poster

Kiss Kiss Bang Bang

 • USA

  Kiss Kiss Bang Bang

 • Slovensko

  Kiss Kiss Bang Bang

 • Velká Británie

  Kiss Kiss Bang Bang

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Úloha v komédii Downeymu Jr.ovi veľmi sekne a tento film práve on spravil veľmi príjemnou pohodovkou. Kilmer ako drsný buzik je absolútne unikátny. Veľmi nápadité vyprávanie príbehu a kamerovo-vizuálne spracovanie. Príbeh tiež veľmi originálny, robí si srandu sám zo seba a z určitého uhla pohľadu sa jedná o veľmi vkusnú paródiu. Shane Black potvrdil, že je pán hlášok. Takže v skratke sa jedná o veľmi fajn film, ktorý stojí na dobrých hercoch a to isté platí o scenári. 85%.(25.4.2006)

 • Viktooorka
  *****

  musím po dotknout, že hodně dabingů snesu... ale dabing tohohle filmu mě málem zkazil skvělý zážitek.. nedávno to dávali na jedné komeční televizi :) a nějak mě začátek nezaujal.. tak jsem přepínala dál.. ale na doporučení kamaráda jsem koukla na snímek s tímto názvem a on to byl on :-D díky díky moc :) takhle hodně jsem se dlouho nezasmála.. Robert Downey mě poprvé zaujal a zavrtal se do podvědomí :) a Kilmer se o to slušně pokusil.. komedie tohohle ražení mám ráda.. takže pro mě jen samé plus :)(4.5.2009)

 • Fr
  ****

  být detektiv je těžká práce. zvlášť když jste ještě před chvílí byli bezvýznamným zlodějíčkem a kradli v hračkárně. ženský umírají, chlapi se olizujou a když náhodou v šoku pomočíte mrtvolu, musíte mít strach, jestli je ,,stopa" nedovede až k vám...... . tak tohle mě dostalo!! zajímavé vyprávění (jako bych tenhle vypravěčskej styl už někde viděl), spousta překvapivých situací, žádná nuda, dobrý hlášky, V.Kilmer a R.Downej Jr. působí dojmem, že si natáčení dost užili. odvaz a pohoda vyzařují z jejich rolí. a když je konec, mám dojem, jako by se to doopravdy stalo. i stou drsňárnou se staříkem na konci. tak HNUSNÝ SPANÍ.(5.7.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "My nejsme hodnej a zlej polda. Já jsem buzík a on je z New Yorku." Počůrané mrtvoly mne většinou nepřivádějí k extázi, ale smolař Harry, krásná Harmony ve vánočním balení, suše hláškující Buzík Perry a Robocop padající z balkónu jsou přesně těmi originálními ingrediencemi, které by měla povinně obsahovat každá kriminální komedie. Možná bych tedy snesl přímočařejší tah na branku a také bych ocenil čas na vzpamatování mezi jednotlivými hláškami, ale to bych od té šílené jízdy chtěl asi moc.(29.12.2016)

 • Aluska88
  ****

  No jo, když se ve filmu jako je Kiss Kiss Bang Bang sejde Robert Downey a Val Kilmer, tak to opravdu stojí za to:) Díky dynamickému příběhu, skvělým charakterům, zejména Downeyho potrhlá, ukecaná a ne zrovna chytrostí oplývající postava působí značně komicky, parádnímu scénáři a dialogům, prošpikovaným řádným množstvím hlášek, se jedná o velmi kvalitní úlet. And... Val Kilmer kissing Robert Downey - LOL:D "Věřili byste tomu, v jednu chvíli kradu hračky v New Yorku a v druhou popíjím šampus v L.A.", "Polib si, buzno." - "Ty to nechápeš, my nejsme hodnej a zlej polda, já jsem buzík a on je z New Yorku, teď jsi v průseru." :)(17.3.2013)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 15. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve filmu se podíváme do klubu reprezentujícího „živé umění,“ čímž se jednu dobu živil Robert Downey Jr. (HellFire)

 • - Určitou dobu se uvažovalo o obsazení Hugha Granta a Benicia Del Tora do hlavních rolí. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace