Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiální text distributora)

jjjerry

Ta psychologie je super, Al Pacino se vryje pod kůži, manipuluje se vším jako v jedný velký hře. Obecně má film silnější a slabší momenty. Jelikož si občas taky vsadim, tak filmu fandim=) Kdo nezažil tak nepochopí... ()

tomino28

Je to podle pravdy, ale taky je to o ničem. Navzdory dobře obsazené herecké dvojici a jejich standardním výkonům před kamerou se během dvou hodin prakticky nic nestane. Ano, pokud chcete, vezmete si z filmu ponaučení, že jednou jste dole a jednou nahoře, ale to je zatraceně málo. Chybělo mi napětí, očekávání z toho, co bude následovat a především nějaká sledováníhodná zápletky. Potěšil tak snad jedině Jeremy "Ari Gold" Piven jako jedna z vedlejších postav. ()

Shady

No co si budem, taky si rád vsadím takže film o sázení v hlavních rolích s McCnougheym a Al Pacinem byl pro mě povinností. Krásná ukázka toho, jak snové to může jeden moment být a jak rychle se dá spadnout opět na dno. Sázení je prostě loterie a ať sportu rozumíte jak chcete, tak hráčům/sportovcům do hlav nevidíte a někdy i tutovka v nehratelném kurzu 1.05 může nevyjít, tak to je. Rychlý postup za úspěchem jsem s Brandonem plně prožíval a těšil se z jeho přesných tipů. Připomnělo mi to i pár mých světlých chvil, ovšem v podstatně nižší peněžní kategorii. Al Pacino je zde excelentní a scény, kdy hraje infarkt nebo vezme Brandona na odvykací sezení sázkařů za účelem dostat z něj slovíčko "fuck" jsou brilantní. Rozhodně za zmínku stojí i část, kdy se Brandon učí prodávat svoje tipy a nesmí přestat dokud vše nevypiplá do puntíku. A i poté mu Al Pacino sdělí, že je to jen začátek. No já bych si od sebevědomého Brandona na vrcholu rozhodně nechal milerád poradit.:) ()

Desmond04

Ten svět kolem nás utíká neuvěřitelně. Jako kdyby byl tento film natočen někdy v osmdesátkách...Opravdu takhle sportovní sázky vypadaly v roce 2005?No zjevně ano a Two for the Money se nám rozhodl o tom poreferovat. A daří se mu to velmi dobře. Al Pacino a McConaughey spolu skvěle spolupracují, jejich společné scénky jsou velmi příjemné. Možná to je jeden z mála snímku, kde Al Pacina jeho herecký kolega trošku převyšuje, což není vinou tohoto velikána, ale spíše velmi procítěním hraním právě McConaugheyho. Ten je v především v pozici ztrápeného a neúspěšného osobního tipéra velmi přesným. ()

J.Bourne89

,,Do tohohle byznysu bych fakt, kurva, spadnout nechtěl!" Jednou jsem vyhrál slušný balík na ruletě, ale toť vše. Hořkost porážky jsem neochutnal. Budíž tomu dobře tak ()

surprise

Dobrý námět, dobrý herci, dobrá muzika a stejně to nějak nefungovalo. Děj se dal předvídat stylem tipaře sázek ve vrcholové formě. Na avizovaný thriller se toho napětí a vzrušení moc nedělo, spíše takové trochu dráma na nedělní dopoledne. A Al Pacino? 100x zředěný "Any Given Sundays". ()

pirate

Na podobné filmy absolutně nejsem, ale tento mě zaujal hlavně kvůli obsazení dvou hlavních herců. Jinak ohledně filmu - mohli ho zkrátit. Dávám slabších 50%. ()

remotrumpet

"Úspech má pravidlá : pravidlo číslo jeden je vedieť čo vieš, vedieť čo nevieš a vedieť, že ja musím vedieť čo vieš hneď ako sa to dozvieš skôr." Al Pacino je 100% istota na tutovku "Skromnosť nie je cnosť, skôr opak", film tretia liga. Orol alebo Hlava. ()

D_Cooper

Velmi dobře zpracované šílenství kolem sázení na sportovní zápasy se všema kladama i záporama tohoto "koníčku". Skvělý Al Pacino a standartní výkon McConaugheyho. ()

Slavusko

Na to, ze Rene Russo mala v casse natacania tohto filmu 51 rokov, vo filme vyzera na 39, takze maskerom velke velke plus... : ))) Kazdopadne sa jedna o mierne mierne nadpriemerny filmik z biznis-sportoveho sveta, kde svoje ulohy perfektne zahrali Al Pacino a samozrejme bozsky Matthew McConaughey. Napriek pridlhym takmer dvom hodinam filmu, film hodnotim kladne, ma super pointu, vobec som sa pri pozerani filmu nenudil, az na par detailov.. : ) Kazdopadne odporucam. Tento film ma potencial zaujat dost ludi, napriek tomu mu davam "len" 3* ()

Clar

Pro mě slabší variace Wall Street. Smrkáč se učí business od protřelého zkušaře. Jen prostředí je trochu jiné. Jako vždycky vynikající Al Pacino. ()

BEZHLAVY

Brilantní výkan Al Pacina a to je asi tak vše, co bych mohl pochválit, děj jednoduše předvídatelný, nijak strhující, příběhy s nádechem sportu bývají vesměs stejné a i proto mne film nijak nenadchl... ()

Baerdeller

Normálně bych měl nejspíš hned několik výhrad... Obzvlášť, když se kouknu, za jaké malichernosti jsem některé jiné filmy sepsul... Jenže asi to znáte - občas se některému filmu z nějakého neznámého důvodu podaří trefit jackpot a něčím si vás prostě získá. A vy víte, že to není dokonalé... opravdu není, přesto nemůžete odolat... 4**** ()

tejpek

Tento film mě absolutně nadchl. Al Pacino je zde fenomenální a Matthew McConaughey zahrál solidně burana, který postupně zcivilizuje. Úchvatný příběh a skvělé obsazení dělají z tohoto filmu moji absolutní jedničku. 100 % ()