Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

vendy63

Jak začít. Je pravda že když si člověk pustí film typu Hostel čeká potoky krve a vyhřezlé vnitřnosti ale stejně jako u jedničky jsem se přesvědčila že dobře udělaný horror nemusí od začátku až do konce prosakovat kečupem. Scénář se povedl a vřele jsem uvítala Rogera Bárta a Richarda Burgi kterým jejich role snad ušili na míru. Jinak, taky vám scéna s vanou a kosou připoměla čachtickou paní? No jedno vím jistě a ať se na mě naši slovenští sousedé nezlobí,až pojedu na dovču na Slovensko raději se ubytuju u tetičky .-) ()

darkreider odpad!

Prečo som to len pozeral? Totálne zabitá hodina a pol, ktorú keby som strávil hádzaním hrachu na stenu, tak by to malo väčší význam. Tento film, rovnako ako jeho prvá časť má laxatívne účinky. Dej je plytký a väčšinu času sa brodí v litroch krvi. Po skončení filmu nasledovalo rozjímanie nad tým, prečo som to vôbec do kelu pozeral a ako dlho sa asi Kňažko učil text. ()

Ronyk7

Odost bídnější než jednička. Míň akce a vůbec toho oč v tomto filmu de a to je řezničina a ten slabý scénář, který tu je je strašně průhledný. 09.05.2008 ()

guri

Asi som mal naladu na film, pri ktorom netreba vela rozmyslat (v tomto pripade vlastne takmer vobec). Nebolo to nic extra, ale videl som vela horsich filmov (napr. aj prvy Hostel bol horsi). Nic zvlastne som necakal a snad preto pre mna Hostel 2 nie je nejake sklamanie. ()

Márduk33 odpad!

Sakra!!! Co to jako mělo bejt?? Horror? Komedie? Škoda, že mi to nepřišlo ani nějak drsný, strašidelný ani vtipný, ale spíš hooodně pitomý. K tomu fakt škoda slov. ()

ex.it

Pánové, tak tomuto já říkám zábavný krvák. Rozhodně lepší než jednička. Brutální záběry, nepředvídatelnost, zvraty a hlavně super závěr. Je fajn vidět to z druhé strany, tady jsme se podívali na stranu zabijáků, na jejich pocity, svědomí a měli jsme možnost je "pochopit". Takže po jedničce opět originální, i když některé prvky nebo osnova zůstaly stejné. Za svým hodnocením si stojím, já se bavila. ()

emdvojka

Nezmysel, na ktorý sa nedá pozerať. A scéna z novodobou Bathoričkou, je fakt už za hranicami divackej únosnosti... ()

luccash

Znatelně vyšší ropočet, který je dle mého názoru spíše na škodu a filmu rozhodně nepřidal. Ale scéna s Čachtickou paní - hmm - ta se povedla! ()

papaguy

Jedničku jsem neviděl. A vlastně mě celkově tenhle žánr moc nebere... Tak jsem si řekl, že si raději nejdřív pustím trailer, ať jsem v obraze. Začíná to dobře, stylová noirová atmosféra, hra světel a stínů. Nějací dva chlápci, nejspíš kickboxeři, do sebe kopou, do toho všude červená... Hudba netradičně vyhypovaná. Náhle se něco zaleskne a ze stínu se vyloupne povědomá silueta lahve od CocaColy... Sakra, dneska ten placement cpou i do exploaťáků... Aha, to byla teprve reklama... Á trailer začíná... Sakra, proč je to v němčině? Hm, nic extra, hodně keců. Pár statistik, jinak nic, co by člověka chytlo... Ta reklama na Colu byla lepší... _______ Po shlédnutí samotného filmu: Hostel dvojka je pes, který štěká, ale nekouše. Zjevně je pečlivě vybalancován, aby se mohl na jednu stranu tvářit hustě drsně a na druhou stranu byl bez zvracení koukatelný i pro mainstreamového diváka. Nejděsivější scény byly paradoxně ty neexplicitní, takové, kde se k „vrcholným číslům“ teprve schylovalo. Zapojení moderních informačních technologií bylo překvapivě znepokojivější, než všichni úchilové v tomhle filmu dohromady. Kanibalistická scéna, která měla být pravděpodobně humorná, budila spíš rozpaky, byla jak z plastifikované anatomické výstavy The Human Body – Exhibition. Jednu hvězdičku za roztomilou epizodu kurzu kreslení na začátku, plus pár dalších vtipných nápadů, které si dokázali udržet nadhled. A jednu za pohledné herečky a lokální reálie (kroje, dechovka, Slovensko), které mě opravdu pobavily. ()

krumpac007

Celkem o hovně. Oproti jedničce zajímavější mučitelé, ale horší příběh. Aspoň to neni moc dlouhý. Měl jsem v plánu dvě hvězdy, ale za poslední fotbalovou scénu, která mě vážně pořádně rozesmála (hlavně cikání "robinsonáda") a tak jsem o jednu zvýšil. Ale i tak, vcelku nůďo. ()

SimonShot

Zdá se, že někteří tady by ste celkově měli vynechat tento druh filmů...... Jestli to tu má jen 35 % což má, tak to je dost špatné s některýma uživatelema jo a abych nezapoměl, zobrazení slovenska je uplně stejné jako tu je akorát, že mi jsme na to zvyklý, ale američané ne !! ()

Vabr

Ještě lepší Hostel s kvalitnější kamerou, se sympatičtějšími postavami, s větší hloubkou do samotného nápadu, s větším gore a velice zajímavým plot twistem na konci. Mysleli byste si, že to bude znovu to stejné, ale Hostel II se vydává hlouběji do námětu, a my díky tomu máme šanci nahlédnout na věc z více úhlů. Postavy jsou vykreslenější a hlavní hrdinka je hodně sympatická a badass. Průběh a konec je jiný než v prvním díle, což oceňuji, navíc, to vůbec nenudí na rozdíl od Hostelu III. Vyhodnocení: Dost mě ten film straší od toho se v cizině seznamovat 😂 ()

tEnCo odpad!

Tam kde púť troch zhýčkaných amíkov skončila... začína sa cesta naprieč Európou - tentokrát však obeťami medzinárodného gangu sú tri (krásne) dievčiny študujúce kresbu v Taliansku. Voľný víkend, ktorý chceli stráviť v Prahe však vymenia o 500 kilometrov vzdialené Slovensko s nechválne známou "továrňou". Eli Roth sa nepoučil, to čo možno fungovalo po prvýkrát ale druhý krát nezaberá absolútne. Čo na tom, že si vypočujeme viac "native speakerov" , české i slovenské klenoty ľudovej hudby a dokonca konečne i slovenského herca :) Milana Kňažka, keď príbeh je okopírovaná jednotka akurát hlavné predstaviteľky sú oku lahodnejšie než trojica, ktorá v jednotke skuvíňala, že "Pravda zvíťazí". Naozaj dej je rovnaký... ničím neprekvapí. Jednoducho tento diel vznikol len ako rýchlokvaška amerických bubákov . My z malého Slovenska môžeme tento brutálny šot brať len ako pozitívnu/negatívnu reklamu. PS: Viete čo ma zaráža? V tých napínavejších/kvázi brutálnych scénach filmu, som sa skôr rehotal na plné gule, než by som bol šokovaný. Naozaj ďalší hrozný film od neuveriteľne hlúpeho režiséra. Milan, prosím dohovor Elimu, nech n ďalší Hostel ani nemyslí... je to skutočne hrôza. BTW. perlička na záver... príprava na vraždenie poslednej dievčiny za tónov moravskej ľudovej pesničky "Pod naším okénečkem rozmarín zelený..." je na mňa silná káva.... ale pripúšťam, že američanom sa to môže zdať preveľmi poetické... och... A ten kanibal hehe... pekne postupne si ujedá z človiečika... pekne...pekne... len tak ďalej pfuj... Neviem, čo je toto za typ filmu. Horor to nie je, slasher takisto nie... čo je toto za výplod chorej mysle? Ak sa režiser pri scénach mučenia nevinných uplakaných dievčat robí do gatí, nech to ten debil robí doma a nemusí mu pri tom sekundovať celý ansábel. O niečom podobnom bol i Cageov film 8MM (8 milimetrov) ale tí, ktorí videli vedia, že to bol inteligentný film s pointou. Tento porno-fetišistický grc nesiaha žiadnemu film ani po päty. Čo na to tá prudérna a prehnane kresťanská Amerika? Je mi z toho zle... ()

marshall odpad!

Nějak jsem doufal, že se mi Eli Roth mnou osobně nadhodnocenou jedničkou odvděčí zdařilým pokračováním, bohužel jsem svěřil svou důvěru do špatných rukou. Klišé začátek, který si je s prvním dílem podobný jako vejce vejci, tedy část, kdy aktérky zjistí, že na tom hostelu není něco v pořádku, je dost únavná a přímo odrazuje od dalšího sledování. Následující mučící praktiky se spíše svezly ke zvrhlosti, kterou kde kdo očekával, ale bohužel i k trapnosti, korunovanou výstupy herce Richarda Burgiho, který je nesnesitelný jako špína za nehtama. ()

E lan

Stejně jako minulý díl špatná béčková podívaná. Jednu hvězdičku přidávám za nenápadnou propagaci Karlových Varů:-))) Jinak ale scénář nula, herecké výkony *, nechutnost ** (řekl bych, že menší než v předešlém dílu). ()

Sosak

Hvězdička za nápad s prodejem obětí pro zbohatlíky. Zblitek nestojí za nic. Natočený je to mizerně, krvavý scény jsou takový sebeukájecí a herci toporní jak žehlící prkna. Dokoukal jsem to jenom protože mi bylo trapný odcházet a skoro jsem u toho usnul. ()

sonoluca odpad!

Spousta keců a skutek utek aneb jak totálně podprůměrnej břídil dobil Quentinovu prdel. I hadr na nádobí chutná líp ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)