Crown Vic

• USA Crown Vic

Zkušený policista a jeho ambiciózní kolega, nováček v zácviku, vyjíždí na noční hlídku. Ještě netuší, že si následujících pár hodin do rozbřesku budou pamatovat až do konce svého života. (Filmbox)

Disease

Půlku filmu jsem měl dojem, že se tam toho děje tolik, až to postrádá nějaký nosnější příběh, ale nakonec super, i když je to "osvědčený" model "zaučování nováčka". ()

Strandmon

Velice rád jsem si zavzpomínal na moji velkou srdcovku jménem Patrola a kdo je na tom stejně jako já, tak Crown vic je přesně pro něj, jelikož se veze v opravdu podobném stylu. Poctivý film se skvělou noční atmosférou a slušně odsýpajícím dějem. Postavy jsou vybrané skvěle, jeden hodný zelenáč a druhý temný polictista, co už si hodně zažil vytvořili skvělou dvojku a jejich dialogy o životě jsem žral se všim všudy. Oba herci jsou sympatičtí a hlavně Thomas Jane byl skvělý. Akorát škoda, že film postradá nějaké zajímavejší vyústění. Jinak slušná práce. ()

woodsman

velmy dobry film bavilo ma to odzaciatku je to tazka robota po nociach behat po mestach a riesit zlociny nezavidim im hentoho pekne jebnul do hlavy krasa ()

mira007

Dva američtí policajti na jedné noční směně v oceňovaném dramatu. Veterán vs. nováček. Realistická záležitost se skvělou atmosférou, ale ve výsledku za mne průměrný film, který si zapamatuji navždy první minutou filmu. Tohle je nejdokonalejší a nejúžasnější akční první minuta filmu v mé historii jako diváka. ()

petikacka

Zajímavé policejní drama jedné noční hlídky instruktora a nováčka v zácviku. Je fukct, že američtí cajti jsou na takové fičáky evidentně zvyklí, ale přesto jim nezávidím hlavně postoj lidí ze všech stran spektra, kteří jsou vůči nim dost nepřátelští. A to jim musí dost brnkat na nervy, k tomu zelenáč ještěidealista a další kolegové na perníku spolu se steroidy, no vražedná kombinace. Děkuji pěkně, ale tuhle práci bych dělat nechtěla v jakékoliv zemi a to jsem jako malá chtěla být vyšetřovatelka vražd. Ještě, že se ty dětské sny málokdy vyplní, protože jinak bych si asi vystřelila mozek. Někdy je dobré se zamyslet nad druhou stranou a jenom nenadávat, že nás akorát buzerujou. Jo prostě silný zážitek. Za mě 90% ()

warrenur

Paradna zalezitost, kedy sme priamo ucastni nocneho vyjazdu policajneho veterana a nastupivseho mladeho zverenca v jednom z okrskov Los Angeles. Myslim, ze sa toho udialo tolko, ze mlademu z toho mohlo i "hrabnut". Kazdopadne tento "tandem" funguje skvelo. Ci uz konverzacne alebo "chemicky". Vyborna zalezitost. Nenudil som sa ani trochu. Odporucam. 70% A zaverom. Mladi, doposial naivne zmyslajuci idealisti, ktori sa este na svet pozeraju bez vlastnych skusenosti, ci uzavreti vo svojej bubline a so skreslenymi predstavami, zaverecnu vetu nerozdychaju, lebo by sa im ich "svet" zrutil. Druha strana mince su napriklad aktualne prebiehajuce nepokoje v Mineapolise a rozkole skoro v celom USA, ktore spustil brutalny zasah "posahaneho rasistickeho" fizla proti podozrivemu afroamericanovi, ktore sa tam pravidelne stavaju, a ktore mozeme vidiet zachytene na videach z mobilov svedkov. ()

Rasle

Na začiatku filmu nastúpil do auta "Bažantík", ktorý mal svoju peknú predstavu o živote :D. A na konci filmu sedí "Bažantík?" v aute, ktorý dostal za jednu nočnú šichtu od života po papuli..... Čas nám ukáže naše chyby... ()

Dogfish

Nováček polda, kterého zaučuje můj oblíbenec mazák Jane. Dějově průměrné, vyčnívají skvělé názory starého kusa, typu - všechno stojí za hovno a manželka se dřív nebo později spustí... Očekávané finále s loupežníkama. Dobrý film. ()

DAPDO

Na začátku dva týpci vyloupí banku, dostanou se do přestřelky s policií a ujedou. Jestli někdo čeká, jako jsem čekal já, že tohle bude hlavní zápletka filmu, tak je na omylu. Film totiž nemá žádnej děj, prostě po tom začátku dva poldové nasednou do auta a odjížděj na noční šichtu, povídaj si v autě, občas dostanou echo od centrály a někoho seberou. A zase nasednou a jedou dál...Korunu tomu nasazuje manželka policajta zelenáče, kterej je první den ve službě. Má totiž dva týdny před porodem, ale místo toho, aby přes noc odpočívala a spala, tak volá každou hodinu svému milému a chce slyšet, jak moc ji miluje. Prostě vítejte v Americe a nedivte se, že se roděj dementní děti. V závěru se přece jen dočkáme konfrontace mezi lupiči a hlavními hrdiny, kdy je za dvě minuty všechno vyřešeno a film bez ladu a skladu tím končí. ()

CharlieSs

Naprosto perfektně ukazuje realitu policejní práce na amerických ulicích, především v nočních hodinách... K zamyšlení výborné, na jedno shlédnutí také. ()

Shitonit

Pohodička od začátku do konce, film přes svou délku táhne, baví, děj se stále mění, a přesto, že se jedná o plky v hlídkovým voze, probarvený sem tam nějakou akcí, to má hodně co nabídnout, podruhý to asi nemusim, ale za čtyry hvězdy to jistě stojí. ()

RAFT

Film dost koukatelný ,dobré překvapení.Nováček se zkušeným policistou vyjíždí na noční běžnou akci.Spíš mi film místama přišel ukecaný ale, nevadí . 65% ()