poster

LEGO® Batman film

 • USA

  The Lego Batman Movie

 • Dánsko

  LEGO Batman Filmen

 • Slovensko

  LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pepo
  ****

  Absolútne crazy, zábavné a diabolsky našlapané s hromadou cool geek momentov a veľkou dávkou humoru, ale možno až príliš rýchle bez šance na vydýchnutie. Po hodine som bol plne uspokojený a posledný akt som vôbec nepotreboval. Príbuzné Lego movie bolo v tomto vyváženejšie a v závere navyše dostalo nečakanú hĺbku. Silných 8/10(16.2.2017)

 • Jinny
  ****

  Aneb nabušený Batman a jeho rodinné problémy. Film je stejně jako jeho předchůdce založený na meta humoru a často se naprosto přesně strefuje do klišé žánrových postupů. Člověk až musí obdivovat, jak příběh plný popkulturních odkazů, Saurona uprostřed Gothamu a Batmana a Jokera konečně si vyznávajících nenávist, může držet pohromadě. Inu, drží. A dokonce Lego Batmanovi musím přiznat regulérní filmové technické kvality.(3.7.2017)

 • SonGokussj
  ***

  Nedá se srovnat s prvním dílem. Celkově tomu chyběl ten duch, zajímavost. Byl to tady jeden joke za druhým, bohužel až moc směřované všechno okolo důležitosti rodiny, a že ji Batman nemá... Joker byl velmi povedený, nápad s Phantom Zone též :-) Rozhodně je tento počin pro mladší osazenstvo, než byl první díl. Starší si možná přijdou na pár hlášek, co mladí nepochopí, ale byla to spíše jen taková pohádka. Bat-cha 60 %(5.7.2017)

 • Shakers
  ****

  To, že je Batman najlepšia komiksová postava vie každý. Alebo aspoň väčšina a v tomto vydarenom bat-animáku je pekne zachytené prečo je to tak. Bavil som sa kráľovsky. Fakt som nečakal takúto srandu. Tým, že poznám svet Batmana a DC komiks ma to bavilo oveľa viac, možno viac ako niektore deti ;) 80% - 4*(13.6.2017)

 • malylada
  ***

  První Lego příběh byl nečekaná pecka, plná překvapení, hlášek a vizuálně přinesl úplně něco jiného. Lego Batman pokračuje v tom samém, ale o stupínek hůře a v některých pasážích drhne. Především příběhově tolik neupoutá, v podstatě nic nového nepřináší, až na pár nápadů s postavami jiných filmů. Na mě osobně některé momenty působily trapně a celé to nakonec zachraňoval závěr, který si náramně pohrává s hodnotami přátelství a rodiny.......5/10(23.2.2017)

 • - Prvý film s Batmanom v hlavnej úlohe, ktorý nie je vo formáte IMAX 70mm. (Da_reba)

 • - Prvý animovaný kinofilm s Batmanom v hlavnej úlohe od snímky Batman: Mask of the Phantasm (1993). (Da_reba)

 • - Poměrně velký prostor věnovaný deodorantu proti žralokům je odkazem na seriál Batman (od r. 1966), kde byl žraločí deodorant v bat-helikoptéře po ruce, když ho bylo potřeba. (Sidarius)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace