Reklama

Reklama

LEGO® Batman film

  • USA The Lego Batman Movie (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (18)

Trailer 1

Recenze (360)

SeBig 

všechny recenze uživatele

4 lidi v kině...počítam i sebe. Od Lego příběhu utekla dlouhá doba a já si jen letmo pomatuju, že Batman mě tam bavil nejvíc, tak proč nejít na jeho vlastní příběh do kina, když nic jinýho nedavaj. Sorry jako, ale na padesát odstínů vadžín se mi fakt jako nechtělo. Zpátky k filmečku.. velký zklamání.. ani jednou sem se pořádně nezasmál, to zpívání? achjooo. Na lego filmy už asi nekoukám. To si radši to lego koupim a natočim si nějakej filmek sám. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Lego filmy asi budú nejaký čas trendy. A pokiaľ z toho bude taká kanonáda vtipov ako tu, tak sa opäť pôjdem pozrieť. Ako to povedali? "Iron Man je sraľo!" A tiež už Alfred v depke Batmana videli v rokoch 2016, 2012, 2008, 2005, 1997, 1995, 1992, 1989 a dokonca ešte aj v roku 1966. Ja som si to užil počas celého sledovania. Komédia ako sa patrí. Dobre sa na to pozerá, humor je svieži a na 85% funguje skvele. Občas sa pritrafí niečo úsmevné a niekedy niečo trápne, ale nemyslím si, že by som mohol povedať, že ma "The Lego Batman Movie" nebavilo. Práve naopak. Postavy sú skvelé, humor je skvelý, využitie lega v tomto filme funguje bravúrne a okrem toho film má aj svoje dobré pomalé momenty. Keď chceme dať drámu, tak to funguje rovnako. Okrem toho musím priznať, že je super vidno Jokerových parťákov v podobe zloduchov ako sú Voldemort, Sauron, Kraken alebo Agent Smith." Bavil som sa na tom skoro furt. Plus aj hlavná myšlienka filmu nie je zlá. A nielen pre detských divákov. Myslím si, že spokojne môžem povedať, choďte na to čím skôr do kina. Nebudete ľutovať svojich peňazí a času. Hodnotenie: B+ ()

Reklama

Crawler-D 

všechny recenze uživatele

Co do zábavnosti je film tak natřískán fórky, že není možné se často nesmát, ale postaven vedle LEGO příběhu mu schází něco navíc. Takhle to vypadá jako lehce parodický pohled na Batmana, který je ale spíš náhodou dělán jako LEGO. Jestli bude mít úspěch, lze se obávat, že v budoucnu budou všechny známé franšízy (alespoň ty pod "křídly" Warnerů) transformovány do kostiček. S DC vesmírem to asi ani jinak nepůjde. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Spoilery! Epický začátek nasadil laťku velmi vysoko. Snímek si dovolil začít epickou scénou, jakou většina bijáků končí. Zápletka se táhla v duchu toho, že bez zla nemůže existovat dobro. Tvůrci se rozhodli jít velmi zajímavou cestou - sebrali Batmanovi práci a vložili mu do rukou dítě. Čímž nechali vzniknout další rodinné drama a mírně film pokazili. Mám pocit, že se s podobnými záležitostmi v poslední době protrhl pytel. Je strašným módním trendem vkládat děti do rukou hrdinům, kterým se tam hodí ze všech nejméně. Na jednu stranu mě velmi potěšila početná skupina nejrůznějších hrdinů. Na stranu druhou by bylo lepší, kdyby se tvůrci zaměřili jen na několik z nich a šli hlouběji pod povrch. Nevidím význam v 200 postavách, když si téměř všechny užili jen malý moment slávy. Vadila mi i absence nějakého příběhu. Přeci jen to celé velmi záhy vykrystalizovalo v pouze neřízenou přehlídku gagů a šílených legrácek. ()

ClintEastwood 

všechny recenze uživatele

Nikdy bych nevěřil, že mě bude nějaký LEGO film tak neskutečně bavit, ale ve spojení s mou oblíbenou komiksovou postavou, skvělou hudbou a dokonale nadsazeným, sebeironickým humorem, se to skutečně podařilo. Snímek si užije především divák, který má něco nakoukáno, protože tvůrci tady přes plastové postavičky chrlí jeden hollywoodský odkaz za druhým a střílí nejen do batmanovských řad. A ty hlášky! Vynikající zábava, obrovské překvapení a můj nový oblíbený animák. Tohle jsem fakt nečekal. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (27)

  • Poměrně velký prostor věnovaný deodorantu proti žralokům je odkazem na seriál Batman (od r. 1966), kde byl žraločí deodorant v bat-helikoptéře po ruce, když ho bylo potřeba. (Sidarius)
  • Když Alfréd (Ralph Fiennes) říká Batmanovi (Will Arnett), že už tyhle jeho stavy zažil v minulých letech, je to narážka na všechny filmy o Batmanovi, které byly natočeny. Ty jsou ostatně u každého jmenovaného roku (datum vydání konkrétního filmu) v rychlosti vidět. Všechny jsou v legovém remaku až na ty nejstarší, které jsou vidět v jejich originální hrané formě. (Sidarius)

Související novinky

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)

Reklama

Reklama