poster

Ostrov hrdlořezů

 • USA

  Cutthroat Island

 • Francie

  L'ile aux pirates

 • Německo

  Die Piratenbraut

 • Slovensko

  Ostrov hrdlorezov

Akční / Dobrodružný / Romantický

USA / Francie / Itálie / Německo, 1995, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Celkem slušnej film, samozřejmě že nápad dat jako hlavního hrdinu pirátku, která si hraje že je nějak hrozně drsná neni úplně nejšťastnější, ale Geena Davis to nehraje úplně špatně a i když to nemá nějak zvlášť promyšlenej a propracovanej děj a většina těch neznámejch herců hraje dosti průměrně, tak se u toho dá docela dobře pobavit, možná by film snes trochu menší stopáž, protože přece jenom ta zápletka neni zas tak dobrá, aby se to dalo prodlužovat donekonečna, ale 2 hodiny nejsou nic co by se nedalo vydržet.(17.4.2005)

 • Tony.cs
  *****

  Akce je dobře natočená. Herci mi sedli. Bylo to vtipné. Oldschoolová akce se spoustou pyrotechniky a kouzelná výprava filmu dávají šťávu. Pár tupých dialogů, pár tupých scén, ale celkově nádherná podívaná. Proč tak nízké hodnocení a status propadáku? Lidé prvně hodnotící žili asi v náročné době. Dnes už je to jen omílání. Oproti digitálním prasárnám, s mnohem lepším hodnocením, je tento film skvostem. A kruťte si, pokrytci, hlavou jak chcete.(3.5.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Film jenž se stal synonymem pro neúspěch a nekvalitu. Což si tak docela nezaslouží. Není to totiž vyloženě nudná podívaná. Jen je prostě ve všech ohledech strašně moc průměrná. Přitom při jistější ruce režiséra a menší přeplácanosti by mohlo jít o výtečný pirátský snímek. Ostrov Hrdlořezů je dobrodružná podívaná, která kdyby vznikla o deset let dříve, tak dle mého nemá ani zdaleka tak špatné renomé.(16.4.2005)

 • Vesman
  ****

  Co se týče komentáře, plně se shoduji s Kakou, sám také nechápu jak to mohl být takový propadák. Pirátské prostředí se mi vždy velmi líbilo a v něm Ostrov překonává Piráty z Karibiku díky svému realističtějšímu pojetí. Také nesmím zapomenout na skvělého záporáka Dawga Browna a jeho zubatou šavli. Film si IMHO zaslouží poctivé 4*, jde o jeden z nejlepších filmů z pirátského prostředí.(4.8.2006)

 • Paity
  ***

  Žánr dobrodružného pirátského filmu je vždy těžký na uchopení. Když tvůrce nechce, aby to bylo moc vážné, zklouzne k rodinné komedii a to už zase dospělí neberou přílikš vážně. Ideální rovnováhu našli až Piráti z Karibiku. Ještě před nimi se ale ne neúspěšně o něco podobného pokoušel Ostrov hrdlořezů a kdyby byla Geena Davis Johnym Deppem, tak to možná dopadlo ještě lépe. Každopádně příjemná rodinná oddychovka.(26.4.2012)

 • - Hlavnú mužskú úlohu postupne odmietli Keanu Reeves, Liam Neeson, Jeff Bridges, Ralph Fiennes, Charlie Sheen a nakoniec aj Michael Keaton. (beso74)

 • - Scénář a kulisy byly dokončovány bez dohledu režiséra Rennyho Harlina. Výsledky se mu však nezamlouvaly, a tak se začalo bourat, přestavovat a přepisovat. Také to je důvodem, proč se rozpočet snímku vyšplhal až na 115 milionů amerických dolarů. V kinech jich poté ale utržil pouze 11 a půl. (Coldrex)

 • - Film je uveden v Guinessově knize rekordů jako nejvetší "propadák" všech dob. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace