Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

• USA Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (více)

Třpytivé vody Karibiku jsou pro mazaného kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal. Nelítostná bitva má jediný cíl: únos guvernérovy krásné dcery Elizabeth. Na její záchranu se vydává přítel z dětství Will Turner, ale sám na to nestačí. Proto se spojí s Jackem, který touží získat zpět svou loď. Nikdo z nich netuší, že prokletý poklad změnil jejich největší rivaly, lstivého kapitána Barbarossu a jeho posádku, v nesmrtelná stvoření. Kletbu může zlomit pouze vrácení pokladu na jeho původní místo a vše musí být zpečetěno Elizabethinou krví. Myslí si totiž, že je dcerou Willa Turnera - otce mladého Willa. (TV Nova)

JudgeLemire

Kdo by tento film neměl rád? Určitě by se přihlásilo mnoho lidí, já mezi ně nepatřím. Jako malou mě děsil, teď jen baví Jackem, Barbarossou a uzavřeným příběhem. Hudba dělá poloviční zážitek a efekty i dnes vypadají dobře. Jen ta pokračování nejsou ta vytříbená. ()

Xylobalsam

Skvela oddychovka s necekanym mnozstvim dobreho humoru. Nechybi ani vse, co ma dobry piratsky film mit. Krasne lode, bitvy na mori, sermirske souboje, kladne a zaporne piraty. Paradoxne k dokonalosti chybi neco novejsiho a originalnejsiho. ()

Milan

Skvely dej, rychly spadity, jednoznacne na celom filme bol najlepsi Johnny Depp, jeho neustale sa pohupujuce sa telo. K tomuto filmu nemam vyhrady, az na to, ze Orlando Bloom mal ostat tam kde sa najviac preslavil, tu bol dost nevyrazny ()

Kojak

Tak jsem již konečně zhlédl tento filmeček. Musím uzbat, že se tento film moc povedl. Johny Deep byl opravdu okouzlující, hlavně ty jeho vtipné poznámky. Ten záčátek mě moc překvapil, jak připlul na té malé, potápějící se kocábce do přístavu :-). Celý film nabitý krásnými exteriéry a akcemi při kterých se mi i někdy tajil dech. Film všem moc doporučuji a určitě věřím, že se při něm nebudete nudit. ()

Jan XXIII

Film hodně kazí postava Deppa,vím že přehrává úmyslně,ale jde to do trapnosti.Kdyby tam ta jeho komediální postavička nebyla film by u američanů propadl a dopadl by komerčně stejně jako lepší Harlinův Ostrov Hrdlořezů.Nejlépe zahrál Geoffrey Rush.Pár digitálních triků pochybné kvality mě dneska už taky nedostane.Bude se prý točit dvojka.Bůh se smiluj!!! ()

Katie

Kupodivu se mi to líbilo, nepostrádá to vtip, jsou zde perfektní vizuální efekty...Johny Depp byl dokonalý... ()

panic25

jack sparrow, bláznivý pirát v podaní johnnyho deppa, je hlavní bodem všech tří filmů o pirátech karibiku a tenhle díl je ze všech třech nejlepší a čekám co nám přinese další pokračování ()

aronofsky

Je to pouze a jenom pěkný letní blockbuster. Nic víc. Když už ho vidíte potřetí a navíc s dabingem (Rašilov!) veškerý vtip a „kouzlo” je najednou pryč. 60% ()

Arren

Jednoznačně nejlepší díl trilogie. Ač v něm najdeme hloupostí a chyb jak máku, rozhodně neztrácí šarm a vtipnost. Bohužel, nebo snad i bohudík, musím konstatovat, že kdyby role Jacka byla svěřěna komukoliv jinému, byl by film hodně průměrný. Právě výkon Johnnyho Deppa je natolik strhující a podmanivý, že se můžu dívat na tenhle film dokola a dokola a nikdy mě neomrzí. Všechna čest. Příjemný film, příjemná pohoda a velká zábava. ()

Phillippus

Ak dá človek trikrát šancu nejakému filmu a trikrát pri ňom zaspí, niečo nie je v poriadku. Mňa tento film ubíjal. Každý mi tvrdil, aký je senzačný a aký je Depp srandovný. Ja som zíval už od jeho nástupu a otravné zvraty hodné Môj sused zabijak 2 ma zakaždým spoľahlivo dorazili. Film som videl celý (pri každom pokuse som zaspal v odlišnom čase), ale neviem, o čom vlastne bol a ani to už neplánujem zisťovať. 1 hviezdička za zvetralú opicu. ()

Kašák

Famózní Johny Depp, který se výkonem coby Jack Sparow řadí mezi herecké legendy ve skvělém dobrodružném snímku, kterému nechybí napětí, akce, vtip. 95 %. A soundtrack by zasloužil ještě o pár hvězdiček navíc. ()

mansonn

No toto sa nedalo .Jednotka bola dobra treba uznat ale toto je snad 4 krat riedena kofola a este k tomu podavana v spinavom pohari.Vyzera to ako novy Indiana Jones proste clovek pozera a stale premysla ci sa to uz vypne ,alebo ci ovladacom trafite vypinac ,dalej co ste zabudli nakupit,alebo co to je za zapach v izbe heheheh. No takze kto to este nevidel tak ani neminajte na to dvd peniaze ()

Neel

Podobné pirátské dobrodružné počiny mě nikterak nefascinují, ale tohle má hned několik plus. Vtípky Johnnyho Deppa, který je i přes tu oplzlost tak nějak vzhledově sympatický, vynikající Geoffrey Rush a dokonce snesitelný Orlando Bloom... Nemám námitek. ()

Eddy178

Ze vraj jednicku zatienili dvojka a trojka. U mna je jednicka najlepsia a ne tote nasilu zrobene pokracovania. Ak chcem tocit film tak to z toho ze mam napad a vidinu dobreho filmu a nie len preto ze vidim za tym zisk. No co uz? U mna 75% ()

Kačis

Nemá to chybu. Sice se všemi pokračováními je to trochu ohrané. Depp je skvělý, Keira se stává známější. Hodně povedený snímek a přijde mi i jako dobrý nápad. Chvílemi napínavé, chvílemi sranda. A ta hudba je boží. Bylo mi 10 a byl to můj nej film. ;) ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

Disney100: Koncert