Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anthony
  ****

  Milostná linie mi přijde dost nezajímavá, neoriginální, málo vtipná a prostě nudná - tj. první polovina filmu je pro mě utrpení. Pak se ovšem v dálce objeví ledovec začne to. Akční scény jsou velkolepé, geniálně natočené, podbarvené skvěle padnoucí Hornerovou hudbou a prostě jsou strhující. Kdyby Cameron tu první část zkrátil, mohlo to být za pět.(17.7.2003)

 • Marius
  ***

  Keby sa tento film zostrihal na 40 minút, bola by to fantastická love story so smutným koncom a skvelými (a hoci ma aj ukameňujte) hereckými výkonmi Leonarda Retarda a Kate Winslet. Paradoxne najviac som sa nudil pri potápaní Titaniku, čo malo byť najfantastickejšou časťou filmu. Opäť nechápem Akadémiu a jej 11 oscarov, keď proti tomu stáli filmy ako As Good as it Gets.(27.12.2004)

 • xxmartinxx
  *****

  Titanic nyní, když jsem ho viděl poprvé i v kině (a ještě ve 3D), oficiálně prohlašuju za bezchybný a při každém zhlédnutí stejně fascinující. Cameron je mistr ve filmové řeči i filmové technice a v tomto monumentálním snímku vypravil na cestu vlajkovou loď klasické kinematografie... Ten film je tak dokonale zkonstruovaný, mnohovrstevnatě promyšlený a provedený, a přitom nezapomíná na emoce a jiskru, až je to neuvěřitelné.(4.9.2008)

 • M.a.t.t.
  *****

  Film nemusí disponovať nutne dokonale prepracovaným scenárom pokiaľ dokáže zaujať aj inými aspektami. A Titanicu sa to darí vrcholne - po technickej stránke bezchybné predstavenie so strhujúcou atmosférou ale má v sebe aj kus srdca a postavy, ktorých osudy nemôžu nezaujatého diváka nechať chladným. Doteraz mi skutočne nie je jasné, prečo je tak nadčasový príbeh a jeden z najkrajších romatických príbehov všetkých čias prijímaný tak kontroverzne.(17.2.2007)

 • Matty
  ****

  Jedenácti Oscary vykládaný šperk o lásce imunní vůči času i katastrofě monstrózních rozměrů zaujme dnes, po opadnutí byvšího haló, hlavně roztomile pubertální nevyzrálostí Leonarda DiCapria a sympatickou proporční vyzrálostí Kate Winslet. 85% Zajímavé komentáře: Gemini, meave, Eddard, Faidra, oLí, snatch, Le6n(29.7.2005)

 • - Spoiler: Fanoušci filmu si udělali maketu kusu nábytku, na kterém Rose (Kate Winslet) přežila a dokázali že by se tam 2 lidé bez sebemenších problémů vešli. (KREI)

 • - Ve scéně, kdy se voda valí skrz kopuli, lze vidět okraj obrovského vědra. (Janzic999)

 • - Kamera, která je vidět v úvodní scéně filmu, v době natáčení neexistovala. (MissSimm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace