Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Lucasion

Tekken je čistokrevný film pro fanoušky videohry. A i u těch je otázka zda film přijmou vřele, a nebo vůbec. Upřímně se mi líbilo ztvárnění herních charakterů. Herci jsou vybraný dobře a za kostýmy taky jedna. Například neskutečně sexy Kelly Overton v roli Christie Monteiro. Ale kámen úrazu je samotný Jin (Jon Foo). Jelikož jeho mladistvý jsem mu zkrátka nesežral. Nemluvně o tom, že pokaždý když mu v souboji (snad v každém) teče do bot, tak se mu zobrazují minulost s matkou a FŮŮŮ už je na nohou a rozdává rány. Každopádně scénář není tak zlý, první půlka je dobrá a za tou polovinou se to začíná bohužel lámat a finále filmu je paskvil. Pěkně vytvořené souboje s velmi věrným podtextem ke hře. To chválím. (67 %) ()

Lacike

Tak ja som nakoniec s vysledkom spokojny. Mozno za to mozu extranegativne komentare od Adriana a Lateefa, ktorych nazory si vazim (ale tentokrat si myslim, ze u nich zvíťazila zlost nad objektyvnym hodnotenim), mozno extrazbesilo zostrihane trailery, ktore ma pripravili na dynamicky strih pocas bitiek (ano nie je to ten minimalisticky strih ako vo filmoch Isaaca Florentine, ktory dovoli vyniknut jednotlivym borcom na 100%, ale Tekken rozhodne nie je neprehladne zostrihany. Pri tak casto spominanom Crowderovom salte s dvoma strihmi je bez problemu vidiet cely priebeh, teda ze ho urobil sam bez pouzitia kaskaderov alebo dratov, takze kde je problem?), mozno slusna choreografia, ktora je sice americkeho typu, ale je niekde na strednej urovni obtiaznosti (vacsinou jednoduchsie kombinacie s 1-2 zlozitejsimi kuskami behom jedneho zapasu), ale ziadne HK alebo thajske zbesilosti som ani necakal, mozno ten najjednoduchsi pribeh (zabili ste mi matku, tak sa musim pomstit), ktory zboznujem aj pri miliontoprvom zhliadnutí a mozno to, ze hru Tekken som nikdy nehral, takze chybajuce dolezite postavy, alebo rozdiely v spravani postav oproti hre mi nevadili. Proste solidny priemer, ktory si kludne pozriem znova. ()

Pepy

Film jsme objevil nedávno a hodnocení bylo velmi nízké, a tak sem se rozhodl na to podívat, už kvůli tomu, že to je ztvárněné díky předloze počítačové hry Tekken. Velmi dobře znám tuto hru, protože sem ji hrál stále u kamarádů a moc mě bavila. Je pravda, že mi tam chybělo více soupeřů, jako třeba King, nebo Marduk či Hworang. Dále, když už bych to točil, bych přidal bojová komba, která se provádějí ve hře, protože když už, tak ať je to úplné. Počítačová hra je populární po celém světě a tohle si nezasloužila! ()

moviesfan

Nebyl to takový patos, jak jsem čekal. Chvíli se střídala dobrá akce s nevydařeným příběhem a kvalita zůstala někde na půli cesty. Jon Foo byl celkem dobrý a dokážu si ho představit i v jiných filmech (nejen) toho ražení. ()

M.Macho

Tekken je pozoruhodným velkým stylizovaným koláčem, spíše buchtičkou (která je upečená z dalších 100 dalších stylizací). Tato vizuální přebujelost pouze potvrzuje, že v adaptacích her jako Tekken (případně Mortal Combat nebo Street fighter) je toho zoufale málo či zoufale mnoho. Archetypální příběh o chlapci ze spodu, který se dostane nahoru je krásně čitelný, nijak problematický. Chlapec na sebe vábí smrt bližních a pak se pomstí. Složité?! Na druhou stranu cyberterorista, který si stěžuje na nedostatek kreativity a čtyři těžkooděnci s napisem POLICIE jdoucí za favoritem Městské policie Praha jsou nedostižnými detaily - ke škodě v prvních 10 minutách... ()

corpsy

Dostal som presne to, v čo som tušil. Nielen na prvý pohľad bezduchú akčnú shitovku, ktorá to v mnohých prípadoch má bližšie ešte k horšiemu hodnoteniu. Modely a modelky lepšie či horšie ovládajúci bojové umenia, no vôbec neovládajúci umenie herecké, klišovitý scenár ( čo ani tak veľmi nevadí ), ale hlavne pomerne odbabranú a neoriginálnu réžiu. Z tohoto nemôže byť ani guilty pleasure. ()

Andersis

Lateef se tu ohřeje na 3 minuty. Něco z kapuéri (nevím jak se to píše :D) předvede, ale díky střihu kde sou schopni jedno salto rozdělit na dva střihy to nepůsobí tak dynamicky jako třeba v Undipusted. KDyž hlavní hrdina bojuje vždycky dostane naprdel, ale pokaždé když je vyřízený spomene si na matku co ho všechno učila, vstane z popela a všem napráší. Luke Gros tu zdaleka nemá hlavní roli, je to spíš takový rádce hlavního mazlíka. Nejlepší mi ovšem přišel Gary Daniels. Souboj s Fooem byl zase Béčkově sestříhanej, ale byly tam náznaky energie kterou sem jinde necítil. Samozřejmě, že nesmí chybět romantika, bez toho by to dneska asi nešlo. Dialogy sou špatné a souboje trochu nezvládnuté. Tagawa je opět dábelský. Když to shrnu s hrou to nemá moc společného snad kromě jmen hlavních postav. Jejich vizáže si taky trochu upravili. No kdo čeká nekompromisní řezničinu a souboje typu už zminovaného Undipusted, bude velice zklamám. Kdo čeká dávku klišé, bude potěšen. Takže já dávám za 3, je to spíš 2,5, ale sem hodnej papínek. ()

SaNcHeZ_cz

Snaha o překombinovanou zábavu která dopadla na hubu díky škodlivému střihu, ne moc zajímavé režii a snaze nacpat do filmu všechno, která skončila jen jako obalené nic. ()

Korbitch odpad!

Kdo zná herní sérii, nemůže jít s hodnocením výš. Heihachi poctivý dědula, Nina s Annou bok po boku, Christie běloška, Steve Fox manažer, navíc starší, než Nina, což je ve hře jeho matka, a byť ve hře moje nejoblíbenější postava Brian jako šampion turnaje?WTF? K tomu chybějící postavy Lei, Gun Jack, Paul, King, Ogre.... Ale hlavně Ling Xiaoyu, jež byla úhlavní nepřítel Heihachiho. Tohle je prostě splácanina pro děcka a fanoušky Tekkenu jen zklame! ()

Wysch

Tekken je ukázkovým příkladem, jak dementní střih dokáže zkonit i to, na čem by tupej příběh měl stát. Totiž soubojích. Marně hledat na Tekkenu něco, co by jej řadilo aspoň do vod průměru, a tak těch 40% budiž pouze a jen za Kelly Overton, na kterou se fajnově dívá. Těžko uvěřit, že tenhle film režíroval stejnej borec, kterej dělal jedny z posledních hodin pátý řady Čtyřiadvacítky. ()

mysiak

V prvom rade, niekto by mal vedieť akčné filmy, ktoré boli natočené a posledných 5 rokov..pretože všetko čo bolo použité v tomto filme, bolo buď zlé, alebo už mimo ligu...a pritom to mohlo byť tak jednoducho dobré, ale je to len jednoducho hrozné... ()

javak810i

Nějaký příběh, herecké výkony a scénář zde asi nemá cenu hodnotit, protože stojí za prd (ani nevím, co by se od podobného filmu dalo v této oblasti čekat). Co ale Tekkenovi upřít nelze, je celkem povedený casting - vybraní herci dobře sedí ke svým herním předlohám. I bojové scény jsou dobrou podívanou a jako celek mě film díky krátké stopáži nenudil. Lepší 2* ()

Ellmariachi

Film není úplně zlej. Má totiž jednu výhodu. Je tak krátkej, že než začnete myslet je po všem. Ale po celou dobu se celkem v poho bavíte. 50 procent. ()

Riddick77

Přiznávám se, byl jsem poměrně fanda této hry ještě na PS1 a už trailer se mi hodně zamlouval. Bylo mi jasné, že příběh bude velmi slaboučký a jednoduchý, což se také potvrdilo. OVŠEM o to tady vlastně vůbec nejde, tady jde o akci a řežby mezi bojovníky a to už je na mnohem lepší úrovni. Bohužel stejně jako v traileru přetrvává neduh s necitlivým střihem, který kazí zážitek z poměrně jinak velmi vyvedených bitek. Herci a kaskadéři se opravdu vyřádili a musím řict, že mne to neskutečně bavilo. Plus dobrá hudba a též casting se opravdu povedl, jak Foo, Overton, tak především Daniels opravdu válí ve svých rolích. Celkově jasné béčko, které ovšem svou svižností a tím, že si na nic nehraje, překonává lecjakou slavnější produkci. 8/10 a nestydím se za to. ()

JJ.Gibson

Tekken 2010, tolik nadějí jsem do toho vkládal. Že to nebude kdovíjaký zázrak to jsem věděl, ale že takhle moc zprzněj mojí nejoblíbenější bojovku, to jsem opravdu nečekal. Tenhle brak sráží do kolen snad úplně všechno: málo postav a hlavně málo ikonových postav série, špatné vzhledové vyobrazení jednotlivých charakterů, absolutní ingnorace jejich bojových stylů a neskutečně hloupé pojetí Tekkenu z perspektivy, která s touto hrou nemá skoro vůbec nic společného. Podle mě existují dva hlavní kameny úrazu: První - prostě nebyly peníze aspoň na dobré béčko, Druhý - režisér je příšerně neschopný budiž k ničemu a nezahrál si ani jeden díl, tudíž nemohl tušit o čem to vlastně má být. Což se nádherně projevilo v celém ,,filmu". Jedna hvězdička ze solidarity, pač se to snaží být Tekkenem, ale na nic víc se to nezmůže... ()

Džejkop

Nepochopil jsem, proč se tvůrci snažili takový laciný příběh povýšit nad akci a souboje. I když nemůžu popřít fakt, že mě takový tah překvapil, tak zároveň nemužu popřít dojem, že to byla chyba. ()

MikO_NR_1909

To sa ani nedá konštruktívnejšie komentovať. Musel som to pred poslednou pol hodinou vypnúť. Len pre zaujímavosť : porovnať to v počte strihových záberov s takým Povrazom od Hitcha (Monsieura Hitchcocka) je neskutočne obrovské. Takisto aj v celkovej kvalite samozrejme :) ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin