Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

• USA Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (více)

Třpytivé vody Karibiku jsou pro mazaného kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal. Nelítostná bitva má jediný cíl: únos guvernérovy krásné dcery Elizabeth. Na její záchranu se vydává přítel z dětství Will Turner, ale sám na to nestačí. Proto se spojí s Jackem, který touží získat zpět svou loď. Nikdo z nich netuší, že prokletý poklad změnil jejich největší rivaly, lstivého kapitána Barbarossu a jeho posádku, v nesmrtelná stvoření. Kletbu může zlomit pouze vrácení pokladu na jeho původní místo a vše musí být zpečetěno Elizabethinou krví. Myslí si totiž, že je dcerou Willa Turnera - otce mladého Willa. (TV Nova)

ElFifo

Na první shlédnutí ucházející zábava a to především díky extravagantně zábavným kouskům Kapitána Jacka Sparow. Ten je však bohužel také jediným střelným prachem na této jinak prohnilé bárce v Karibiku. Piráti z Karibiku jsou opravdu pouhou jednohubkou, která většinu pobaví a většinu nijak neurazí. Já ovšem patřím do skupiny lidí, kteří nemohou vystát Orlando Blooma..a ano on mě opravdu uráží a to tím, že opravdu neumí hrát a v tomto "umu" mu zde i zdatně sekunduje i většinou opěvovaná Keira. Tito dva zdatně neutralizují kouzlo Jacka a z toho pramení i mé průměrné ohodnocení. ()

Andre.w

První díl trilogie, která mi potvrdila, že udělat komedii z pirátskej filmů fakt nejde. Celej film byl hrozně nudnej. A ten příběh nemá fakt ani cenu komentovat. Zbytečně vyhozenej x milionů dolarů. Žádnej z herců mě nebavil a celkově to bylo naprosto zbabraný. Bohužel jak už víme, následovali další díly. ()

Ssova

Když jsem poprvé slyšela o tomto filmu,čekala jsem výpraný historický velkofilm, drsný, romantický, vážně pojatý. Ale realita byla jiná... Fantastická podívaná, výborné herecké obsazení, stejně tak herecké výkony a samozřejmě postava Jacka Sparrowa, který tomu všemu dodal nezaměnitelné kouzlo. Prostě super.... ()

brasek

Najlepší z pirátov... najlepší Johny Deep. Príjemná pirátska zábava! Ovšem ak sa chcete baviť odporúčam český dabing, slovenský tv dabing mi trhá vnútornosti. ()

panG.

...promítáno přes celou stěnu, dostatek přátel, šíša a víno. *Osob. pozn.: Napříště mojito a úměrně k délce všech tří dílů rozšířit večírek. Nejskvělejší kulisa ke středně rozprouděné party, kdy průchozí místnost ovládá vybraná legální hudba:o) ()

pursuer odpad!

V jednom díle Simpsonových najede Bart s kombajnem do hromady hnoje. Následně z kombajnu vypadnou výlisky Pirátů. To je moment, který mluví za vše. Kdo tento film považuje za něco jiného, než za komerční dojnou krávu, ať zváží všechna fakta ohledně produkce. ()

blekekeke

Dlouho jsem se držel od tohoto filmu dále. Nečetl recenze. Neposlouchal lidi. Žil v domnění, že to bude jasná béčkovina. Sakra, vědět už dříve, že je to až tak skvělá beztarostná pirátská jízda, koukal bych se na to v kině a nemusel se mačkat v první řadě, doma na gauči :o) ()

Budh@

Asi nejlepší díl. Zábava od začátku do konce. Hlavně to bylo něco nového pod sluncem. Moc pěkně se na to koukalo. Navíc je zde luxusní hudba. ()

ccamaro odpad!

Priznám sa, že toto hodnotenie vyplynulo aj z môjho odporu voči popularite tohto filmu. Mňa osobne neskutočne nudilo pozerať sa na film, v ktorom sa hlavne postavy len presúvajú hore dole po Karibiku. Množstvo príťažlivých hercov neznamená dobrý film. A záverečný súboj dvoch nemŕtvych postáv bol posledný klinec do rakvy. ()

Tejca

Nádherná Keira, okouzlující Orlando, ale především úžasný Johnny a jeho hlášky a grimasy, ale on dokáže zahrát v podstatě všechny role až vyšinutých bláznů na jedničku. Skvělý film, ve kterém se podařilo vyvážit akčnost, komediálnost a romantiku. :) ()

brodži

Když jsem před léty viděl tento film válel jsem se u toho smíchy. Johnny Depp tomu se svou vizáží a vtipem dodával velké plus. Ale bohužel jako každý film musí mít někoho kdo vám nesedne tak u mě to byl Orlando Bloom. Jeho nefér chování a házení klacků pod nohy se stávalo trapnější a trapnější. Ale přesto vlastně bez toho by ten příběh nemohl být. a do každého filmu patří klaďas a zaporňák. 4* ()

RoB23

Piráti, akce, humor. Jack Sparrow v podání Johnny Deppa je naprosto dokonalý. Walt Disney a Jerry Bruckheimer vyplodili skvělý snímek, který potěší každého milovníka ať už dobrodružných či akčních snímků. Příběh (Spoilery): Jack Sparrow býval kapitánem lodě Černá Perla, než ho zradil Hector Barbossa (Geoffrey Rush), který rozpoutal spouru a poté nechal Sparrowa na opuštěném ostrově. Poté již kapitán Barbossa uloupil se svou posádkou aztécké zlato obsahující 882 mincí. Zlato je ovšem prokleté. Ze všech, kteří se podíleli na loupeži se stanou nemrtví, kteří nemohou zemřít a ani si naplno užívat života. ()

janulin123

Nevím zda se mi to zdá, nebo má tento film skutečně tak velké rezervy co se týče děje. Chvilkami mám skutečně pocit, že přepnu nebo úplně vypnu televizi...Jako celek na mě působí piráti velmi dobře, čemuž velmi přispívá geniální scénář a výborný Johnny Depp. Rezervy v dějové linii se dají překousnout protot hodnotím 4 hvězdičkami... ()

TheFilipJ

Je to nejlepší díl z velmi povedené trilogie, v které zazářil Johny Depp v roli Jack Sparrow. Skvělá hudba od Klause Badelta sladěná s dějem filmu uvízne ve vás i po shlédnutí filmu. Je to jeden z filmů který vás donutí se nezastavit u prvního dílu ale pokračovat dál a shlédnout celou trilogii. Pokud bych mohl, ohodnotil bych ho 10 hvězdičkami. ()

Humphrey

Jednoznačně nejlepší díl z celé série. Rush i Depp jsou výborní, Keira krásná a námořní scény úžasné. Dobrodružná komedie, která nezklame ani při opakovaném shlédnutí. ()

MrLinhy

U toho dle filmu jsem udělal velkou chybu.,.pustil jsme si ho z celé trilogie pustil jako poslední a přišel mi takový méně záživný.,ikdyž je prý nejlepší ..( kdybych ho viděl jako první, byl bych určitě unesen) snad už takovou filmovou chybu neudělám.. :-) ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

Disney100: Koncert