poster

Poslední skaut

 • USA

  The Last Boy Scout

 • Slovensko

  Posledný skaut

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 1991, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Jednoznačně nejzábavnější kriminálka, co se dá vidět. Bruce Willis a jeho hlášky vešly do dějin a neni se vůbec čemu divit, tahle kultovní uhláškovaná jízda je jenom jedna a pochybuju, že jí někdo ještě dokáže překonat, 90-tý léta, kdy se podobný filmy rodily, už jsou dávno pryč a dneska se o podobnej film takřka nedá ani zavadit(24.2.2005)

 • Pepinec
  ****

  Jaký je rozdíl mezi Posledním skautem a zástupem odpadních filmů, které se krčí v půlnočních vysílacích časech? Příběh je stejný, hesla jsou stejná, všichni se mlátí a všude něco vybuchuje. Ten rozdíl se jmenuje Bruce Willis. No a pak možná ještě Tony Scott... Ďábelská jízda, ve které hláškující duo skautíků loví jednoho bobříka za druhým je podle mého důstojnou poctou akčním filmovým devadesátkám.(2.4.2011)

 • Gilmour93
  *****

  „This is the '90s. You don't just go around punching people. You have to say something cool first.“ Nastupuje dosud neporažený tým BML (Buddy Movie League): zválené soukromé očko trousící hlášky Bruce Willis, náplň kožených kalhot trousící hlášky Damon Wayans a slova do těch nevymáchaných hub vkládající Shane Black - všichni v životní formě. Poslední skautíci, co vás zaráz trefí do břicha i do hlavy..(1.9.2008)

 • Kaka
  ****

  Je to především smršť výtečných hlášek, které dávají zapomenout na jednoduchost příběhu a poměrnou klišovitost celé dějové konstrukce. Tony Scott je typ režiséra, který si s ničím moc nebere servítky a točí si co se mu zlíbí a díkybohu za to. Poslední skaut je velmi svižná, moderně pojatá akce, která nenudí ani po několikátém pokoukání. Největší devizou je samozřejmě drsňák Joe Hallenback v jedinečném podání Bruce Willise. Výtečná a stylová pecka, která krásně vystihuje skvělou atmosféru devadesátých let.(29.1.2006)

 • RHK
  *****

  Špičková akční krimi plná černého humoru. Čím častěji ten film vidím, tím více si myslím, že jde o nejlepší a nejvtipnější film Tonyho Scotta. Neskutečně smolný neustále černě hláškující Bruce Willis v roli soukromého očka Joe Hallenbecka a jeho pomocník bývalý fotbalista Damon Wayans jsou dvojka k popukání i k politování. A když se ještě připojí Joeova pubertální dcera...pak už zbývá jen jediné. Přežít. Trailer: http://www.sms.cz/film/posledni_skaut/ukazka(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace