Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

HorrFi

Je zajimavý jak velkej rozdíl může bejt mezi 1čkou a 2kou. Hostel 2 mě nebavil skoro vůbec. Velmi slabý proti 1čce. ()

Deyw

hodne spatny... :D nakonec ten pindik je za hvezdu jinak zbytecnej film, stejne jako ten prvni..ale prvni byl o hvezdu lepsi.. :D jeste ta scena jak ten borec zastrelil toho cikana..kurva to byla uleva :D:D mel je vysvihat vsechny zmrdy! ()

Triple H odpad!

Tak toto nie. Jednotka bola sprostosť, ale zábavná. Pri dvojke je jasné, že Eli Roth svoju studnicu nápadov už dávno vyčerpal a to čo prezentuje je IMHO zúfalá sračka. Žiadna atmosféra, žiadna zaujímavá brutalita (nie som úchyl, ale aspoň niečo mohlo vyjsť), žiadne cecky, žiadne vtipy- skrátka nič! Film má len 93 minút a napriek tomu je nudný a rozťahaný až hanba. Psychológia postáv je smiešna, záverečná odfaklená cicina tiež a najlepšie z toho kupodivu vychádza Milan Kňažko so svojimi piatimi vetami. Ani tie "slovenské" reálie už tak nepobavia. Odpad myslím tento film celkom vystihuje. ()

andriy

Dobrý režisér by mohl z takového námětu (bohatá smetánka jezdí do Evropy vraždit lidi pro ukojení svých zvrácených choutek) natočit celkem uspokojivý thriller. Eli Roth nicméně není dobrý režisér. Natočil jen velmi podprůměrný horor, navíc podruhé, což hodnocení ještě sráží. ()

Avathar

V podstate to isté, ako predchádzajúci diel. Nebál som sa, neznechutilo ma to, nebavil som sa..., ale zato som sa nudil a to tak, že poriadne. Ale Milan Kňažko rulez! ()

LordSnape

Málokdy se mi stává, že bych dával přednost druhému dílu, ale Hostelu se to zkrátka povedlo. Dvojka navazuje na jedničku a je to prakticky o tom samém, jen s tím rozdílem, že tady jedou na Slovensko holky! Je vidět, že si Roth uvědomil, že takováto organizace musí pořádné zabezpečení (psi, dveře na kódy) a nějaké vedení (Kňažko). Vůbec čeští herci jsou na tomhle filmu nejlepší. Líbilo se mi i, že ubylo zbytečně násilných scén a místo nich se režisér soustředí na "psychologii" postav, které jdou poprvé zabíjet. Sice lepší jak jednička, ale pořád žádný zázrak. ()

Sfinkter

Nezvykle nízká úroveň brutality, ale plus za pěkné herečky, originální československé písně a bratislavské registrační značky. ()

oveckaoa

Pokračování podle mě úspěšného hororu, které je stejné jak první díl ale ubralo se na brutalitě. Scéna s koulema je parádní :-). ()

Jazzzz

Během filmu jsem se moc nenudil, ale pořád jsem tak nějak čekal kdy to příjde. Konec, myšlenka, rozuzlení, závěr, ... Nic... Moje očekávání bylo zhaceno naprosto chabým a uboze krátkým koncem. Pro mě milé překvapení bylo na tomto filmu zastoupení člověka, který si myslí, že když zabije tak se z něj stane nadčlověk, ale ... Uvidíte sami jak to ve filmu dopadne! Ale jinak podprůměrný film sázející na brutální záběry místo na navození příjemně mrazivé atmosféry... Film se stejným námětem by se podle mě dal zpracovat mnohem, mnohem lépe. ()

Raven0

Jako komedie je to bezvadný... Ale jako horor tohle "veledílo" naprosto selhává. Nejlepší je ta holčina, která má peněz jak šlupek, takže by si klidně koupila celý Slovensko :-) Dolar je halt dolar... ()

lennyd

Tři mladé Američanky po vzoru svých kolegů z prvního dílu jedou objevovat exotiku do východní Evropy. Ubytují se v hezké vesničce v malém hostelu, a hnedle první večer se ve vesnici koná velká párty, kde holky nemůžou chybět. Ale až pozdě si všímají různých znamení, které by jim ukázaly, že zde jde o něco shnilého, a že ony mají být hlavním menu na sjezdu různých sadisticko-kanibalo-úchyláků... První Hostel byla sra*ka, o tom žádná. Druhý hostel není o moc lepší, i když něco by se přece jen našlo. Třeba i to, že nyní jsou v hlavních rolích holky, tak se na film přece jen lépe dívá (i když žádné velké hvězdy to nejsou). Docela mě potěšil i docela vtipnej "zlom" ke konci. Ale to je tak všechno - na rozdíl od Eliho Rotha se v mučení, odřezávání lidských výčnělků a dalších podobných úchylkách nevyžívám... ()

Luk80

Jediné dva příjemné momenty jsou Edwige Fenech a Ruggero Deodato ( ten je tady doslova gurmán) ale jinak je to bez šťávy. ()

Stodvacet

Čekal jsem že to bude lepší než jednička ta byla výborná, dvojka je obraná o dost brutálních scén, zas tam jsou přidány city a svědomí zabijáku, každopádně parádní vyvražďovačka. ()

PetrPan2

Stejně pitomé a nechutné jako jednička, jen s tou výhodou, že namýsto nadrženejch týpků jsou tentokrát obětmi krásné dívky.. plusem je i obsazení Rogera Barta a Richarda Burgiho... konec je pak přitažený trochu za vlasy, jen aby to skončilo v americkém stylu, že kladný hrdina prostě přežít musí stůj co stůj... ()

Timak

Líbilo se mi to více jak jednička. Je vidět, že opravdu Eli šel do sebe. Ale přece jen, od hororu bych čekal něco jiného. Při první krvavé scéně mě bohužel nenapadlo nic jiného, než sprosté kopírování Čachtické paní a při dalších scénách jsem si už raději nemyslel nic. Stále jsem čekal, kdy přijde něco morbidního, jako v jedničce. Mno nakonec přišlo něco zcela trapného a to v podobě cigánského fotbalu. Toto si opravdu mohl Eli odpustit. Celkový dojem dobrý a dobrý je za tři. Ale stále se nemohu zbavit pocitu, že mělo jít asi o něco jiného. Gratuluju ke Kňažkovi - je to bourák. Za to si to tu třetí hvězdu zaslouží ()

Mihail123

Pokračovanie nudného, trápneho hororu, ktoré dopadlo ešte horšie ako predchodca. Dá sa vôbec takto klesnúť? Eli Roth nám to názorne predviedol, z neho režisér (aspoň tých shitty movies) nikdy nebude. ()

Brandon odpad!

Jsou extatické filmy, fajnové filmy, pak třeba ty, které nudí. Do té nejhorší odpadové kategorie patří filmové zvratky. Pokaždé mi po nich začne vřít krev v žilách a není radno být v tu dobu na blízku. Příkladem je i Hostel II. Ten nejstupidnější příběh doprovázený ultramizernými hereckými výkony (včetně všech československých přicmrndávačů) je zpracován tím nejubožejším způsobem. A to mně potoky krve a násilí nevadí. Film od primitiva o primitivech pro primitivy!!! ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)