LEGO® Batman film

• Austrálie

• Nizozemsko

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

To, že je Batman najlepšia komiksová postava vie každý. Alebo aspoň väčšina a v tomto vydarenom bat-animáku je pekne zachytené prečo je to tak. Bavil som sa kráľovsky. Fakt som nečakal takúto srandu. Tým, že poznám svet Batmana a DC komiks ma to bavilo oveľa viac, možno viac ako niektore deti ;) 80% - 4*(13.6.2017)

LEGO stavebnicami som bol v minulosti nedotknutý, jeho veľkorozpočtovým kino spektáklom LEGO PRÍBEH som však bol unesený. Možno preto boli moje očakávania v tomto prípade vysoké. Tú najvyššiu métu síce tento hit nedosiahol, ale je to predsa len špičková zábava, hlavne pre starších, ktorý pôjdu do kolien z celého toho navážania sa do DC, či iných filmových trhákov histórie. Klobúk dolu a len tak ďalej.(21.7.2017)

"LEGO® Batman film" má oproti předcházejícímu filmu "LEGO® příběh" jednu vekou výhodu - NEZPÍVÁ SE V NĚM! Celkově příběh není ni stejně nechutně pozitivní.. Padá zde hodně přesušených hlášek, které u mě ovšem na úrodnou půdu nepadaly.. Mám raději sofistikovanější humor než vtípky vyhnané na hranici trapnosti.. Koukatelné až do konce, ale nenuťte mě si ""LEGO® Batmana" pustit opakovaně :-) Jinak věřím, že pro děti to musí být suprová zábava.. Prodeje LEGA vzrostou a svět komiksu si vychovává do budoucna své skalní fandy :-D(8.7.2017)

Comicsové superhrdinské velkofilmy považuji za rakovinu současného Hollywoodu a nad většinou jsem dávno zlomil hůl (ledaže je režíruje Nolan), ale když to někdo pojme jinak, třeba TAKTO, tak je to téma stále životaschopné. Film je kulometná smršť gagů, které ani autista nedokáže pochytit všechny (pokud neumíte dokonale anglicky, na titulky zapomeňte), ale těm, které jsem pochytil, jsem se fakt smál. Zbytek si holt budu muset zapauzovat v DivXu. Kromě toho film obsahuje i fungující lidsky dojemné scény, zejména ty na téma Batmanovy sociální deprivace.(21.2.2017)

Čekal jsem fakt všechno, ale tohle jsem opravdu nečekal. Abych se takhle bavil u Lego filmu, který sice byl o mé nejoblíbenější komiksové postavě což naznačovalo super podívanou, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Cílovka je podle mě tak pro 16+ a taky pro lidi, co se v DC univerzu nějak orientují , protože těch nárážek a gagů bylo fakt spoustu. Odkazy na ostatní batmanovské filmy taky potěšily a celkově jsem měl prostě z toho super pocit. Moc pěkné zpestření DC i Lego univerza a já musím smeknout nad tím, jak to bylo dokonale zpracováno. I saved the world again today. It was off the chain.(14.2.2017)