Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (18)

Trailer 1

Recenze (363)

SeBig 

všechny recenze uživatele

4 lidi v kině...počítam i sebe. Od Lego příběhu utekla dlouhá doba a já si jen letmo pomatuju, že Batman mě tam bavil nejvíc, tak proč nejít na jeho vlastní příběh do kina, když nic jinýho nedavaj. Sorry jako, ale na padesát odstínů vadžín se mi fakt jako nechtělo. Zpátky k filmečku.. velký zklamání.. ani jednou sem se pořádně nezasmál, to zpívání? achjooo. Na lego filmy už asi nekoukám. To si radši to lego koupim a natočim si nějakej filmek sám. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Spoilery! Epický začátek nasadil laťku velmi vysoko. Snímek si dovolil začít epickou scénou, jakou většina bijáků končí. Zápletka se táhla v duchu toho, že bez zla nemůže existovat dobro. Tvůrci se rozhodli jít velmi zajímavou cestou - sebrali Batmanovi práci a vložili mu do rukou dítě. Čímž nechali vzniknout další rodinné drama a mírně film pokazili. Mám pocit, že se s podobnými záležitostmi v poslední době protrhl pytel. Je strašným módním trendem vkládat děti do rukou hrdinům, kterým se tam hodí ze všech nejméně. Na jednu stranu mě velmi potěšila početná skupina nejrůznějších hrdinů. Na stranu druhou by bylo lepší, kdyby se tvůrci zaměřili jen na několik z nich a šli hlouběji pod povrch. Nevidím význam v 200 postavách, když si téměř všechny užili jen malý moment slávy. Vadila mi i absence nějakého příběhu. Přeci jen to celé velmi záhy vykrystalizovalo v pouze neřízenou přehlídku gagů a šílených legrácek. ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele

Pokud jste trochu znalý v komiksovém, ale i obecně fantasy světě filmů, tak se občas zasmějete, leč jako u většiny komedií i zde hodně vázne příběh, který je dětsky jednoduchý a až k uzoufání nudný. ... Předešlý díl (Lego příběh) byl o poznání lepší. .... HODNOCENÍ: 55% (3*) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $80miliónovTržby USA $175,750,384Tržby Celosvetovo $310,850,384Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Stavebnica LEGO v komiksovom svete opäť boduje, využíva potenciál a baví. Bžudna ako sa patrí. /90%/ ()

filmsim 

všechny recenze uživatele

Myslím, že Chris McKay tento snímek nemohl zrežírovat lépe. I když film zřejmě zůstane ve stínu svého předchůdce, dokázali sem tvůrci vměstnat tolik nových nápadů, popkulturních odkazů a vtipů směřovaných jak na ty nejmenší tak na komiksové geeeky. Opět se jedná o smršť šílených vizuálních nápadů a padnoucích hlášek, že je až nemožné všechny při prvním shlédnutí pobrat. Film jsem bohužel neviděl v originálním znění, ale musím říct, že mě po delší době český dabing vcelku překvapil a dokázal se s tou vlnou vtipů a postav popasovat se ctí. Animace je ještě lepší než ve tři roky starém Lego příběhu. Akční scény jsou přehlednější a svět celkově detailnější. Jediné výtky tak směřují k jednoduššímu a místy předvídatelnému scénáři a přiliš dlouhé stopáži, kdy se konec z té šíleně rozdováděné jízdy přesune k typickým ponaučením a prezentováním "správných lidských hodnot". Bylo skvělé vidět tolik postav z Batmanovského univerza v jednom filmu a jsem rád, že spoustu nápadů a překvapení studio v ukázkách nepropálilo, tudíž jsem byl v druhé půlce velmi překvapen, co všechno se do filmu vešlo. 7.5/10 ()

Galerie (73)

Zajímavosti (28)

  • Film se vytvářel ve filmovém studiu Fox v Sydney (Austrálie). (BMW12)
  • Ve scéně, kdy si Dick Grayson/Robin (Michael Cera) vybere kostým, utrhne si kalhoty s tím, že jsou mu těsné. Je to odkaz na původní podobu Robinova kostýmu ve starých filmech a seriálech, kde skutečně kalhoty nemá. (Sidarius)

Související novinky

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)

Reklama

Reklama