Volné pokračování báje plné kouzel, magie a dobrodružství. Deathstalker se utkává se třemi kouzelníky zla, kteří ovládají tři říše pomocí magických předmětů a kouzel. Na jeho straně stojí dobrý kouzelník a odvaha. Svou statečností nakonec dosáhne vítězství nad černou mocí. Bájná historie těchto filmů Vám připraví velice pěkný divácký zážitek. Deathstalker mimo milostných pletek postupně získává přátel a pomocí kouzelného meče osvobodí všechny tři říše. (oficiální text distributora)

70s80s90s

Skoda, ze Deathstalker nepokracoval po pekne nakopnutej dvojke a vtipnej jednotke. Nelsonovi viac svedcala Pobrezna hliadka..tento vyber Stalkera bol velmi zly. Kulisy a celkovy fantasy dojem posobil slabo. So zenskymi to tiez islo dolu vodou. Uvidime co stvorka, ktoru si pozriem az ked zozeniem vhs. Cover artwork obalu krasny, ako u predchadzajucich dielov. Zan druha hviezda. ()

jabbo123

Rozhodně zatím nejhorší díl série. Akce skoro žádná. Oproti minulým dílům, které byly alespoň přehnané a ulítlé je tohle slaboučký a nudný odvar. Tentokrát jsem té hodiny a půl opravdu zalitoval. ()