Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (18)

Trailer 8

Recenze (365)

Jinny 

všechny recenze uživatele

Aneb nabušený Batman a jeho rodinné problémy. Film je stejně jako jeho předchůdce založený na meta humoru a často se naprosto přesně strefuje do klišé žánrových postupů. Člověk až musí obdivovat, jak příběh plný popkulturních odkazů, Saurona uprostřed Gothamu a Batmana a Jokera konečně si vyznávajících nenávist, může držet pohromadě. Inu, drží. A dokonce Lego Batmanovi musím přiznat regulérní filmové technické kvality. ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Uuu, čím bylo skyfall pro bondovky, tím je tohle pro filmy s batmanem. kompletní kostičková revize celý batmanovský historie, která láskyplně pomrkává na prastarej film ze šedesátek, aby vzápětí řešila princův soundtrack k batmanovi tima burtona a úlohu jokera a komiksových padouchů vůbec. do toho to ještě zvládá být regulerním dobrodružstvím, i když pro množství vjemů a kadenci střihů je to místy až neusledovatelný. ale kam se hrabe deadpool. wow. 85% ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Kým Lego Movie bol prekvapivo originálny film sršiaci nápadmi, Lego Batman je prázdna prehliadka franchisu s nudnými popkultúrnymi narážkami, ktoré by boli originálne možno v roku 1997. Keď odstránime solídnu animáciu a pôvodné hlasy, ostáva len mizerný scenár s niektorými až trápnymi okamihmi a priemerným námetom, pri ktorom do očí bije, že pár desiatok dvadsaťminútových epizód Batman The Brave and the Bold malo lepší príbeh a viac vtipov než toto - a celkovo čo tento film prináša oproti tomuto už dnes kultovému seriálu? Ak sa šuškalo, že WB kašlú na scenáre a pustia von hocičo, lebo ak to má značku, tak sa to predá, väčší dôkaz sme nemohli dostať. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Přesně takové, jak jsem očekával a jak jsem doufal. Parádní jízda od začátku do konce, kde je každou chvíli nějaký vtípek, ať už v dialozích, anebo čistě v situacích. A navíc ty popkulturní, převážně komiksové odkazy, které všechny nedovede chytnout snad nikdo. Jo, tohle mě dovedlo strhnout a udržet celou dobu. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Lego příběh? Ale kdeže. Tenhle spin-off nakopává Emmeta hned několikráte mezi půlky, a to hned už od úplného, naprosto božího, začátku. Lego Batman je neskutečná nálož popkulturních narážek, zejména na filmy a komiksy z ranku DC comics, které jsou ale tak precizně a komplexně vtěsnány do hektického scénáře, že je leckdy pochopí jen člověk, co má nakoukáno. Bohužel se mi nepovedlo dohnat rest v podobě Batman z 66´, ale i tak jsem si film neskutečně užíval. Říkal jsem si, jestli přecijen není toho navrátivšího se lega už přespříliš, ovšem jakmile začne první akční scéna, podpořená dobrým soundtrackem, ne nepodobným Zimmerovým Temným rytířům a kamera začne zběsile obletovat hrdiny ve stylu těch nejdražších blockbusterů, ihned jsem přistoupil na vlnu nadšení, která neustoupila až téměř do úplného konce...9/10 ()

Galerie (74)

Zajímavosti (28)

  • Film se vytvářel ve filmovém studiu Fox v Sydney (Austrálie). (BMW12)
  • Pokaždé, když Batman spatří Barbaru, tak se spustí skladba „(I Just) Died in Your Arms“ od anglické kapely Cutting Crew, která vyšla v roce 1986 na jejich debutovém albu nazvaném „Broadcast“. (Trajektt)

Související novinky

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)

Reklama

Reklama