LEGO® Batman film

LEGO Batman Filmen

LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Problém je, že cílová skupina filmu nikdy nepochopí, nebo respektive nedocení všechny ty popkulturní gagy, odkazy na Batmanovo universum a vůbec asi většinu vtipů. A tak se malé děti v kině smály jen vyloženě stupidním dětským vtipům, kvůli kterým to není na pět hvězdiček. Jinak jsem se pobavil královsky.(9.2.2017)

Nejlepší film s Batmanem vůbec! Nabušený, svižný, nápaditý, byť zápletky odhadnutelné, ale to vůbec nevadí. Akce střídá akci, nestíháte se nudit. Nabito vtipem, hudbou a Batmanem. Všechno, co dělá Batmana Batmanem! Souboje s padouchy a nejen to, osudový vztah s Jokerem, Batmanovo popírání vlastních emocí a svého lidství. Věci, které vám může nabídnout jen lego film. Britští roboti...zeptejte se nerdů :-D. SPOILER, fakt jsem doufal, že se tam objeví Doctor a zachrání Gotham ;-) anebo aspoň ten Vader :-). "Ááá, moje oko!" :-D(14.2.2017)

// Batman unmasked aneb nápad analyzovat hrdinu, jenž staví celý svůj život kolem toho, že pracuje sám, protože by další ztrátu už neunesl, se v tomhle rodinném balení kupodivu daří prodávat po celou stopáž a to bez sebevětších zádrhelů. Humorem to oplývá, Warneři vlastní navíc tolik licencí, že popkulturních odkazů je na výběr snad milion a když pominu tu občasnou přeslazenost, je z toho vlastně velice příjemnej zážitek. 8/10(10.2.2017)

První Lego příběh byl nečekaná pecka, plná překvapení, hlášek a vizuálně přinesl úplně něco jiného. Lego Batman pokračuje v tom samém, ale o stupínek hůře a v některých pasážích drhne. Především příběhově tolik neupoutá, v podstatě nic nového nepřináší, až na pár nápadů s postavami jiných filmů. Na mě osobně některé momenty působily trapně a celé to nakonec zachraňoval závěr, který si náramně pohrává s hodnotami přátelství a rodiny.......5/10(23.2.2017)

Kujte železo, dokud je žhavé, aneb Batman stále táhne, tak mu dáme hlavní roli i v legofilmu. Příběh je ptákovina plná infantilních vtipů až moc okatě směřovaných na publikum do 10 let. Na druhou stranu je tu ale kupa odkazů na současnou popkulturu, na všechny dosavadní Batman-filmy (včetně BvS a Bat-žraločího repelentu!) a nepřeberné množství značek, které WB vlastní. Což je největší výhoda tohoto filmu, takže čím víc znáte/viděli jste, tím si víc tuhle šaškárnu užijete. Já dávám za tři hvězdy, jelikož má jediná zábava opravdu bylo pouze chytání odkazů. Pokud máte děti, jednu hvězdu si přidejte, protože těm se to líbit bude.(26.2.2017)