poster

LEGO® Batman film

 • USA

  The Lego Batman Movie

 • Dánsko

  LEGO Batman Filmen

 • Slovensko

  LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dee-key
  ****

  Problém je, že cílová skupina filmu nikdy nepochopí, nebo respektive nedocení všechny ty popkulturní gagy, odkazy na Batmanovo universum a vůbec asi většinu vtipů. A tak se malé děti v kině smály jen vyloženě stupidním dětským vtipům, kvůli kterým to není na pět hvězdiček. Jinak jsem se pobavil královsky.(9.2.2017)

 • dO_od
  ****

  // Batman unmasked aneb nápad analyzovat hrdinu, jenž staví celý svůj život kolem toho, že pracuje sám, protože by další ztrátu už neunesl, se v tomhle rodinném balení kupodivu daří prodávat po celou stopáž a to bez sebevětších zádrhelů. Humorem to oplývá, Warneři vlastní navíc tolik licencí, že popkulturních odkazů je na výběr snad milion a když pominu tu občasnou přeslazenost, je z toho vlastně velice příjemnej zážitek. 8/10(10.2.2017)

 • pepo
  ****

  Absolútne crazy, zábavné a diabolsky našlapané s hromadou cool geek momentov a veľkou dávkou humoru, ale možno až príliš rýchle bez šance na vydýchnutie. Po hodine som bol plne uspokojený a posledný akt som vôbec nepotreboval. Príbuzné Lego movie bolo v tomto vyváženejšie a v závere navyše dostalo nečakanú hĺbku. Silných 8/10(16.2.2017)

 • lamps
  ****

  Strašnej nářez, který si dělá úžasnou legraci z vlastního tematického univerza a navrch představuje nejzábavnějšího batmana ever, který hlásí o sto šest a jeho interakce s mladým Robinem je snad tím nejlepším "buddy" pamlskem od dob Posledního skauta (což je o to víc obdivuhodné, že tady se jede na mládeži přístupných dialozích). Tempo nekolísá ani na sekundu, akce je nadupanější a originálnější než v hraných DC blbinách (vyjma Nolana, of course) a kadence hlášek je chvílemi opravdu smrtící, až si říkám, že malé děti vůbec nemohou tušit, jak vtipnou a komplexní parodii vlastně sledují. Nevím, jaké povzbudivé látky si scénáristé sypali při psaní do kafe, ale chci to taky vyzkoušet - takhle dobrou náladu nenačerpám ani po osmi dvanáctkách a s jednou osmnáctkou na klíně. Amen. 85%(7.6.2017)

 • T2
  *****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $175,750,384Tržby Celosvetovo $310,850,384Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Stavebnica LEGO v komiksovom svete opäť boduje, využíva potenciál a baví. Bžudna ako sa patrí. /90%/(10.6.2017)

 • - Poměrně velký prostor věnovaný deodorantu proti žralokům je odkazem na seriál Batman (od r. 1966), kde byl žraločí deodorant v bat-helikoptéře po ruce, když ho bylo potřeba. (Sidarius)

 • - V tomto filme prepožičiava Ralph Fiennes svoj hlas už štvrtý raz animovanej postave. Prvýkrát to bolo vo filme The Prince of Egypt (1998), ďalej Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit (2005) a Kubo and the Two Strings (2016). (Da_reba)

 • - Na medzinárodnej výstave v Detroite predviedla firma Chevrolet Batmobil v životnej veľkosti poskladaný z 350 000 kúskov Lega a inšpirovaný dizajnom z filmu. (Zdroj: časopis Eurotelevízia) (krasomama)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace