Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

HanaM.

Tak tato dvouhodinovka by v seriálu nestačila ani na dvacet minut. A byla by na něj ještě moc kýčovitá, nudná a celkově stupidní. Navíc se z největšího bonvivána a děvkaře Božského stal hodný chlap, který trpí výstupy své partnerky a nejraději se dívá na televizi - ano tímto už ženy ztratily všechny své jistoty. Z nostalgie dvě hvězdičky. ()

maty39

Dvojka sexu ve městě je blbost, nastavovaná kaše bez jakékoliv nutriční hodnoty, prostě a jednoduše - zbytečnost natočená jen pro peníze (navíc dlouhá 146 minut..wtf?). Hlavní hrdinky už začínají vypadat jako mumie, nabalzamované někdy před 10ti lety a některé momenty mě přišly hodně sureálné. Fandové seriálu asi nebudou mít s tímto dílkem žádné větší problémy. (Já považuji seriál za kvalitní řemeslo ... ale žádná moje srdcovka to není) PS: Musím přiznat, že mě tento film rozplakal. Když jsem zjistil, že některé děti mohly mít v dětství irskou chůvu (Alice Eve), která poskakuje bez podprsenky a já neměl to potěšení, tak jsem nevydržel a dal se do pláče. ()

Pavelos

Totální snobárna od začátku do konce.. Film určený víceméně pouze ženám.. Pro muže pouze v případě, že mají bezedný účet a zrovna neví co s prachama:-) ()

METHOD_

Priatelka ma na tento film stiahla. Na silu ma tam drzala a v kine boli sami buzeranti a same 50 rocne rozvedene zeny. Film ma hned na zaciatku vytocil svadbou gayov. Ale ku podivu, som sa par krat zasmial a zato aspon 2 * ()

waits odpad!

Ježišmarjá! Už dlouho jsem neviděl tak trapný, zbytečný a hloupý film s tak nepříjemnými a povrchními postavami. Trpěl jsem už u úvodní homosexuální svatby, ale přejezd do Abu Dhabí byl ještě horší. Už u prvního filmu jsem zapochyboval nad některými divačkami, konkrétně nad jejich ochotou nechat se unést samotným zobrazovaným luxusem i bez toho, aby scénárista dodal zábavné postřehy Carrie a už je to tady v plné kráse. Že ale půjde o takový sešup, jsem nečekal. Scénář šel k čertu, nahradili ho velbloudi, chudák Penelope Cruz a cameo Lisa Minelli (proč?). Z původně docela zajímavých seriálových hrdinek (a nejen z nich) se v tomhle filmu staly postavy z těch horších mýdlových oper mlátící prázdnou slámu, s tím rozdílem, že jsou k vidění luxusnější exteriéry, na druhou stranu je divák zásoben urputnými řečmi o sexu, aby film dostál liberální nálepce. (Samantha je k uzoufání). Sedět vedle téhle party v restauraci v jejím seriálovém období, našpicuju občas uši, abych si vyslechnul jejich názory na věc. Dnes bych urychleně zaplatíl a s vrtěním hlavy bych odkráčel. S ženou, které se tenhle film doopravdy líbíl bych věru nechtěl trávit večer. ()

dosig odpad!

Podívala jsem se na film, protože mi někdo řekl, že je to zábavné. No nevím, které scény to měly být, ale scéna v karaoke klubu byla nejtrapnější jakou jsem KDY v americkém filmu viděla. Kdyby byl film vtipný, neměla bych čas sledovat, jak strašný je. V Arábii je všechno úžasné, všichni jsou krásní a bohatí a vůbec tam není 50°C vedro. OMG ()

crozet odpad!

Totální a všeobecný rozklad základních filmových kategorií, vyprázdněným obsahem scénáře počínaje, ignorantskou režií konče (o někdejším kouzlu, originalitě a sociologickém přesahu seriálu raději nemluvit..). Nestává se mi to často, ale i doma v televizi jde o naprostou ztrátu času - radši třeba umejte nádobí nebo vynípejte žmolky peří z rohů cejch před praním. ()

M1k9

Až moc přemrštěná pohádka bez nových a hlavně originálních nápadů. Nejvíc mě mrzí, že člověk se pořádně nemá čemu zasmát. Více jsem se proto musel zaměřit na detaily a podrobnější zkoumání vypracovaných figur. 2.5/10 ()

Gore

Hrdinky jsou stejné krávy jako v prvním díle, ale díky první hodině, na kterou se jakžtakž dalo koukat, dávám lepší hodnocení. Tím pochopitelně nemyslím trapnou gay svatbu s ještě trapnější botoxovou Lizou Minnelli. Od druhé poloviny už je to stejná sr*čka jako první díl, ale aspoň potěší vsuvka s Penelope Cruz a Alicí Eve. ()

adelina8

Jedničku jsem neviděla, seriál také ne, takže mezi zaryté fans nepatřím, i když nějaké to povědomí mám - tomuto fenoménu se nelze vyhnout. Čekala jsem, že film bude především o vztazích a módě, ale přece jenom nějaký základní děj je potřeba. A ten tu zoufale chyběl. Tak nějak nevím, o čem to bylo. Jako každá ženská jsem se ráda koukla, jak jsou všechny oblečené a nalíčené, ale tím to bohužel končí. Popravdě na to se můžu podívat do časopisu a nemusím trávit více než dvě hodiny u TV. Bylo to takové rozplizlé, natahované nic. Možná má tento film nějaký význam pro skalní fans, pro mě k žehlení ok, do kina rozhodně ne. ()

husokachna odpad!

- Máte něco k proclení? - Ano, můj chaos......No ty koky. V mnoha ohledech je to až zrůdně odporný, tohle vyvoněný, nastajlovaný hovno. ()

Milwa

Jeden velký "Brand" new film...zábavné-ano, trapné-místy, dojemné - účelově, úžasné - určitě. Pro všechny milovníky třpytivého pozlátka - ANO!!! Občas na mě dýchl styl a švih (zelené šaty)...ale jenom občas...každopádně, milý oddych od každodenních trablů...a ti sexy chlapi! ....hmmmm .Oku to lahodilo, mozku občas méně.... ()

Juja

V tomhle filmu je vsechno MOC. Moc luxusu, moc znacek, moc hysterie, moc patosu, moc absurdních reakcí.. No a? Proc od toho proboha nekdo ceka neco vic, nez jednu velkou prehlidku? Vsichni vedi, do ceho jdou...a pro me to svuj ucel splnilo - nejlepsi letni oddechovka s bandou kamaradek, pohadka pro holky :) Mimochodem, kolem nas bylo takovych skupinek vic a smaly jsme se vsechny! ()

jane1106

Hodně luxusní, hodně exotické, hodně barevné, ale jinak opravdu špatné. Za 1. podobně jako v případě druhé Bridget Jones hrdinky odhazují veškerou inteligenci a stávají se dutými figurínami na věšení značkových šatů (vrcholem trapnosti je scéna, kdy Charlotte loví v poušti mobilní signál až nakonec spadne z velbloudího hřbetu), 2. jednodušší zápletky a rozuzlení by vymyslel i prvňák (Carrie se nejnepravděpodobnější náhodou setkává s bývalou velkou láskou a skoromanželem Aidanem a ihned propadá jeho kouzlu; svůdná chůva Charlottiných dětí, která představuje potenciální nebezpečí pro všechny manželky se v závěru promění v lesbičku), 3. hrdinky zpívají o tom, jaké je to být ženou, ale přitom si Charlotte a Miranda neustále stěžují na těžkosti mateřství (byť mají obě chůvy, manžely a peníze). Jediná Samantha je pořád stejně nadržená, ale aby byla její postava aspoň trochu oživena, musí si k tomu tentokrát dopomoci medicínou. Scéna, kdy muslimské ženy odhodí své hábity a předvedou hrdinkám značkové kousky pod nimi á la "všechny jsme z jednoho těsta" je hodně kýčovitá. Navíc v SATC pro mě vždy jednu z hlavních, ne-li úplně nejpodstatnější roli představoval NY a opustit ho této vysloužilé čtveřici nesvědčí. Škoda, že se v plné míře nevrátila postava Jasona Lewise a rozhodně bych dala větší prostor Artu Malikovi, na toho se vždy ráda podívám. Soundtrack ušel. ()

jorgus odpad!

puvodne jsem chtel dat 1 hvezdu protoze jsem se u toho obcas i zasmal..ano bylo to tim, ze to bylo neskutecne blbe, ale zasmal..ale poslednich deset minut, kdy tupe stare americanky fuckuji mistni obyvatele, za to ze maji jinou viru..to uz bylo moc..nechapu jak se nekdo muze ztotoznit s tema nadrzenejma babama:) ()