V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

srolyma

První lego večerák mě nijak zvlášť nezaujal, nicméně to jediný, co za něco stálo, byly právě hlášky pana Batmana. Takže se dalo celkem logicky očekávat, že když bude mít Netopýr svůj vlastní legofilm, že to bude legrace k popukání. No... nebyla. Dětem vydrželo povídání o právě shlédnutém filmu asi tak deset minut cesty domů, mně ani to ne… Ale matně si vzpomínám, že jsem si párkrát i zasmál, takže zase úplně blbý to být nemohlo. ()

dudo24

Humor išiel absolútne mimo mňa, úplne iné ako The Lego Movie. Po dvadsiatich minútach som to chcel vypnúť ale povedal som si, že to dopozerám. Ako tak to zachránilo to množstvo zloduchov. ()

IZFNP

Neviem, čo je presne účel tohto filmu, ale ako paródia funguje pomerne dobre a komiksového sveta znalý fanúšik plejádu vtipov a narážok ocení. Pre zvyšok obecenstva je to asi priemená, občas drhnúca akčná komédia. Veľkým prekvapením pre mňa je vývoj charakterov (no fakt) a jednoduchý, ale postačujúci dej. ()

blondboss

Ale v pohode. Komiksovka pretavená do animovaného Lego univerza, v ktorej fungovalo množstvo dobrých hlášok a kvalitne trhnuté dialógy. Každopádne dobrá zábavka na pohodovú nedeľu, ale že by som z toho padol na zadok, to veru nemožno povedať. U mňa taký ľahší nadpriemer, nič menej, nič viac. 60 % ()

Kethryn

V tomto animáku mi prekážalo priveľké množstvo akcie. Divák nemal kedy si chvíľku vydýchnuť, pretože po jednej napínavej scéne nasledovala ďalšia a takto to šlo celý film. Ak by som chcela porovnávať Lego Batman vo filme a Lego príbeh z 2014 jednoznačne by víťazil Lego príbeh. Či už množstvom humoru alebo lepším príbehom. ()

Scanerior

Oceňuji především několik vtipných scén a celkově povedený začátek, ale děj je postupně trochu nudnější a ne, tak zábavný, i když na konci se dočkáme opět nějaké akce a finále není špatné. ()

Fin_429 odpad!

Největší dehonestace Batmana, která byla možná provést. Já zcela rozumím tomu, že Lego filmy jsou prostě na odlehčení, jsou jednoduché a snaží se být vtipné, ale abyste kvůli tomu všemu museli zničit postavu Batmana A HLAVNĚ JOKERA, je nechutné a toto si nezaslouží ani to 1 zhlédnutí. ()

DmKK

Tuna filmových a hrdinských odkazů a vtipnost také nechybí. Ovšem film ztrácí podle mě na chvílemi až moc přehnanou dramatičnost , přeci jen je to lego film. Ale za celkově příjemný dabing , animací a "plot" dávám 79% ()

paddy35

Nejdřív jsem si říkal, že to bude jen pohádka pro děti, ale byl jsem mile překvapen, když jsem dostal slušnější deadpoolovskou jízdu s neuvěřitelně vtipným Batmanem a skvělým Jokerem. Právě vyobrazení vztahu mezi těmato dvěma je pojato fantasticky a hlavně velmi originálně a paroduje jejich vzájemné souboje, ať už v komiksech nebo hraných filmech. Bavil jsem se od začátku až do konce a s klidným srdcem říkám, že tohle je zatím nejlepší snímek, co jsem v roce 2017 viděl. 5/5 ()

rekurseman

V neskutečném tempu se line příběh Batmana a jeho kamarádů a nepřátel. Ani na chvíli jsem nemohl odpočinout, protože pořád, ale pořád byl film plný akčních scén a odpočinku se určitě zde nedočkáte. Mega hlášky, mega hudba a mega střih...Celý film mi připadal jako jeden dlouhý a dobrý trailer. Palec nahoru ()

O_Peki

Výhoda toho že máte dva malý kluky je, že takovýhle filmy by mě normálně minuly. Výborná akční jízda, spousta hlášek a popkulturních odkazů. ()

cubiczech

Pochopitelně to, jakožto druhej film v řadě, už nemůže mít to kouzlo Lego Movie v plný síle. Kanonáda vtipů, odkazů a slovních hrátek vám v hlavě udělá docela bordel, což ale příliš nevadí, protože po každym nepochopenym odkazu nebo vtípku okamžitě následujou dva další, který pochopíte. Měl jsem dojem, že ve filmu bylo jedno hluchý místo, kde jsem se trochu nudil, ale pak mi došlo, že to časově vychází akorát na tu klasickou pauzu na čůrání a tak k tomu v podstatě nemůžu mít výhradu. Ale to už je puntičkaření, to znamená, že je to fakt dobrý. ()

Tomas_PO

Pozreté v kine ako sprievod, no viac ako jednu hviezdu nenájdem. Sála bola plná, deti sa bavili, takže účel splnený. Avšak pri dnešných animákoch by človek čakal pozornosť tvorcov venovajú aj spievodu, či už vo forme dialógov, animačných detailov, slovných hračiek a pod. Čo sa produkcie týka, ak je to všetko stop-motion, tak klobúk dole. To jediné ma občas udivilo. ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)