Blade

• USA Blade: The Series (více)
USA, 2006, 9 h 58 min (Minutáž: 46–92 min)

Tvůrci:

David S. Goyer

Předloha:

Marv Wolfman (komiks)

Kamera:

Robert C. New

Hudba:

Ramin Djawadi

Sticky Fingaz, Jill Wagner, Nelson Lee, Jessica Gower, Neil Jackson, Paulette Victor-Lifton, Larry Poindexter, Emily Hirst, John DeSantis, Sonja Bennett (více)

Epizody(12)

Nesmrtelný bojovník Blade, napůl člověk a napůl upír, bojuje proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu... (oficiální text distributora)

AD P

Skoda ze serialove spracovanie ma tak daleko k tomu filmovemu.Chyba tu poriadna davka akcie a aj ten dej je dost jednotvarny.A ani Sticky nie je Wesley.Aj ked mam slabost ku komixom toto je len za 2. ()

c.tucker

Vadili mi na tom 3 věci. Za prvé, že to nebylo porno, za druhé Sticky Fingaz jako Blade a za třetí ten blonďák Neil Jackson. Jinak to bylo tak slabé, že to bylo..... ()

Tomasso001

Seriál plný laciných gest a špatných hereckých výkonů. Náhodou sem na něj narazil na Primě a jako příznivce Blade I a II a možná tak trochu i III je to pro mě silné zklamání ()

Danny F.

Bohužel jen koukatelné. Opět někdo nemá své vlastní nápady a mrví jméno tak dobrého filmu. Proč se ze všech nej filmů musí dělat seriály? Škoda. 50% ()

Spock

Po několika vzhlédnutých dílech si dovolím první hodnocení. Očekával jsme ve skutečnosti, mnohem slabší provedení a ono mě to nakonec, tedy zatím, mile překvapuje. Není to sice něco, co bych doporučil svým přátelům, ale přesto se na to dívám. Možná je to jen tím, že nemůžu spát. :-) Faktem, ale zůstává, že jsou v seriálu občas i světlé momenty. A co se týče obrozeného „Blejda“, tak to mohlo být mnohem horší, z tohoto sice nesrší nic moc hrůza ani charisma, ale alespoň se tváří, že mu nic z toho nechybí. ()

Looser odpad!

Měl jsem šanci vidět jeden díl a děkuji, již nikdy více. Za vyzdvihnutí stojí neuvěřitelný hlavní hrdina-herec, výprava a hodně vtipní zlosyni........ ()

dris

Filmovou sérii miluju, ale bohužel tenhle paskvil ji nešahá ani na špičku nehtu u palce nohy zahnutého k zemi. Ze všeho nejhorší je Blade hrající si na nejdrsnějšího denního tvora ale Fingaz nemá ani zrnko toho co má Snipes. Je to škoda po tomhle myslím Marvel už nedovolí žádný seriál. Jediný důvod proč dávám 3 hvězdy a proč jsem seriál dodíval, byl Marcus Van Sciver je docela smutné když hlavní "záporné" postavě fandíte víc než té "kladné" ale Sciver prostě válel. Závěr: Blade stále nakopává prdele upírům, ale už není tak cool. PS: Nejlepší díl - 9. Angels & Demons. ()

kwoky

Myslim, ze v ramci moznosti je to dobre. Az prekvapive dobre. Chybi mi vice hlasek a cerneho humoru. Jinak je ale videt, ze nekdo umi odvest kus dobre filmarske prace. Neni to dokonale, ale ostudu to predchozim filmum nedela. A Krista je kocka. ()

Grizzly

Tak nevim. Je mozne, ze v sirsim smyslu ma serial neco do sebe a rozpracuje svet Bladea podobne jako to udelal serial Highlander, pro ktereho mam slabost. Videl jsem jen jeden dil a u nej sem se dobre bavil, ale bohuzel ne tak jak tvurci zamysleli. A herectvi hlavniho predstavitele tomu bohuzel nasadilo korunu. 1* za Kristu...ta mela alespon styl. ()

TaanStari

Nebylo to zas tak špatný, ale trochu mě zarazila ta "prázdná" atmosféra... Taky mě překvapila místy docela přehnaná brutalita (trhání nehtů byla libovka). No, atmosféra zajímavá, děj přinejmenším rozporuplný, obsazení strašný. Přesto dám 3* ()

Bozvav

Průměrný seriál, který sice nedosahuje věhlasu a kvalit filmového brášky, ale úplný průšvih to zase také není. Blade ušel, když zavřu obě oči djme tomu. Hudba hrozná. Za mne slabší průměr. ()

P.J.2

Jak se může někdo dát podplatit k tomu aby zde hrál? Moc mě mrzí že jediný kdo ten film bere vážně jsou herci, jinak je to katastrofa.....ale už jsem viděl horší.... ()

MickeyStuma

Série měla navázat na filmového Bladea a ono to bohužel nevyšlo. Fanoušci byli namlsaní prvními dvěma díly, takže seriál vyšel na prázdno. Ale že by byl zase tak hrozný se říci nedá. Akční scény mají drive, bohužel ale oproti filmům nejsou tak efektové. Příběhy se snaží být temné, ale na televizi ztrácí mnohé očekávání. Ono nebýt těch filmů, dopadlo by to mnohem lépe, ale jak jsem se již zmínil na začátku, fanoušci jsou namlsaní a tudíž zklamaní.. ()