The Brady Bunch (TV seriál)

Komedie / Rodinný

USA, 1969, 30 min

Frank De Vol

Florence Henderson, Robert Reed, Ann B. Davis, Maureen McCormick, Eve Plumb, Susan Olsen, Mike Lookinland, Barry Williams, Brooke Bundy, Melissa Sue Anderson, Gary Grimes, Marion Ross, Vito Scotti, Tim Herbert, Leonard Bremen, Eric Shea, Frank De Vol, Desi Arnaz Jr., Lisa Eilbacher, Claudia Jennings, Imogene Coca, Hans Conried, Denny Miller, Abbe Lane, Hoke Howell, Todd Lookinland, Jim Backus, Kimberly Beck, Jay Silverheels, Brian Forster, Natalie Schafer, James Flavin, Barbara Morrison, Ken Berry, Herb Vigran, Gigi Perreau, Hal Smith, Burt Mustin, George Wallace, Fran Ryan, Milton Parsons, Dick Winslow, Jonathan Hole, Joseph Mell, William 'Billy' Benedict, Claire Wilcox, Robert Emhardt, Mary Treen, Pitt Herbert, Jack Collins, Herbert Anderson, Jay Novello, Dick Simmons, Stephen Dunne, Julie Cobb, Jo de Winter, Bill Mullikin, John Wheeler, William Wellman Jr., John Lawrence, Maggie Malooly, Alma Beltran, Robert Nadder, Craig Huxley, Sandra Gould, Patrick Adiarte, Victor Kilian, Hilarie Thompson, Gordon Jump, James Millhollin, Jackie Joseph, Denise Nickerson, Molly Dodd, Gilchrist Stuart, Joan Tompkins, Tina Andrews, Art Lewis, Henry Corden, Marjorie Stapp, Britt Leach, Richard Carlyle, C. Lindsay Workman, Vicki Schreck, Kym Karath, Leon Lontoc, Bella Bruck, Tracy Reed, Selma Archerd, Lew Palter, Gwen Van Dam, Rory Stevens

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• nzTomParys

Název tohoto seriálu zaslechnete ve starších filmech často, a tak jsem si jej ze zvědavosti stáhl. Jedná se prakticky o předchůdce Kroku za Krokem - dvě rodiny (žena se 3 dcerami, muž se 3 syny) se v prvním díle spojí svatbou. Jenže je to už pěkně dávno co byl seriál natočen, a tak je pro dnešního diváka velice špatně zkousnutelný. Je to série seriálových klišé, ohraných scének a momentů kdy se všichni přiblble smějí. Na druhou stranu, tehdy to ještě klišé a ohrané scénky nebyly.(21.11.2008)

• PetrGadi

Viděl jsem celou první sérii. Nevzpomínám si, že bych se někdy zasmál. Scény typu "maminka s tatínkem se políbí a kočka mňoukne" jsou zakončeny smíchem publika. Zápletky typu "maminka s tatínkem mě mají rádi méně než mé sourozence" jsou zakončeny zjištěním, že rodiče mají děti rádi stejným dílem.(30.1.2012)

V Čechách pochopitelně nedoceněný, ale i přesto skvělý sitcom. Jeden z těch zakladatelských. Bez něj by nebyl Krok za krokem, Ženatý se závazky atd. atd. atd. atd. atd. (A aby bylo jasno, Ženatý se závazky je geniální seriál, který zku*vil český dabing. Jen aby nevzniklo nedorozumění.)(23.3.2013)

• BubbleGum

To je tak legračně přiblblé, že se tomu musí alespoň nějaká ta hvězda dát. :-D Sice je to už velice starý seriál, takže není divu že to není sitkom jako z dnešní doby, ale stejně mi to i na konec šedesátých let připadá nějak moc přitroublé. Takovéhle sitkomy byly už v padesátých letech, takže to zkrátka ani na tu dobu není žádná velká paráda, ale na ty nažehlené barevné šatečky a dokonalé bílé zuby je radost pohledět. :-D(4.4.2015)