Joe Hallenbeck býval elitním tajným agentem, který kdysi dokonce zachránil život americkému prezidentovi. To už je ovšem minulost. Nyní se živí jako soukromý detektiv, jehož nejvěrnější družkou se stala láhev levné whisky. Když mu přítel Mike Matthews dohodí jako kšeft ochranu barové tanečnice Cory, netuší, že se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Nejprve exploduje auto s Matthewsem a vzápětí je i přes veškerou jeho snahu Cora přímo na ulici zavražděna chladnokrevnými zabijáky. Joe společně s jejím přítelem, fotbalistou Jimmym Dixem, zjistí, že se pokusila vydírat majitele fotbalového klubu Hřebců Marconeho s cílem dostat Jimmyho, který byl distancován kvůli drogám, zpět do hry. Tím, že našli materiály kompromitující Marconeho, stávají se sami cílem mafiánských zabijáků a Joe podezřelým z vraždy Matthewse, protože policie zjistila, že byl milencem jeho ženy Sáry. Navzdory všem překážkám zjistí Joe, že Marconi se chystá zabít senátora Baynarda, předsedu komise rozhodující o sázkách na fotbalové zápasy. Přestože to byl právě on, kdo se postaral o Hallenbeckovo propuštění, když detektiv odhalil a překazil jeho sadomasochistické hrátky, riskuje Joe s pomocí Jimmyho život, aby atentátu zabránil. (TV Nova)

shakeXL

Ano , ano další VHS klasika v mizerné kvalitě (aspoň měla český dabing) kterou jsem sjížděl 2-3 týdně a s hláškama jsem potom machroval na základce. Kde ty časy....:) ()

Regeindy

Výborně natočený chytrý akční thriller ze zákulisí amerického fotbalu se sarkastickým Willisem v nejlepší formě. Divák se baví, i když to vidí už podesáté. "It was an accident, right? You tripped, slipped on the floor and accidentally stuck your dick in my wife." :D:D S dabingem dobrý, ale v originále ještě o jednu hvězdičku lepší. ()

domco61

"dejte mi auto nebo tu holčičku zastřelím", "tati?" :D :D :D úplne môj naj TOP film všetkých filmov, výborné dialógy, akčne nadupaný film, dobrá hudba, a skvelý režisér Tony Scott :) ()

Hanes749

Jeden z nejlepších akčních filmů 90. let. Bruce Willis a jeho již klasicky skvělý výkon a neméně dobrý Damon Wayans. Akce skvělá, hlášky ještě lepší. Pro mě klasika :) ()

Vodin

Tyhle filmy se hodnotěj sami jasnejch 5* Snad nejlepší role Bruce Willise jakož to "soukromého očka" no spíš věčně nachlastanýho a nasranýho detektiva, no ba co mu zbejvá, stará mu šoustá s jeho kamarádem, na dceru už taky lezou pubertalní vrtochy a za práci nezbejvá už ani pomalu na flašku rumu. Ten námět se píše sám. Joe dostane fušku hlídat tanečnici Cory, která má přítele hráče amerického fotbalu Jimmyho ( Damon Wayans "který za Willisem vůbec nezaostává").Jenže na Cory mají pifku klasický zkorumpovaný parchanti a Cory dostane trochu olova do plic a to se vůbec nelibí příteli Jimmymu, ukecá Joa kterej bez tak nema co na práci a jdou do vyšetřovaní přes mrtvoly spolu. 90 % ()

Sandai

Nejlepší film Bruce Willise (spolu se Smrtonosnou pastí). Film má výborný děj, spoustu akce a hlavně perfektní hlášky. Musím zachránit hajzla, který mi zničil kariéru, abych pomstil kámoše co mi šukal ženu :-). To prostě musíte vidět. ()

mpet

Jeden z nejlepších Willisových filmů. Jedna skvostná akce střídá druhou, a když už se film dostane do takové volnější fáze, divák si nemůže ani oddechnout, neboť zůstane přišpendlen k židli dokonalými hláškami a dialogy. Poslední skaut je akční film přesně podle mého gusta. Kéž by takových bylo víc. ()

wejdix

Skvělý film napěchovaný spoustou vtipných hlášek podaných vždy ledovým klidem s velkou dávkou sarkazmu. Všichni co mají rádi filmy s Brusem budou z tohoto filmu nadšeni. ()

tommyvercett

Ano je to průměrný akční film, nic pro intelektuály, ale pro mně jako vesnického burana je to prostě skvělá zábava. "Usměj se čuráku" ()

kubyczech

Poraďte mi někdo proboha, kde se dá sehnat verze s původním dabingem, který není cenzurovaný .. !! Ta kurevská předabovaná sračka mě láká k tomu, abych se místo 5ti hvězdového hodnocení na to vysral a vychcal ()

Duston_Movie

Plné brutálne geniálnych dialógov plných vtipu. Scenár bol jedným z najlepších aké sú. Plné super hlášok, ktoré pre mňa prekonali aj Pulp Fiction a akčných scén, ktoré presne dopĺňali dialógy. Pre mňa najlepší film Brucea Willisa v hlavnej roli. Dokonalosť. ()

dedavena

Amerycki barevny film. Zasměj se ty čuraku. Normalně se to posralo. Ty si zakopnul, sklejznul a přitym ti čurak vklejznul do moji stare. A co by zrobil Džou? Zakuřil si a fšecki postřilal. Grazli byli nakoněc nutně potrestani nebo mrtvi a geroi byli vysmiati. ()

Kallic

Brutální hláškující mega akčňák....byly časy, kdy jsem ho znal nazpamět....páska se ani nestačila přetočit a já byl nadrženej, to vidět znova. ()

molotow

,,drbal jsem tvoji starou ..a jak víš, že to byla moje stará ? ... no říkala, že její manžel je velkej čurák a nosí klobouk ..." 5/5 ()

fajntomas

Myslím že tenkrát první akční hrdina co dostal do huby a všichi z něj měli srandu. ¨Nikdo tě nemá rád, všechno pos.reš a usmě jse, ču..ku¨. Škoda že Willis má jen tři výrazy se kterýma si tu vystačil, jinak ho mám rád. Skvělá krimi-akční komedie. 85%. ()

Idris Elba ve víru akce

Idris Elba ve víru akce

08.05.2021

Už v letošním roce se dočkáme Idrise Elby v novém Sebevražedném oddílu Jamese Gunna coby Bloodsporta, žoldáka, jemuž akce v žádném případě není cizí. Ostatně Elba už se v akční poloze objevil i před… (více)

Další Predátor je na cestě

Další Predátor je na cestě

17.02.2016

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel

26.06.2014

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

20.08.2012