Dáma a Král - Série 1 (série)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 7 h 23 min

Miroslav Donutil, Matěj Hádek, Tereza Hofová, Jan Cina, Anna Kameníková, Ivana Chýlková, Miloš Vávra, Markéta Hrubešová, Petr Šmíd, David Punčochář, Jaroslava Pokorná, Jan Lepšík, Klára Oltová, Radoslav Šopík, Barbora Sedláčková, Perla Kotmelová, Tereza Vilišová, František Staněk, Magdalena Zimová, Tomáš Kořének, Vlastimil Čaněk, René Šmotek, Václav Helšus, Simona Peková, Adéla Press, Vilém Udatný, Tomáš Matonoha, Pavel Zedníček, Veronika Kubařová, Vanda Hybnerová, Hana Vávrová-Heřmánková, Marek Pospíchal, Zdeněk Dušek, Beáta Kaňoková, Dana Poláková, Alexej Pyško, Linda Rybová, Jan Kačer, Hana Frejková, Ondřej Nosálek, Petr Stach, Michal Dalecký, Luboš Veselý, Šárka Kavanová, Pavel Gajdoš, Amálie Turková, Tobiáš Turek, Jana Krausová, Jitka Schneiderová, Petr Vaněk, Jana Pidrmanová, Johana Matoušková, Marie Poulová, Anna Schmidtmajerová, Štěpánka Ludvíková, Jan Krafka, Tomáš Dastlík, Tomáš Dianiška, Tomáš Petřík, Alois Švehlík, Eva Josefíková, Lukáš Hejlík, Jakub Špalek, Martina Eliášová, Václav Vašák, Marie Štípková, Václav Šanda, Jiří Rendl, Petra Nesvačilová, Jiří Černý, Pavlína Balner, Michal Balcar, Igor Bareš, Sabina Rojková, Pavel Řezníček, Sára Sandeva, Ivan Lupták, Václav Krátký, Jiří Šimek, Martin Dejdar, Jana Plodková, Hana Seidlová, Elizaveta Maximová, Eva Jeníčková, Johana Racková, Jiří Vyorálek, Olga Plojhar Bursíková, Radek Jiříček, Ivan Sochor

Komentáře uživatelů k sérii (9)

Kriminální seriál se solidními ambicemi, které nebyly naplněny. Zápletka týkající se minulosti hlavní postavy Matěje Hádka je nevyužita a prakticky úplně zapomenuta, takže místo zajímavého počinu s tajemnou linií, je zde jen průměrný detektivní televizní seriál s dobrým hereckým obsazením.(19.2.2018)

• Lokutus

Další novácká slátanina vykrádající tentokrát marně především Mentalistu a Castla.. s tím, že jediný zajímavý na celým seriálu je, že policajti jsou neskutečná banda debilů, co v životě nenajde správnýho podezřelýho a je na partě právníků, aby z nich jejich podezřelýho vysekali a současně udělali i práci za ně... možná by se na to občas i dalo celkem koukat, kdyby jedna z hlavních postav jen nemlela co je naprosto zjevný, další se většinu času nechovala jako úplnej dement, další byla spíš nekoukatelná nesnesitelná kráva a počet završuje občas už jen mladej geek (aspoň, že zrzka-dcerka celkem ujde). Na novácký poměry jeden z těch lepších krimiseriálů, ale i tak ztráta času, nuda, křeč a utrpení.(5.5.2018)

Celkem pohodovej seriál, kterej se dá jako jeden z mála sledovat v TV, i když svoje chyby taky má. Už jenom to, že se jedná o "advokátní kancelář", kde právníci jsou kolikrát na místě činu dřív než policie nebo kdejací detektivové. Když se to stane poněkolikáté, s úsměvem si řeknete, že je to snad nějaký soukromý očko a ne advokacie. Za tuhle podivnost trhám jednu hvězdu a přesouvám se k dalšímu kamenu úrazu. Jan Cina. Tady je tak otřesnej, že vůbec nechápu, že to je ten stejnej herec ze skvělýho seriálu Pustina. To mně fakt nejde do hlavy, naštěstí těch jeho scén je tam málo a jsou dost okrajový, takže se to přežít dá, jinak by to bylo mnohem horší.(17.12.2017)

Velká očekávání, jež nakonec přinesla průměrný seriál amerického střihu. Případy nebyly zcela marné, ale autoři úplně rezignovali na hlavní linii příběhu. Model, kdy zaměstnanci advokátní kanceláře suplují nedostatečnou práci policie u mě přestal brzy fungovat.(18.2.2018)

Opět jsem dala šanci Nově a detektivce, a zas se to nepovedlo. Možná pokud by z prvního dílu vykouzlili film a tím to skončilo. V porovnání s konkurenčním Poldou to nemá ani ten vtip, a když to srovnám s Exnerem tak tomu chybí elegance. Tady jsou všichni, včetně Donutila tak nudní, nevýrazní. Nezaujala ani slečna Lenka Braunová a její dost divné oblékání.(13.12.2017)

Průměrný krimi seriál, ale se sympatickými postavami. Ještě by z toho něco mohlo být...(17.12.2017)

Aha, takže seriál nebyl přerušen, to byla celá první řada. První díl sliboval, že tu bude něco nového a zajímavého. Potom už to upadlo do průměrné televizní zábavy, kterou není třeba zatracovat.(9.2.2018)

Seriál mě jako naprostý nováček, který o sobě záměrně dopředu skoro nedal vědět, mile překvapil a přestože byly prvotní epizody trochu bez duše, podzimní sezónu jsem si užil opravdu hodně. Počínaje fajnovým Fajn víkendem, přes skvěle sofistikovanou Krvavou svatbu až k příjemně obsazené Vraždě v jezerní kotlině. Tyto tři epizody zařídily startu seriálu moji pozornost. 8/10(1.4.2018)

• mira007

Nuda.(14.12.2017)