Epizody(10)

jfaba

Některý díl lepší, některý horší... Ale s knihou to nemá nic moc společného. Na podzimní večery, proč ne. ()

Vitasex

Ano, pokud jste čtenáři Jefferyho Deavera, a jste poněkud zkostnatělí, líbit se Vám to nebude. Pokud však chápete, že Deaver je vzhledem ke svému literárnímu talentu defakto nenatočitelný, můžete si v tom najít některé zajímavé věci, které Vám jeho knihy připomenou. Seriál je točen tak, aby byl blíž dnešnímu divákovi. Některé zásadní postvavy z knih chybí, ale jsou nahrazeny jinými. Sám jsem zvědavý, jak se s tím tvůrci vypořádají. Pokud jste knihy nečetli, tak se jedná o slušnou detektivku, která v rámci potřeby vměstnat vše do 40 minut dělá policejní tým geniálnější, než by kdy mohl být. ()

hanagi

Kriminální romány Jefferyho Deavera sice nejsou vrcholem literatury, ale i přes svou překombinovanost jsou alespoň zábavné a čtivé. Tento laciný seriálový počin se jim ani nepřiblížil. Na malé ploše nemá dostatek času rozvinout zápletku anebo seznámit nás s postavami, natož vytvořit si k nim nějaký vztah. O atmosféře se ani nezmiňuji, žádnou to nemá. ()