Street Kings

• Česko Králové ulice (festivalový název) (více)

Tom Ludlow, detektiv mravnostního oddělení, dopadne korejské pedofily a osvobodí unesené nezletilé dívky. Díky tomu je jeho šéf Wander povýšen, což kapitán pro vnitřní záležitosti policie James Biggs nenese dobře. Okamžitě se pouští do vyšetřování Tomova zásahu. Vypadá to, že Biggse na Toma poslal jeho bývalý parťák Washington, s kterým se Tom rozešel ve zlém. Šéf Wander však za Tomem stojí, je rozhodnutý ho z maléru dostat. Tom ale nejedná pokaždé jen tak, jak nařizují předpisy, umí své pozice zneužít a v tom je problém. Tom si to chce s Washingtonem vyříkat, proto ho sleduje. Muž vstoupí do obchodu, jenže ten zrovna v tu chvíli přepadnou dva ozbrojení muži. Tom se snaží Washingtona přesvědčit, že hrozí nebezpečí, ale ten si myslí, že ho chce Tom zabít. Nastane pravá řež a Washington je při nastalé přestřelce zabit. Na první pohled to na všechny působí jako vyřizování osobních účtů a bohužel to tak vypadá i podle záběrů z bezpečnostních kamer. Šéf chce celou záležitost zamést pod stůl a poradí Tomovi, aby záznam ukradl. Problém se díky tomu sice podaří vyžehlit, nicméně Tom je pro jistotu uklizen na administrativní oddělení stížností... (TV Nova)

MRPitivier

Solidní drama s dobrým obsazením, ale již s profláknutým a neoriginálním příběhem, který se dá předvídat po pár scénách! U tohoto filmu mi ještě chybí kontakt s divákem nebo vytvoření si pouto s nějakou s hlavních postav, protože Keana Reeves i přes slušný výkon mi nepřišel sympatický! Alkoholický policista z L.A. v roli zabijáka, i toho zabijáka bych přežil, ale prostě není to ono, určitě s ním tu roli neprožívám! Na druhou stranu zmíněné herecké výkony (možná škoda menšího využití Hugh Laurieho, protože jeho scény jsou na vynikající úrovni) drží film nad propastí spolu s skvělou hudbou! ()

RajCZitko

U tohoto filmu jsem byl dostkrát zmaten. Nevěděl jsem, jestli je náš NEO :D badguy nebo goodcop. Konec to ale v poodě rozpletl a udělal z filmu korupšní trhák. Příběh sám o sobě nebyl špatný, muzika suprová (hustý bassy :P), akčnost reálná, ale pořád tomu něco scházelo. Hodnocení 65% ()

departed

Sice stále pořád ta stejná šablona (zkorumpovaní poldové apod.), ale mě to stále baví a nestalo se, že bych během sledování pocítil příznaky nudy či nutnosti odvrátit zrak od obrazovky, byť jen na sekundu. Jo, až takhle mě tahle delikátní krimi bavila. ()

Shitonit

Mám já to dneska kliku, hledám nějakej vyvedenej akčňák, no najdu todleto, a ve sladkém opojení jsem byl unášen k nekonečný spokojenosti. Dyk je to lepší než Reacher a podobný perličky. Jes. Dobrý. Mooc dobrý. ()

Shanen29

Slušný akční filmík.Kean zde podává opravdu dobrý herecký výkon a role detektiva mu sedla jak placka na pánev.Já se bavil velmi dobře. ()

TaNya_

Sice už bylo tohle téma tolikrát zpracováno, ale když Keanu je machr, akce pěkně odsejpá a celá ta kauza "dirty cops vs. bad cops" je fakt děsivě reálná, tak si tenhle film určitě nějakou pozornost zaslouží. Jinak za mě Forest Whitaker moc gestikuluje a cení zuby, méně je někdy více. ()

papadoce

Policajných filmov je na mrte a treba povedať, že určite aj niekoľko lepších, ale zas na druhú stranu aj o dosť horších. David Ayer túto látku točiť vie, predviedol to niekoľkokrát a Street Kings nie sú výnimkou. Príbeh je možno trochu pritiahnutý za vlasy a tých skorumpovaných chlpáčov je tam až priveľa, vlastne všetci, ale všetko je to vystlané hodvábnym násilím a miestami aj trefným humorom. Už prvá scéna s požieračmi psov ma bavila. Neo sa v roli neriadenej strely vôbec nestratil, kapitán Rogers ako mladé ucho bol tiež fajn a Forest s úplne normálnou všednou tvárou (že áno) bol Kráľom X ako sa patrí. Druhý Training Day z toho nakoniec síce nie je, ale rozhodne sa to dá pozerať opakovane. Spokojné 4. Mám Ayerove filmy rád. ()

Slizard

V tomto prípade zachránil snímok solídny scenár a charizmatické herecké obsadenie. Keanu Reeves spolu s Forestom Whitakerom tu podávajú slušné, aj keď nie ich najlepšie výkony. Film som si užil. Mal výbornú zápletku a v konečnom dôsledku to bol dobrý film. Aj napriek tomu, že vo veľa pasážach sa tvorcovia vykrádali a na Ayerov béčkový a drsňácky štýl si asi nikdy nezvyknem. ()

stephano

To co udelal Chrisian Bale v Ayerovim predchozim filmu harsh times, se muže Reevesovi povest ve street kings.....uz se moc teším. Tenhle režisér/scenarista umí opravdu dostat z herců uplně maximum. Nezapomente na Training day a Denzela...i kdyz tady se jednalo pouze o scenar, ale verim ze David Ayer mel pri natáčení také svoje slovo. ()

Plastík

Trochu zklamání z příběhu, scény mě nijak neoslovili. Nalákal mě Trailer, tak asi proto to nesplněné očekávání. Nevadí - tři jsou víc než dvě. ()

koudi

Máme tu opět thriller o korupci v policii a dobrejch a spatnejch poldech. Kdo se kam zařadí se dozvíte ve svižných 110 minutách. Na jedno podívání a jedno pobavení dobře udělaný. Akorát sem se smál, když mě Hugh Laurie jako polda z vnitřního celkem pobavil :) ()

Pai-Mei

Skvelá akcia doplnená vymakanou hudbou a hviezdnym obsadením, dokonca samotný House. Pár drobností by sa našlo, ale inak super film. ()

Bigfuckman

Výborná kriminálka. Je víc takovejhle majstrštyků. Keanu to sehrál famózně a doktor House si střihnul roli prtikorupčního fízla. Škoda jen, že používá pořád stejné grimasy a úšklebky jako v jeho seriálu. ()

Blackburn8

Hvězdné obsazení to je to co z tohoto filmu dělá víc než sám je.Čekal jsem sice o trochu víc ale zklamán nejsem.Keanu Reeves to zahrál perfektně to se musí uznat.Být jen o chlup lepší scénář a hudba bylo by to pro mě 5hvězd takhle jsou to krásné čtyři 75% ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Sandra a Forest – posily pro Slye

Sandra a Forest – posily pro Slye

30.12.2008

Jméno Sandra Bullock nám chlapům většinou oživí bolestivé vzpomínky na ten večer, kdy jsme s našimi holkami museli zajít do kina na nějaký ten Sandřin slaďák (konec konců, zvěčnil to Kevin Williamson… (více)