Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mpet

No je to poměrně slabší kousek k vidění. Je tam docela slušná akce a jednotlivé bojové scény nejsou špatné, ale něco tomu prostě chybí. Nemá to tu správnou šťávu. Myslím si, že kdo chce vidět film na podobné téma, měl by si spíše pustit Battle Royale, která je ve všech ohledech mnohem lepší. Condemned je podle mě jen ubohá napodobenina. I když i ta se dá zhlédnout. Hodnotím něco mezi dvěma a třemi hvězdičkami, ačkoliv se malinko víc přikláním k těm dvěma. ()

marcelita

Bla bla bla dobrý film. Svojí brutálností mě fakt bavil. Všichni umřeli (teda až na hlavního hrdinu a tomu jsem život přála) a to mám ráda.....i ti darebáci. Héj proto to hodnocení. ()

Sandai

Jednoduchý a předvídatelný scénář víc než bohatě kompenzuje non stop frenetická akce. Čekal jsem běžné béčko a dostal jsem parádní béčko na které byla radost se podívat. ()

Lighthammer

Tohle by šlo...scénář je samozřejmě demence roku (je otázka, do jaké míry to byl záměr...možná trošku víc, než by se na první pohled mohlo zdát, přecejen všechny "reality show" jsou realitě vzdáleny na míle daleko a producenti WWE to chápou líp, než všichni ostatní), k akčnímu škváru za pár drobáků v 80s stylu to ale jednoznačně patří. Bylo fajn zas jednou vidět souboje skutečnejch chlapů (dnešní trend "najdeme tuctovýho homouše s pár kurzama modelingu a herectví, složíme se mu na měsíční permici do posilky a pár bobulí a máme recept na úspěšnou akční hvězdu" mi pije krev). Stone Cold je sympaťák, ten kladnej bad-ass mu perfektně sednul a i když od začátku není pochyb o tom, že se k té blonďaté paní s pěknými ňadry nakonec vrátí, stejně jsem mu od začátku zobal z ruky. Vinnie taky zaválel, ten chlap má v rolích sráčů ohromnej potenciál...jinak potešil vysekanej Manu Bennett, zbytek sestavy je jen křoví (v případě ženských postav spíš kozy, ale vzhledem k cílovce dává absence ošklivek perfektní smysl, srát na to, že žádná z nich neumí hrát). Trochu zabolel trestuhodně nevyužitej kolos Nathan Jones, nečekaně ale bavil soundtrack, soudnost s CGI (tvůrci to nesrali všude, nechali si tam jednu scénu, dali ji na konec a udělali jí vkusně! Palce hore) a hlavně nekompromisní hlášky (Vinnie s psycho výrazem na xichtě střelí vykozenou černou babu lukem do zad a procedí "Do černýho!"... EPIC). Takže pro příště bych prosil lepší kameru, míň vaty, alespoň minimální vývoj u některé z postav a máme perfektní Bčkovou perlu, poctu ikonám z let 80ých. Takhle je to poctivých 65% ()

Fuego

Podivně nevyrovnaný film. Začátek slušně našláplý, téma sice už x krát obehrané, ale to ničemu nevadí, to se dá točit donekonečna. Pak tomu bůhvíproč spadne řemen a naskočí až ke konci. Konec príma - netušil jsem, že dojde ke konfrontaci a líbilo se mi to. Zvlášť finální řešení Vinnieho Jonese. První hvězda za Stevea Austina, protože je to fakt fajtr a ne že si na něj hraje jako kdekdo jinej. Sice jsem si na něj musel trochu zvykat, což se mi až do konce úplně nepovedlo, ale to se mi na tom nakonec i líbilo :- ). Druhá hvězda samozřejmě za Vinnie Jonese, kterého mám rád v čemkoli jej vidím. Jednou bych ho taky rád viděl jako klaďase, abych viděl, zda to vůbec umí :- ). A třetí hvězda za dvě blonďaté přítelkyně, protože už mám dost všech těch vyblitých, fádních a nezajímavých hnědovlásek. Hnědý je tak leda ho*no! Prostě blond dívky se mi líbí, zvlášť jsou li modrooké a nezapomínají-li nosit také ňadra, což se pravda Tory Mussett v roli přemorální přítelkyně hlavního zlouna (Robert Mammone - nomen - omen? :- ) ) moc nevede, ale co už. Líbili se mi fajty - mám určitý gebír k posuzování a většinou mi vyumělkovanost, nerealističnost a nedůvěryhodnost bojů až vadí. Tady jim bylo dost co věřit. Co mě ale mrzelo bylo nepropracovanost jednotlivých killů. Ddynamika celého díla tím byla ovlivněna velmi negativně. Ale jinak docela jo. Rád jsem to zkoukl a určitě se kvůli některým sekvencím k filmu vrátím ... ()

andy60

Hned se mně vybavil film BATTLE ROYALE, ale tohle se mi líbilo víc. Scénář je jednoduchý, až to bolí, kamera se při soubojích třese až běda, ale co je důležité - film nenudí a na jeden večer dokáže bez problémů zabavit. ()

FlyingGentle

Slušnej survival a překvapivě otevřené násilí, až mi bylo zle. Je to ultra na hlavu, co ti Američané dnes vysmaží, ale základní myšlenka, že ti, kdo sledují násilí, jsou ti nejvinnější, prostě každého musí uzemnit. Tím spíše, že si (možná) v Americe lidi chtějí za to koukání na explicitní násilné show nechají platit. Strašné zjištění, ale ne překvapivé. Realismus, který mi na chvíli zase zhnusil tenhle typ filmu. Hodnocení kvůli Stevu Austinovi, který by mohl být nástupcem Dwayna Johnsona, pokud dostane další příležitosti. Ale radši nyní přepnu na veselé příběhy nebo Mr. Beana. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)