Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

longercz

V dnešní době už není vůbec jednoduché vymyslet výbornou originální akční komedii, tohle je ale ovšem téměř dokonalé. ()

Othellko

Nápadité, vtipné, živé.. Tieto tri slová presne vystihujú tento výborný film. Vynikajúce vtipné dialógy, k tomu perfektný scenár a dobrá záplietka, a o zábavu je postarané. S chuti som sa pobavil a zasmial. Všetko fungovalo ako malo. Výborné výkony Roberta Downeya Jr. a Vala Kilmera tomu pridali šmrnc. 95% ()

Ondr@932

Moc ukecaná buddy komedie, ale se sympatickou dvojicí, vtipnými hlášky! Ale i tak Kiss Kiss Bang Bang mě moc nebavil. Především asi tím, že buddy - movie mě nikdy moc nebaví. Ale tak aspoň jsem se párkrát zasmál vtipnými hlášky. Ale podruhé mě to už neláká vidět. 55% ()

FanKalEl

Mňa ten film dostal. Často som pukal smiechom a občas pri niektorých scénach ma až zamrazilo a hlavne celkovo film pôsobí príjemne pútavo. Poriadne nabitých sto minút !! (100%) ()

Critic

Film výhradně postavený na charismatu Roberta Downey Jr. Zábava to sice je, ale zápletku jsem zapomněl 5 minut po zhlédnutí. Slabší 4* ()

dalziel

Film s tak sprostým názvom som roky obchádzal.Bola to však chyba nakoľko je film veľmi vtipný svyžný a akčný.Keď to nájdem v televíznom programe je to moja jasná voľba.Asi posledný dobrý zábavný film Vala Kilmera. ()

AbelXavier

Hodne mi tohle dilko pripomina Willisuv scenarsky debut Hudson Hawk. Rychle plynouci dej je neustale korenen chytre vtipnymi scenkami a jelikoz je od zacatku pojat s nadhledem nemuzete se ohradit na to ze je veden v typicky americkem duchu. Robert Downey Jr. hraje v plne forme prihloupleho zlodejicka, ktereho osud zaval do sveta showbyznysu. ()

Dovlatovka

Ačkoli si na předchozí scénáře Shanea Blacka moc nepamatuju, tenhle se mi přes svoji nekonzistenci dost líbí. Ty hlášky a charaktery jsou prostě skvělý. Neinvenční režie se dá taky díky tandemu DOwney - Kilmer překousnout. "Neusekla jsem ti právě prst?" "Je na zemi. Mohla bys ho zvednout? Nemůžu se tam ani podívat" :-) Bomba! Škoda, že podobný komedie už se dneska moc netočí. ()

Ajvngou

No podle komentářů jsem čekal víc. Ze začátku se film trochu vleče, ale pak zase dostane slunej rozběh až se zápletka tak zamotá, že chvílema nevíte která bije. Sem tam povedenej vtípek... ale jak jsem říkal: čekal jsem víc... ()

Patrik200s

Konečne film ktorý sa naozaj po dlhom čase hodil aj Val Kilmerovi. Je to zaujímavý film v ktorom sa strieda originalita s trápnosťou a zmätkom. ()

waska

Dlouho jsem přemýšlel, jestli nedám o hvězdičku míň, nakonec dám 3*, protože Robert Downey jr. byl opravdu vynikající. Příliš zmatené a ztřeštěné na to, aby to stálo za to podívat se na to ještě jednou. Jak tady někdo trefně poznamenal, vše souvisí se vším a nedokázalo mě to motivovat, abych se to snažil sledovat. Trochu zjednodušení by určitě neškodilo. ()

E lan

Kruté, trapné a nicneříkající tlachání spojené se zabíjením. Tak nevím jestli jsem zrovna neměl na tento druh filmu náladu, ale na tohle se sotva dalo dívat. Scénář byl absolutně o ničem, když člověk chvilku nedával pozor, tak už se moc nechytal. Nikdy více! ()

IronFan

Hodně příjemná komedie u které jsem se skvěle pobavil. Místy jsem však byl zmatený ohledně počtu mrtvol v celém filmu a pořádně jsem si to dal dohromady až následující den. Herecké výkony ústřední dvojice si zaslouží vyzdvihnout a rozhodně se těším na to, co Shane Black předvede v dalších letech. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)