LEGO® Batman film

LEGO Batman Filmen

LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Mám rád lego, mám rád Batmana a i komiksy od DC a proto jsem byl zvědaví s čím tvůrci přijdu, a byl jsem dost překvapený. Pokud někdo batmana vůbec nezná nebo zná "na rychlovku", tak se tolik nepobaví. Warneři plně využili potenciál svých licencí a naservírovali animák spíše pro dospělé, který je plný odkazů, až z toho jde hlava kolem. Při filmu jsem se spolu se sálem neustále smál. Nešlo se udržet. Jako velice dobrý nápad vidím i záporáky z jiných filmů, jenže více jich bylo využito jen několik, což je velká škoda. Prostě film, co nenudí ani nezklame..(18.2.2017)

Zábavné. Ale toľko vtipov na tak malom priestore spôsobuje, že kopec z nich vystrelí do prázdna a posledných 30 minút je typicky disneyovský koniec, ako všetko dobre dopadne, bez nejakej zaujímavej scény. Koniec to posúva do roviny detskosti a trápnosti a dospelosť prvotných vtipov upadáva. Na konci máme ešte strašne zlú pesničku, ktorá mi bude hrať v hlave ešte týždeň. Ale na jedno pozretie je to okej.(6.6.2017)

• SeBig

4 lidi v kině...počítam i sebe. Od Lego příběhu utekla dlouhá doba a já si jen letmo pomatuju, že Batman mě tam bavil nejvíc, tak proč nejít na jeho vlastní příběh do kina, když nic jinýho nedavaj. Sorry jako, ale na padesát odstínů vadžín se mi fakt jako nechtělo. Zpátky k filmečku.. velký zklamání.. ani jednou sem se pořádně nezasmál, to zpívání? achjooo. Na lego filmy už asi nekoukám. To si radši to lego koupim a natočim si nějakej filmek sám.(23.2.2017)

Nevím přesně proč, ale Lego příběh s Emmetem mě bavil víc. Tam měl Batman jen vedlejší roli a více mu sedla. Jako samostatný film to moc nefunguje - pro dospělé, pro dětské publikum rozhodně ano. Tím nechci říci, že to není dobré, ale čekal jsem mnohem víc. Pár světlých chvil to ale mělo a zasmál jsem se. Plus za velkého množství postav, jenž jsem ne všechny čekal.(1.3.2017)

LEGO stavebnicami som bol v minulosti nedotknutý, jeho veľkorozpočtovým kino spektáklom LEGO PRÍBEH som však bol unesený. Možno preto boli moje očakávania v tomto prípade vysoké. Tú najvyššiu métu síce tento hit nedosiahol, ale je to predsa len špičková zábava, hlavne pre starších, ktorý pôjdu do kolien z celého toho navážania sa do DC, či iných filmových trhákov histórie. Klobúk dolu a len tak ďalej.(21.7.2017)