poster

Kiss Kiss Bang Bang

 • USA

  Kiss Kiss Bang Bang

 • Slovensko

  Kiss Kiss Bang Bang

 • Velká Británie

  Kiss Kiss Bang Bang

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ****

  Vydařený režijní debut Shanea Blacka (scénáře ke SMRTONOSNÉ ZBRANI, POSLEDNÍMU SKAUTOVI, POSLEDNÍMU AKČNÍMU HRDINOVI a DLOUHÉMU POLIBKU NA DOBROU NOC), jednoho z dvorních scenáristů producentského mogula akčních filmů Joela Silvera. Black vsadil na to, co umí nejlíp - na noirovou story, dobře napsané, sympatické postavy a úderné, hypervtipné dialogy. Výsledkem je jakýsi POSLEDNÍ SKAUT bez akčních scén, tj. konverzační detektivní komedie s mimořádně skvělým tandemem Downey-Kilmer, která ráda komentuje a pohrává si s různými klišé. Black režisér sice, jak se dalo předpokládat, zůstal ve stínu Blacka scenáristy a pouze se spokojil s důstojným převedením svého scénáře do filmové podoby (porovnejte třeba s POKREVNÍMI BRATRY Troye Duffyho), přesto si myslím, že jde o jeden z nejlepších debutů.(25.8.2006)

 • Viktooorka
  *****

  musím po dotknout, že hodně dabingů snesu... ale dabing tohohle filmu mě málem zkazil skvělý zážitek.. nedávno to dávali na jedné komeční televizi :) a nějak mě začátek nezaujal.. tak jsem přepínala dál.. ale na doporučení kamaráda jsem koukla na snímek s tímto názvem a on to byl on :-D díky díky moc :) takhle hodně jsem se dlouho nezasmála.. Robert Downey mě poprvé zaujal a zavrtal se do podvědomí :) a Kilmer se o to slušně pokusil.. komedie tohohle ražení mám ráda.. takže pro mě jen samé plus :)(4.5.2009)

 • movie
  ****

  Shane Black je zpět. A hollywoodské černé ovce, Robert Downey Jr. a Val Kilmer, s ním. A oba hláškují jako o život. POSLEDNÍ SKAUT to není, ale přinejmenším jasný důkaz o tom, že Black prostě umí, to je! Já se bavil a vsadím že taková malá kultovka z tohohle prostě časem bude, to je jasný.(23.1.2008)

 • 3DD!3
  ****

  Další prohláškovaná akční komedie z pera Shanea Blacka, který si tentokrát sedl i na režisérskou židličku. Neuvěřitelný scénář, plný zvratů a výborných replik ještě doplňují skvělé herecké výkony. Robert Downey Jr. hraje jako o život a "buzík" Val Kilmer ho skvěle doplňuje. Nebýt místy pomalejšího tempa a někdy příliš přehnaných fórů bylo by to za plný počet. Stejně mě ale o to víc mrzí, že pátá SMRTONOSNÁ ZBRAŇ nakonec nebude protože mám pocit, že Blackův scénář mohl dát sérii o hodně důstojnější zakončení.(26.4.2009)

 • KarelR
  ****

  Scénaristický bůh Shane Black to vzal poprvé do rukou se vším všudy. A nevedl si vůbec zle. Velice obstojný přírustek do upadajícího žánru buddy komedií. Robert Downey Jr. i Val Kilmer jsou super a hláškují ostošest. Absurdní situace jako za starých dobrých časů Riggse a Murtaugha, sexy Michelle "nejsem jenom ta holka z M.I:3" Monaghan pasuje a...a vůbec. Podívejte se na to sami. Tímhle snad nepohrdne nikdo.(24.2.2007)

 • - V záležitosti s robotem drží Harmony Faith Laneová (Michelle Monaghan) pálku nazvanou „Zázračná holka“. To je jasný odkaz na film Přirozený talent (1984). (Mr.Lojza)

 • - Gay Perry (Val Kilmer) je považovaný za prvú otvorene homosexuálnu postavu v jednej z hlavných úloh v akčnom filme z dielne Hollywoodu. (sackrebleu)

 • - Na začátku filmu se v roli 9letého kouzelníka Harryho objevuje Indio Falconer Downey, syn představitele dospělého Harryho Lockharta (Robert Downey Jr.). Indio byl v době natáčení o něco málo starší než jeho filmová postava. (KarKulA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace