stafino

Je málo vecí, čo by som tomuto filmu vytkol.. Jediná časť čo bola nezáživná, bol úplne začiatok filmu. Potom sa to začalo rozbiehať a nakoniec ten tournament a "one shoty" od Toma Hardyho, čo viac si priať. Zároveń to malo aj peknú vedľajšiu línie popri hlavnej :) Každý fanúšik MMA alebo iných bojových športov by si mal tento film jednoznačne pozrieť. 95% ()

Knightey

Filmovy snimek, kterej musi videt kazdy fanousek herce Toma Hardyho a nebo smiseneho bojoveho umeni (MMA). Kvuli tomuto filmu musel herec Tom Hardy pribrat cca 20kg svalove hmoty. Coz mu sakra prospelo a je videt po celou dobu filmu. Kez by tam bylo vice bojovych scen. ()

IZFNP

Emocionálne najpôsobivejší film za veľmi dlhý čas. Skvelý Hardy, jednoznačne vpred idúci O'Connor, veľmi podarený Isham a hlavne intenzívny zážitok. Hej, aj som si poplakala. ()

zerk0

Film plný klišé, kde všetci vieme, ako to celé skončí. Zachránilo to však geniálne herecké stvárnenie postáv (Hardymu tlieskam v stoji) a rozuzlenie v samotnom závere. Určite si to pozriem ešte raz. ()

AndrewNewman

Réžia jednoduchá,scenár priemerny,soundtrack nič zvláštne a téma filmu je copyright z filmov z 80-tych rokov. Tak potom čo je na ňom také vzácne? Herecké výkony. Hardy konečne ukázal čo v ňom je a Joel,ten si ide svoje ako vždy. Nolteyho neriešim,nezaujíma ma. Títo dvaja vás svojími emóciami a charaktermi dostanú na kolená a z tohto béčkového filmu robia nadpriemernú záležitosť. Slušne čtyři. ()

B3n

Sú filmy, ktorým sa len ťažko dá dať menej ako plný počet bodov. A toto je jeden z nich. Rocky meets Karate Tiger v šate 21. storočia. ()

Drozdo57

Tento film je o bojových scénach. Tie to zachraňujú. Inak sú to iba dve jednoduché filmové zápletky a dvojrozmerné postavy. ()

Plaque

Môžem pokojne prehlásiť, že do mojej zbierky pribudla ďalšia ringová bojovka. Nečakám od týchto filmov takmer nič, teda ak sa nepočíta oddych a absolútne vypnutie sivej kôry. O to viac ma poteší, ak film svojim spracovaním túto vopred a úmyselne vypnutú mentálnu časť mozgu dokáže naštartovať. Áno, porovnávačke s Rockym sa nevyhne asi žiaden film, v ktorom hlavnú postavu stvárňuje žinienka vytýčená špagátmi (v tomto prípade pletivom). Warrior nepriniesol v podstate nič nové a latku Rockyho neprekonal. Na druhej strane sa pýtam, či to je vôbec možné (?). Napriek tomu je to neskutočne podarený snímok plný akcie, správnych filmových emócií, festival dobrej muziky, koncert super hercov a čojaviemčoešte. Všetkého to malo nadostač a pokus o dejovú inováciu dvoch proti sebe stojacich bratov mi ani trochu nevadil. Pátos sa tam prevaľoval ako plyn. Nebolo ho možno až tak vidieť, ako ho bolo cítiť, ale ani to mi v konečnom dôsledku nevadilo. Nolte bol famózny a Hardy neuveriteľne drsný. Miestami som mal chuť mu sám poriadne jebnúť, i keď to by bolo celkom určite to posledné, čo by som v živote spravil. Po celý čas som fandil Edgertonovi a napriek tomu, že to bolo akosi v podvedomí jasné, že prašule poputujú do jeho kapsy, prežíval som to, ako finále majstrovstiev sveta v hokeji, v ktorom to nakoniec vyhrali naši pacholci. Viem, bolo to tak dávno, že dnes sa o tom hovorí už iba v legendách, ale tie emócie sa mi akosi vpili pod kožu a teraz už mám s čím porovnávať. :) ()

PaTeXx

Jakožto fanoušek UFC nemůžu hodnotit jinak než kladně. Všechno bylo na jedničku. Emoce, propracovanost soubojů, kamera atd. Každopádně mi na konci chybí nějaká shrnující scéna, která nám celý konec příběhu zrekapituluje. ()

Mamutol

Tohle sportovní drama má bohužel béčkové zpracování a děj je poněkud neuvěřitelný. Učitel fyziky při soubojích popírá fyzikální zákony a jeho tělo vydrží více než nějaký Terminátor. A pohádky je konec. ()

prochy95

Skvělý film o bojovém sportu, který mě uchvátil především svými bojovými scénami v aréně a jejich provedením. Celý příběh se všemi svými možnými tématy se mi také líbil. Téma dvou bratrů, kteří stanou proti sobě je skvělé, ale mě se líbilo i téma alkoholismu jejich otce, Tommyho vojenské kariéry nebo Brandonovy snahy získat za každou cenu peníze k udržení domu. Musím ještě zdůraznit že samotné provedení by nebylo tak povedené bez herců, kteří odvedli opravdu výbornou práci. Jedinou mou výtkou k tomuto filmu, co mě zklamalo, bylo nedotažení všech dějových linek do konce. Ano je sice skvělé, že se bratři usmířili a seděl jsem u toho s otevřenou pusou, ale zůstali nějaké nezodpovězené otázky. Nevím jestli Tommy šel do toho vojenského vězení, nevím jestli Brandona opět přijali jako učitele, nevím jestli třeba Brandon neposlal část výhry oné vdově, nevím jestli se usmířili i se svým otcem a jestli se šel opět léčit. Je to vážně skvělý film, ale mrzí mě tyto mezery. ()

cimrman2.

Sportovní film trošku jinak než většina ostatních! První hodina je na 1☆ druhá hodina se přelívá v hodně dobrý sportovní film bez obvyklého klišé 3☆. Tu první hodinu jste stěží přečkal. I druhà hodina filmu lze lehce předpovídat, ale alespoň je to trošku jiné, protože ve finále máme dva bratry. ()

Vendys958

Krásný film, který dokázal spojit jeden z nejdrsnějších sportů s mnoha druhy lásky. Závěrečná scéna s nádherným soundtrackem dokáže rozplakat. Úžasné herecké výkony. ()

MrLinhy

No dop*dele ! Tak krásný, tak depresiní, tak akční film jsem už dlouho neviděl. Určitě nejlepší film roku 2011 (předčil rozhodně Zrození Planety opic) Těžko se popisují myšlenky, bylo to nehorázné vzrušující drama, které vedlo k slzám. Edgertona (Brendana) jsem zbožňoval hned od začátku, ale Hardy ( Tommy) si k mému srdci dostal až ke konci neskutečným způsobem až jsem brečel. Jste prostě borci ! Ta Beethovenova písnička mi tam nehorázně seděla ! a stala se mojí oblíbenou ! Tenhle film si získal pozornost hodně rychle a vyšplhal hodně vysoko. O tomhle filmu se budu mluvit ještě hodně dlouho na to dám krk. Určitě by měl být nominován na Nejlepší film atd. Jo a ještě něco.,. Kam se na tohle s prominutím hrabe Rocky! ()

anubiskt

Rok 2011 byl nehorázně slabý na filmy, které by se mi mohly vrýt do paměti, a proto jsem si Warriora pouštěl bez jakéhokoliv očekávání a ještě predevším kvůli tomu, abych se dostal do provozní teploty před netrpělivě očekávaným vypuštěním proma z nového Batmana - chtěl jsem se podívat, jak na tom Hardy aktuálně je a co bych od něj mohl očekávat. Od prvních minut jsem z filmu nespustil oči - v první polovině se vesměs odehrává rodinné drama, které by svým tématem a zpracováním stačilo na samostatný film s velmi vysokým hodnocením a podobně jako například u Muže v ohni dochází v půli ke zvratu ve zpracování - z rodinné vesměs komorní atmosféry se rovnýma nohama skočí do velkého zápasnického světa plného potu a krve (i když té krve tu zas tolik není :) - tady lze očekávat jistou nevoli u mnoha diváků - mně ale takový systém naprosto vyhovuje a nemám s ním sebemenší problém. Každý ze tří hlavních postav má pro své jednání velice silnou motivaci a dlouho po závěrečných titulcích jsem přemýšlel, s kým vlastně nejvíce soucítím. Z počátku jsem si nemohl zvyknout na dynamickou kameru, ale ona tu má své opodstatnění a kameramani opravdu odvedli dobrou práci - stejně jako například střihači, hudební producenti a tak dál. Maličkou nevýhodou celého filmu může být několik klišoidních situací, ale zde je mile rád odpustím. Nechci se pouštět do hodnocení děje, abych něco nevyzradil, ale posledních asi 10 minut filmu je strhujících - naposledy jsem brečel u filmu Big Fish - a to je hezká řádka let - no, teď jsem si to zopakoval. Příval emocí byl neskutečný, dolehla na mě úžasná filmová katarze a ještě jsem mohl zatleskat akurátnímu konci - známe totiž dost filmů, které potopí jejich úplné zbytečně natahované zakončení. Nemůžu si pomoct - tento film otřásl mou filmovou topkou a určitě se jedná o nejlepší počin roku. Bravo. ()

JoKKeR

Absolutní špička sportovních dramat i velkolepých filmů co do toho vraží srdce, a že se me tenhle film poradne dotkl.. Tom Hardy je bezesporu perfektní a po tomhle věřím že Bane bude sakra charismatickej zaporák rovnajicí se jokerovi... ()

makau

No na tento film jsem se kouknul hned jak jse zjistil jak rychle postupuje na žebříčku CSFD, ale stejně jako ^Rain^ souhlasím s tím, že do první desítky ba ani dvacítky nepatří. Ano, dal jsem mu 4 hvězdy, ale to jen proto, že mne uchvátil více a rychleji než Fighter s Mark Wahlbergem a Christian Bale. To zase musím říct, že Warrior má větší koule a šťávu. Ale i tak na přední řadu nepatří. Jen se ptám kam ta kinematografie a vkus fanoušků směřuje. Jen se koukněte kolik se připravuje remaku, sněhurek a různých kravinek. To už nejsou originální nápady? Doufám, že to hodnocení je ovlivněno jen tím, že film není v našich kinech a lidé si ho mohou tak akorát stáhnout s titulkami, které většina z pohodlnosti nečte. Věřím, že časem tento počin rychle klesne a tím nechci říci, že je špatný, má koule a říz. Shltnete to i na tu délku jako malinu. Vřele doporučuji. ()

Bornd

Nejlepší film ze sportovního prostředí, nejlepší film roku (kam se hrabe ocelová pěst), a jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Fakt smekám úžasný zážitek. A ten konec je ještě 10 x lepší než celý film. A strašně emotivní a prostě brilantní zážitek. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot