Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *****

  Hláškami smrtelně výbušný film s výbornou ústřední dvojicí, která si s nikým nebere servítky. Bruce Willis je v nejlepších letech a jeho hlášky si říkají o kulku do hlavy, vedle něj vypadá Damon Wayans jako velký boxer, ale jeho rychlí jazyk taky není zrovna příjemný. Tahle dvojce je opravdu k nezastavení, protože od prvního okamžiku, kdy se ukáží ve filmu si ho ukradnou a divák je oba začne obdivovat/milovat/nenávidět. malá rolička Halle Berry zpětně jistě potěší. Takhle nabitý snímek se nevidí často a to nemluvím jen o postavách a hercích, které je bravurně ztělesňují, ale také o scénáři, který se ničeho neobojí, o čemž vás přesvědčí už v úvodu hráč amerického fotbalu co musí položit touchdawn. Celkově jde o jeden z nejlepších filmů Tonyho Scotta, ve kterých ještě točil filmy a ne své halucinační představy a fantazie. Kdo tvrdí, že nejkultovnější film je Pulp Fiction ten by potřeboval jednu přesně mířenou od Wayanse jeho oblíbeným fotbalovým míčem mezi nohy...(3.6.2004)

 • Shit
  *****

  Jednoznačně nejzábavnější kriminálka, co se dá vidět. Bruce Willis a jeho hlášky vešly do dějin a neni se vůbec čemu divit, tahle kultovní uhláškovaná jízda je jenom jedna a pochybuju, že jí někdo ještě dokáže překonat, 90-tý léta, kdy se podobný filmy rodily, už jsou dávno pryč a dneska se o podobnej film takřka nedá ani zavadit(24.2.2005)

 • RHK
  *****

  Špičková akční krimi plná černého humoru. Čím častěji ten film vidím, tím více si myslím, že jde o nejlepší a nejvtipnější film Tonyho Scotta. Neskutečně smolný neustále černě hláškující Bruce Willis v roli soukromého očka Joe Hallenbecka a jeho pomocník bývalý fotbalista Damon Wayans jsou dvojka k popukání i k politování. A když se ještě připojí Joeova pubertální dcera...pak už zbývá jen jediné. Přežít. Trailer: http://www.sms.cz/film/posledni_skaut/ukazka(27.12.2008)

 • Anthony
  *****

  Joe Hallenbeck je jedna z nejlepších postav v tomto žánru. Hlavním hrdinou filmu je stroj na hlášky scénárista Shane Black, u něhož ani tak nejde o dějové peripetie jako o slovní přestřelky, které se tu prakticky nepřetržitě vedou - a hláškují všichni, včetně Willisovy dcery. To ovšem nesmí naše milá TV NOVA zničit ten film novým dabingem, v němž většinu hlášek doslova zadusila - původní dabing byl úplně o něčem jiném.(25.7.2003)

 • Divočák
  *****

  "Brullis" ve své nejlepší formě. Jeho McClainovský hrdina typu "Život mi sere na hlavu, ale já mu to vrátím a vás klidně vemu sebou (a jestli mě budete srát, tak vám vrazím zavřený deštník do prdele a otevřu ho)" je v dnešní době už téměř zapomenutou legendou a současný akční žánr jen marně čeká na jeho návrat (jestli se to podaří v "Smrtonosné pasti 4" si říct netroufám). V Posledním skautovi si ho ale užíváme v té nejčistší podobě a můžu upřímně říct, že moje klukovské srdce u toho plesá. Ve srovnání s ostatními Willisovými snímky sice spíš než jako akční film působí Skaut jako konverzační komedie, ale kdo kdy kde řekl, že konverzační komedie nemůže dostat za *****. P.S. Když tenhle komentář píšu, je zrovna "Poslení skaut" na 197. místě top 200 csfd;)!!!(15.3.2007)

 • - Rozhovor Joea (Bruce Willis) a Jimmyho (Damon Wayans) o kalhotách za 650 dolarů byl převzatý z vystřižené scény Smrtonosné zbraně (1987), kde má Murtaughova dcera (Traci Wolfe) na sobě drahé šaty na vánoční párty a on se zeptá: „Není v nich zabudovaná televize?“ Ona řekne, že ne a Murtaugh (Danny Glover) zamumlá: „Jsem už moc starej.“ (3DD!3)

 • - Film bol natočený za 90 dní od 11.3. do 9.6.1991. (WalterIK7)

 • - Vylepšená Nobel 808 alias C4 se nedá střelbou odpálit (nevybuchne ani v ohni). Takže střelbou do kufru nemohlo dojít k následné explozi vozu. (darebak)