Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector (TV seriál)

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2020, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

• ER

Plytké, zkratkovité, bez napětí. A chybí Denzel (ok, to už bych chtěl hodně).(26.12.2020)

Ano, pokud jste čtenáři Jefferyho Deavera, a jste poněkud zkostnatělí, líbit se Vám to nebude. Pokud však chápete, že Deaver je vzhledem ke svému literárnímu talentu defakto nenatočitelný, můžete si v tom najít některé zajímavé věci, které Vám jeho knihy připomenou. Seriál je točen tak, aby byl blíž dnešnímu divákovi. Některé zásadní postvavy z knih chybí, ale jsou nahrazeny jinými. Sám jsem zvědavý, jak se s tím tvůrci vypořádají. Pokud jste knihy nečetli, tak se jedná o slušnou detektivku, která v rámci potřeby vměstnat vše do 40 minut dělá policejní tým geniálnější, než by kdy mohl být.(18.8.2020)

• hanagi

Kriminální romány Jefferyho Deavera sice nejsou vrcholem literatury, ale i přes svou překombinovanost jsou alespoň zábavné a čtivé. Tento laciný seriálový počin se jim ani nepřiblížil. Na malé ploše nemá dostatek času rozvinout zápletku anebo seznámit nás s postavami, natož vytvořit si k nim nějaký vztah. O atmosféře se ani nezmiňuji, žádnou to nemá.(8.11.2020)

Některý díl lepší, některý horší... Ale s knihou to nemá nic moc společného. Na podzimní večery, proč ne.(20.10.2020)