Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  No ............ přečetl jsem si některá velmi kritická hodnocení a musím říct, že hodit tenhle film do odpadu k takovým skvostům jako je Major Maisner a tím ho dát na stejnou úroveň je trošku silný kafe. Nemusí se mi líbit, ale filmařskou kvalitu (a podle mého nejen ji) má. Je to naprosto dokonale zpracované asi obecně nejznámější katastrofické téma na světě. A Cameronovi se podle mého povedlo. Já bych dal 90 %, ale když vidím ty odpady, tak si přidám :-)(28.2.2003)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Film, který nestárne a nikdy ani nezestárne. Jeden z nejkrásnějších a nejlepších filmů na světě ! Prostě krása ! Cameron nám už dnes nemusí nic dokazovat, on je opravdu bůh ! A ne jenom on. DiCaprio patří mezi nejlepší herce současnosti a v tomto filmu nám to dokazuje a skvělě mu u toho sekunduje Kate Winslet. Prostě nádherný film, který zcela oprávněně získal Oscara ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: P.S.: Koho Titanic nedojal, ten nemá srdce a duši.(20.9.2007)

 • Galadriel
  *****

  Ikona velkofilmů, kterou už snad každý viděl (je to snad jediný film, u kterého má hodnocení opravdu každý z mojí TOP20), polovina ten film obrečela a duhá polovina se aspoň kochala neskutečně dokonalými triky, výpravou a brilantní technickou stránkou stvořenou panem Megalomanem Jamesem Cameronem. Na pozadí jedné z nejznámějších katastrof moderní doby a s obrovským rozpočtem rozehrál ohromný hollywoodský slaďák. Proč ale za romantický film utratit tolik miliónů Dolarů? To je právě ono, nikomu předtím ani potom se nepovedlo předvést něco tak neskutečného a nikdo neměl tu odvahu natočit obrovskou love story za strašnou spoustu peněz a dokázat na to přilákat snad miliardu lidí. On vlastně Titanic je zosobněním současné nejen hollywoodské filmové produkce a když vidím, kolik lidí mu tady dalo "Odpad" (proboha, aspoň trochu objektivity!), já dávám plný počet.(5.1.2004)

 • EdaS
  *****

  Cameron opět překvapil - ani ne tím, že všechny náročné scény bravurně režijně zvládl, ale spíše že natočil svůj první romantický film. A opět na jedničku. Když už bych měl být škarohlíd, tak bych vytkl jen vcelku zbytečný prolog a závěr, který se odehrává v současnosti. I bez něj by totiž snímek neztratil nic na své ohromující působivosti. Možná že by ale James neměl roli pro svého oblíbence Billa Paxtona. :o)(10.10.2002)

 • tron
  *****

  „Ženské srdce je hlboké, ako oceán. Teraz ale už viete, že Jack Dawson existoval – a zachránil ma vo všetkých spôsoboch, v akých len človeka možno zachrániť. A ja nemám ani jeho fotku.“ Toto už nie je film. Toto je majestátny kinematografický kolos, oproti ktorému sú Scott, Spielberg a Troška slabí. Kráľ Cameron stvoril magickú oslavu pohyblivých obrázkov, ktorá presahuje žánre, hoci nezabúda byť plnohodnotným „len“ katastrofickým filmom, špičkovou "iba" historickou drámou a nádhernou "len" romantikou (s najerotickejšou pasážou na svete). Geniálna vizuálna stránka, famózne pozadie vzniku filmu (prekročenia pôvodne stanoveného – beztak nie malého – rozpočtu, Cameron vzdávajúci sa honoráru lebo „verí svojmu projektu“, štúdio preventívne sa pripravujúce na bankrot, bolestivý posmech filmovej kritiky), vynikajúce herecké obsadenie (DiCaprio, Winsletová, Zane, Paxton, Stuartová, Fisherová, Hill, Hyde, Warner), fantastická Hornerova nad-hudba (vrátane krehkej pesničky Celine Dionovej) a príbeh, ktorý svojou úprimnou láskou dvoch mladých ľudí trhá srdce. Ak na konci, keď Rose hádže drahokam do oceánu a my vidíme čierno-biele fotky na koni, niekto neplače, asi mi nedá za pravdu. V kine som na tom bol 5x a 5x som plakal ako dieťa. Súčasnosť. Ponorka skúma vrak nepotopiteľného Titanicu. Mrazivo tichá morská hĺbka, čudné ryby. Jedna chyba a výskumníci sú mŕtvi behom stotiny sekundy. Bledé svetlo odhaľuje piesok, z ktorého trčia tu starodávne dioptrické okuliare, tam tvár porcelánovej bábiky zo začiatku 20. storočia. Keď sa kamera obtrie o zvyšky klavíra, zamarí sa nám, že sme práve začuli dávnu ozvenu kláves. Toto už nie je atmosféra. Toto je skutočnosť. Kino Považan 1998(24.10.2004)

 • - Na lodi oslavovalo medové týždne až 13 párov. (Raccoon.city)

 • - Kamera, která je vidět v úvodní scéně filmu, v době natáčení neexistovala. (MissSimm)

 • - Deň pred zrážkou s ľadovcom sa mala konať skúška rýchlosti spúšťania záchranných člnov na Titanicu. Zrušili ju. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace