V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

Cartmof

Opět, na papíře to zní jako dobrý nápad. Vzít animaci z úspěšného Lego Filmu a do křesla hlavní postavy posadit Batmana. Film bere všechny předešlé filmy s okřídleným samozvancem a dělá na ně jednu velkou parodii. Film tak má zabavit malé smrady, které budou nadšený, protože poslouchat hodinu a půl mluvící Lego figurky je splněný sen, tak i dospělé, kteří se mají v referencích na předešlé filmy asi pobavit, nebo co. Film ve finále moc nefunguje. Některé odkazy a vtipy na popkulturu jako takovou dokážou pobavit, ale pro někoho, kdo od filmu čeká víc film přestane zajímat, když Batman zachraňuje město tím, že ho s Jokerem zpátky postaví (protože to je Lego HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA). Celkem by mě taky zajímalo, koho ve vedení napadlo do filmu dát i Voldemorta a např. Saurona, protože musel být na dost solidních drogách. ()

kamigava

Tak tohle byla fakt bomba! :-D Vůbec jsem od toho nic neočekával a dostalo se mi velmi vtipně nahláškovaného animáku a navíc s mým oblíbeným hrdinou - Batmanem a s Legem, které mě baví i v dospělosti. Za mě to překonává i LEGO příběh, který není tak odvázaný. Už v něm jsem viděl, že Batman nutně potřebuje víc prostoru, protože je hodně cool. Viděl jsem to ve 2D s dabingem a dopadlo dobře. Batman má stejný dabing jako Ch. Bale v TDK - pěkný chraplák, který se velmi podobá originálu. Začátek je hodně nabušený a už jsem si myslel, že mě nic nepřekvapí, ale Batman pořád jede bomby a nestane se, že bych se nudil. Na konci se do toho ještě přidá parta největších záporáků kinematografie včetně Saurona a Voldemorta a je zaděláno na epickou bitku. Tyhle odkazy na starší filmy i Batmanovi předchůdce se mi moc líbily. Když Batman trochu poleví a řeší rodinné vztahy, tak je to jen malá chvilka pro diváka na oddechnutí. Vzápětí se hned vrací ke svému motu "Batman pracuje vždycky sám." a opět začne chrlit jednu hlášku a ránu za druhou. Rád bych si vzpomenul na nějakou super hlášku, ale bylo jich tam tolik, že už nevím, kterou vybrat dřív. Docela mě pobavil netradiční vztah Jokera s Batmenem. :-D Chudák Joker, Batman ho nechce brát jako seriózního záporáka a je pro něj vzduch. :-D Batgirl Barča se mi také líbila, ale Robin mě sral. Alfred čtoucí příručku, jak zvládnout adoptované a nezvladatelné dítě, mě rozsekal na plné čáře a jeho rodičovský zámek na Batmanův comp jak by smet. Šel bych na to klidně znovu. :-) PS: HESLO - Iron Man je srab. 80 %. ()

TostTom

Další povedený Batman film a to že to je v lego světě vůbec nevadí. Vzhledem k tomu, že to je mířeno spíše na děti, tak film nebyl rozhodně temný, ale spíše a nebo hlavně vtipný a zábavný, což mi rozhodně nevadilo, protože jsem se dost bavil. Hudba byla skvělá a velmi dobře zvolená a u finálního řešení problému jsem se fakt zasmál tomu jaký to je nesmysl, ale v dobrém. 7/10 ()

Kaktusak12

I přes vražedné tempo a ultrarychlé střihy, je batman movie pořádně vtipná jízda. Sice se prvnímu dílu nevyrovná, ale hlášek a narážek je tu stejně dost. Pro děti a rodiče možná sranda, pro batfanoušky opravdová guilty pleasure. Prostě film, co nenudí ani nezklame.. ()

Faila

Humor, který mě dostal u LEGO® příběhu, mi tady sice přišel o malilinko slabší, přesto byl pořád nesmírně originální a úchvatný. V několika málo momentech mi mimika a gestikulace opravdu chyběla, přesto pro mě zůstává neuvěřitelné, jaké gagy dokáží tvůrci s takovými "herci" rozehrát! ()

owwidius

Marvelovka na steroidoch.. akurat od DC :D Ukricane, hyper-akcne.. a este aj malo vtipne a z nejakeho dovodu to bolo aj velmi nezazivne. Je tam vela odkazov, co je sice fajn, ale su strasne chrlene, vobec nepracuju s tempom a nejakou gradaciou. Toto plati podla mna na decka, kde je jedno co sa deje, hlavne ze sa deje. Jednotka bola super, ale tento Batman spinoff je krok vedla a uprimne som sa tesil koncu. Fakt sa divim, kolkych znamych hercov sa ukecalo na prepozicanie hlasov. [#11/2017] ()

Toka

Zábavnost filmu se odvíjí podle počtu popkulturních odkazů. Zde jsem jich pochytil bohužel mnohem míň, než u Lego Příběhu. Zábavný animák to bezpochyby je, ale v mých očích o něco slabší než výše zmíněný Lego Příběh. Některé gagy navíc vypadaly trochu nuceně, jenom aby si mohli rejpnout do Marvelu. ()

char_t

Nejzábavnější byla úvodní loga a ve druhé půlce jsem málem usnul. Ale pořád lepší než Batman v. Superman. 60% ()

Folky

Není to taková pecka jako první Lego film, ale pořád to má co nabídnout. Asi by bylo hloupé očekávat od toho podobnou hloubku a poselství, takže jsem spokojený s hromadou popkulturních odkazů a příjemným humorem. ()

helloween93

Lego Batman Movie rozhodně není špatným animákem, ale bohužel se toho v něm děje hlavně při akci příliš mnoho najednou a divák nestíhá vše zachytit. Hlášek je hodně, ale většinou mi humor míjel, až na určité okamžiky, např když Godzilla sejmula Sauronovo oko a pomalu se vytratila pryč. Přišlo mi, že oproti Lego Movie je film více humorem zaměřen na mladší publikum. Zároveň tvůrci do filmu zakomponovali odkazy z filmového Batman světa, což potěší nejednoho fandu netopýřího muže. Mě rozhodně chybělo roastění mezi Supermanem a Lanternem, kteří zde mají oproti Lego Movie malé cameo v podobě jedné scény na Justice League party. Celkově je Lego Batman o trochu horší než Lego Movie, který mi přišel vripnější, přesto však zábavný animák. Warner Bros si LEGO Batmanem po Affleckově propadáku Live by Night zpříjemnili kasovní počátek roku 2017. 3* ()

PEZ

O chlp slabšie ako Lego Movie, ale stále naplnkované tonou pop-kultúrnych narážok a odkazov. Nebyť toho, že asi v polke stratí film trošku dych a aj kadencia vtipov zbrzdí, tak by to bolo na úrovni "jednotky". I tak sme sa hodne nasmiali, ten kto má napozerané (nielen) Batmanovky, ten si užije. Pesničkové vsuvky opäť potešili. Za využitie legendárnej scény z Jerry Maguire dávam štvrtú hviezdu. ()

FanKalEl

Popkultúrny mix všetkého čo nemusí každý chcieť vidieť. Prvá tretina bola ešte v pohode, ale neskôr zábavnosť klesala do gulášu ktorý bol už trochu primitívny na môj vkus. Keď ja som len chcel vidieť viac komiksových gagov...niektoré stáli fakt za to. (60%) ()

HenryIvan

Dúfam, že v tomto filme nebolo ublížené žiadnemu legu. Veď koľko ho tu bolo vysypané, zničené, pošliapané, spálené a to nevravím ako bolo mrzačené. Batman v ( lego ) filme je a síce naivné dobrodružstvo založené na tom, že lego nič nezničí, ale má isté ponaučenie a obsahuje niekoľko solídnych fórov a narážok, ktoré som uvítal. Zach Galifianakis nadaboval Jokera výborne, Ralph Finnes ako Alfred ušiel, Michael Cera ako Robin znel rovnako ako asi pred desiatimi rokmi a aj Will Arnett ako Batman sadol. Malo to dobré aj slabé pasáže. Ako na húsenkovej dráhe. Taký slušný priemer. 65 %. ()

Torgal

Čo sa guľometného tempa gagov týka veľmi podobný prípad ako Lego príbeh, ale kvalita humoru je podstatne viac rozkolísaná a tiež chýba kvalitnejší dej, ktorý by film povýšil nad úroveň lego blbnutia s Warneráckymi značkami (okrem DC komiksového univerza dôjde aj na Pána prsteňov, Harryho Pottera, King Konga a mnoho ďalších). 7-/10 ()

Kingjiri

Velice slušná zábava, ale přece jenom o něco menší než v The Lego Movie. Zejména narážky na Batmanovský univerzum dokážou pobavit, nicméně vydat se cestou parodie na Batmana nebylo uplně nejlepší řešení. Víc motivů a námětů logicky přináší mnohem víc prostoru na "vyblbnutí", což jsme mohli vidět právě minule. Párkrát jsem se pořádně zasmál, často jsem se spíš usmíval, jenže stejně často jsem se taky lehce nudil. Čtvrtá slabá hvězda za spoustu popkulturních odkazů. ()

Plechpetr

Vždy mě LEGO filmy a hry děsně bavili. Clutch Powers byl legendární a Příběh ten to už začal zazdívat. Batman není špatný. Jen jsem od toho očekával mnohem větší orgie a vtipy. Lego Wayne je opravdu nudný člověk. Zato Dick - Ten mě celkem bavil. Už podle jména! ()

bararich8

Že já to tak dlouho odkládal, je to pecka, ale připravte se na pořádnou nálož vtipů, akce, odkazů na kde co a přesahů do jiných žánrů. To vše je totiž dávkováno v takovém tempu, že to prostě nemůžete zachytit všechno, ale to nakonec tak moc nevadí, protože to fakt baví a odsýpá to. Prostě lego příběh, kde nemáte žádné hranice a můžete si dělat co chcete a jak chcete, čehož tvůrci očividně velmi rádi využívají. Za mě spokojenost a běžím zkouknout další, 4,5* ()

Hpatrik

O něco horší než The Lego Movie, a je to škoda. Lego Batman postrádá kvalitní scénář, nebo prostě zajímavější pojetí, a to že vezme ty největší klišé o tom, jak důležité mít rodinu a přátele, a mlátí vám to celý film o hlavu, není podle mě ten spravný směr. Nicméně neříkám že jsem se vůbec nebavil. Slabé tři. ()

AngelG

Co se animace a vizuálu týče, naprosto perfektní. Od neustálého skládání a rozkládání podle potřeby, epických leteckých záběrů a lego staveb, po samotné superhrdiny a záporáky. Dabing Arnetta, Cery a Fiennese super, ostatní nemastní neslaní (spolu s Galifianakisovým Jokerem, který chvílemi iritoval). Co se příběhu týče, jasně, chápu, že to má být mířené hlavně na dětské publikum. Ovšem jak vždycky říkám, jenom proto, že je film Béčko anebo pohádka, tvůrcům nedává právo na to, aby to byla bezduchá slátanina. Příběh Lego Batmana je až bolestné prostý, bez překvapení anebo originality. Je tady téměř každá významná postava z Batmanova universa, jenže všechny reflektory jsou po 90% filmu namířené na Batmana a Jokera. A i přesto, že tady ten rozpor mezi Jokerem a Batmanam byl docela vtipný, veškerý potenciál a materiál, který z toho mohl vzniknout, byl opět absolutně nevyužitý. Opravdu škoda, docela jsem se i těšila, obvzlášť po trailerech, ovšem tohle bylo opravdu zklamání. ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)