strašne zlú pesničku, ktorá mi bude hrať v hlave ešte týždeň. Ale na jedno pozretie je to okej. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (27)

  • Morgan Freeman řekl, že LEGO® Batman film je jeho nejoblíbenější ztělesnění postavy. (MessiM)
  • Jokerův vzhled je nejvíce podobný vzhledu z Batman začíná (2005), kde nosí dlouhé šaty a má ostré zuby. (MessiM)

Související novinky

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)

Reklama

Reklama