Kamera:
Timothy E. WadeHudba:
Doug KatsarosHrají:
Robert Loggia, Lindsay Frost, Charles Cyphers, Fredric Lehne, Ken Jenkins, Beth Broderick, Paula Marshall, Kim Johnston Ulrich, Laurie Burton, Stanley Kamel, Aki Aleong, James Karen (více)Hrají
Earl Billings
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Famílie (2010) (seriál)
Wayne Tippit
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Sheila Larken
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Robert Clotworthy
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Sam Scarber
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Darwyn Carson
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Andy Romano
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
Adam Nelson
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Alice Hirson
USA
Nejlepší seriály:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Jack Andreozzi
USA
Nejlepší seriály:
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
John Lehne
USA
Nejlepší seriály:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Robin Pearson Rose
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
H. Richard Greene
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Matthew Faison
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Dennis Paladino
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Vincent Irizarry
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
One Life to Live (1968) (seriál)
John Mahon
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Michael Bell
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
John Wesley
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (seriál)
Vladimir Skomarovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál) - herec, a.z.
Alias (2001) (seriál)