Lost Tape: Andy's Terrifying Last Days Revealed, The

Krátkometrážní / Horor / Thriller

USA, 2004, 15 min

Bruce Bohne

Myslím, že s trošičkou vysvětlovacího "settingu" by mohl Andyho videodeník být smysluplným kraťasem i pro ty, kdo Úsvit Mrtvých neviděli. Takhle je to jenom atmosférická dokreslovačka výhradně pro nás, kteří jsme pod Snyderovým dozorem prožívali zombie apokalypsu v nákupním centru. Andy byl z hlediska filmového diváka sympaťák, a víc to není třeba rozebírat. A hodnotit...no, hrál přesvědčivě podle přesvědčivého scénáře, a one man show z obleženého gun shopu toho moc víc nabídnout nemůže. Aspoň jsem konečně viděl ten zlomový moment...BTW připadal vám taky při tom zmrtvýchvstání jako Ježíš?:) 60%(19.11.2011)

Vedeli ste, že anarchistický vlasatý zbrojár Andy (Bruce Bohne z FARGA) z vynikajúceho Snyderovho zombíckeho remake ÚSVIT MŔTVYCH, si robil počas niekoľkodňového obliehania nenažranými spoluobčanmi video denník? Veru tak, medzi bonusmi na DVD výborného krvavého hororu nájdete okrem množstva iných zaujímavých dokumentov aj tento štvrťhodinový (do češtiny otitulkovaný) krátkometrážny spin-off, ktorý nám priblíži kruté posledné dni tejto pôvabnej postavičky.(6.7.2008)

Příjemný bonus k Úsvitu Mrtvých. který dokáže nejdnoho fanouška této zombie akce mile potěšit.(15.8.2011)

Videodeníček militantního odstřelovače a příležitostného kuřáka hašiše Andyho, který je ve svém obchodě okupován hladovými zombíky a zbývá mu už jen 10 000 dávek střeliva a jedinou společnost mu dělá rybička Ariel.(18.2.2007)

70%(7.10.2007)

• Webb

Úplně zbytečný filmeček. Žvatlání a žvatlání. Kdy už to proboha skončí?(4.3.2009)

• *CARNIFEX*

Andy je chlapík uzamknutý vo vlastnom obchode. Za dverami miestnosti v ktorej sa zabarikádoval čakajú krvilačné beštie zombie. Do kedy to ale Andy vydrží?? Dochádza mu totiž potrava. Snímok je venovaný "pamiatke" jednej z postáv úspešného zombie hororu Úsvit Mŕtvych. Nie, že by herecký výkon Andyho stál za prt, no mne prišiel tento krátkometrážny snímok viac ako nudný - 45%.(26.12.2013)

• iamek

Kecání a zase jen kecání. Jako bonus k DVD docela slabota. 1* Za to, že mám Snydera rád.(4.3.2009)

Andy je vedľajšia postava úsvitu. Má obchod zo zbraňami a zlatú rybku a málo jedla. Tiež má kameru, ktorá zachytáva jeho 17 minút záznamu. Počiatočná statočnosť , vystriedáva zúfalstvo a nakoniec hľadanie pomoci a premena na zombie. Komu sa páčil ako postava, kľudne sa pozrite na jeho a jeho svet pred koncom. ak nie tak toto ani vidieť nemusíte, je to len ďalši príbeh človeka s ktorým prozretelnosť a osud pekne vyjebali.(7.7.2007)

Ukecaný bonusový materiál jako součást dvd. Nic moc, ale jednou se dá vidět.(14.9.2012)

Zaujímavý doplnok..ktorý ešte viac obohacuje kvality filmu...(5.5.2009)

,,So I´ve thrown the fucking molotow..." hovorí obhorený Andy v tomto pôvabnom filmíku, ktorý vás skutočne pobaví.(2.4.2009)

Tak copak nám dělal Andy během zombie invaze v Dawn of the Dead? Natáčel si video deník a v bonusech na DVD se s námi o své poznatky chtěl podělit. Tenhle bonusový materiál mi nikterak nevadil, dokonce jsem se u něj i pousmál – zombie filmy moc nemusím, ale Romerovu sérii a Snyderův Úsvit mrtvých mi nevadí.(29.9.2013)

osudy pistolníka Andyho z Úsvitu mrtvých zachycené na ruční kameru - pomalé umírání hlady, šílenství, kamarádství s rybičkou, spousta munice a neustálé mrumlání zombíků za dveřmi zachycené v 17 minutách.(24.10.2008)

Nádherně prostříhané se záběry své dcery a nejspíše i bývalé ženy. Ale tu rybičku spapat nemusel....(21.4.2008)

Andy byl sympaťák. Škoda ho.(1.12.2009)

Táto postava ma celkom zaujala počas filmu, tak som rád, že nám ju takto prostredníctvom bonusu trocha viac priblížili.(2.5.2010)

• zdenur

Andyho videodeníček, Andyho nudný videodeníček. Nijak mně to nezaujalo. Jen spousta nudných hašišáckých plků.(3.12.2008)

Chudák Andy musel chcípnout. Ale byl to frajer, militarista a magor a tak si zaslouží čtyři hvězdy.(2.3.2011)

no zase tak úchvatné, jak tady někteří píší to není. Je to prostě jen otitulkovaný bonus o posledních chvilkách Andyho života. Jako bonus dobrý nápad, ale tím to asi tak hasne. Na DVD Úsvitu jsou mnohem lepší bonusy....např. o šíření viru po celém světě.Každopádně už jen za Andyho kecy si to tři hvězdy zaslouží(22.12.2008)

<< předchozí 1 2