Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Sosak

Další animovaný seriál pro dospělé...ale ne jen tak ledajaký - Futurama je jeden z nejlepších seriálů vůbec. Neskutečná hlína v pěkném kabátku, lehká satira a kouzelné sci-fi prostředí. Postavičky jsou každá nečím zajímavá a ulítlá, zvlášť Dr. Zoidberg je skutečně perla. Osobně si ale myslím, že nedosahuje kvalit např. Červeného trpaslíka, protože se na to nedá koukat tolikrát za sebou...ale tak čtyřikrát jsem už viděl každej díl :) ()

Wencek

Super seriál z budoucnosti s nádechem simpsonů. A to je ten kámen úrazu. Všichni to srovnávají se seriálem simpsonovi a přitom je to uplně o něčem jiném. To neznamená že když to dělá podobný tým lidí že je to lepší nebo horší. Je to prostě jiný. Dle mého názoru jsou simpsonovi lepší než futurama, ale nemůžu mu zase dát méně hvězdiček než simpsonový protože by mi to uhlodávalo a bylo by to nefér k postavě která je naprosto geniální a dělá z těch pět hvězdiček a to je Dr.Zoidberg. ()

teddinka1

Je to pár dní, co jsem zhlédla několik dílů. Musím říci, že nesrší nuceným vtipem, naopak, vtipné hlášky jsou na místě, často jsou velice i nenápadné. "Promiňte, já myslel, že máte dvě oči." :D Taky se nechám omylem zmrazit:-) ()

artuš

Úžasný animovaný seriál, který mě nadchl od semého začátku. Každá postava má svůj vlastní rozum. Sice mi připomínají trochu Simpsonovi( např. Bender mi přijde jako mechanická verze Barnieho, Fry jako mladši verze Homera, atd.), ale i přesto to je jeden z nejlepších animovaných seriálů, jaký jsemkdy viděl. Škoda jen, že u nás ho nikdy nevysílaly. Doporučuji všem, kteří už jsou znuděni Simpsonovými. ()

mdouglas

Seriál pro mě o hvězdičku lepší než Simpsonovi. I tím, že byl utnut, čímž nedošlo ke vzniku nekvalitních dílů. Výborný sci-fi seriál, využívající odkazů na spoustu seriálů a filmů ze stejné žánrové skupiny. Znát to, čeho seriál využívá, je podle mě jeden z předpokladů jak si ho řádně užít. Co mě hodně naštvalo, je dabing do češtiny. V originále s titulkama je zážitek o 100% větší. 95% ()

dessa

Matt Groening je jenom jeden a když ho přestali na chvíli bavit Simpsonovi, odskočil si k další sarkastické úchylárně - Futuramě. Nejde říci, který seriál je lepší, oba jsou totiž stejně dokonalé, oba jsou plné ironických narážek na vše, co se kolem nás děje... ()

Karmina

Simpsonovým jsem nikdy nepřišla na chuť, ale Futurama mě dostala na plný čáře. Už je to sice nějaká doba, co jsem to sledovala, ale rozhodně je stále v živé paměti. Ale zásadně bez dubbingu! ()

marusaj

Kombinace Červeného trpaslíka a Simpsonů ? Jasně.. vzniká bizarní směska hrdinů, kterým scénaristé ordinují jednu bizarnost za druhou. Je to vtipné, je to milé, je to někdy dojemné, někdy donebevolající a pořád to má grády. Boulderdash! ()

BLADER

Tento seriál mám veľmi rád. Tak isto rád ako Simpsonovcov a nikto mi nepovie, že to nie sú dva z najlepších seriálov, aké boli kedy stvorené. ()

Joski

Máličko nestíha na geniálnych Simpsonovcov. Nedotiahnuté niektoré diely a menej originálne fóry ako u Simp:-))) Inak parádna oddychovka:-) GENDER - BENDER (:()-)))= ()

RajAthen

"Good news, everyone." Seriál, co si zaslouží všech 5 zdvyžených prstů. Sebranku, se kterou se zde máte možnost seznámit, hned tak někde nepotkáte (rozhodně ne v tomto tisíciletí). Navíc celý vesmír je zabydlen pozoruhodnými, povětšinou skvěle hláškujícími figurkami, z nichž kraluje předně Zapp Branigan (aneb kapitán Kirk a jiní klaďasové naruby), Lrrr z planety Omicron, který v celku pravidelně pořádá invazi na naši planetu a samozřejmě "monster-moderator" Morbo (zajímalo by mě, jestli jeho druhové na Zemi nakonec zaútočí a pokud ano, kde pak bude pracovat). Srovnání se Simsonovi se nabízí a přiznám se, že Futuramu jsem si oblíbil krapánek více, jelikož se nejedná o toliko rodinou podívanou, jelikož předně díky amorálnímu Benderovi, se zde objevují leckdy nikoli tak častá témata (Mimochodem celková konstrukce robotů mi zůstane zahalena tajemstvím.). Ano, v pěti sezonách se nejdou slabší místa, ale seriálu se nakonec po slabší řadě povedlo ke konci chytit druhý dech. O to více zamrzí promarněná šance ve čtyřech celovečerních filmech, kde s krapet přivřenýma očima stál za něco jen ten první. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006