Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

dacek

Sakra proč já tomu dal vůbec ty dvě hvězdičky? Sex ve městě mě nikdy zvlášť nebral, ale na epizody po dvaceti minutách se dalo koukat. První film jsem taky překousl, ale tohle už na mě bylo moc. Působí to jako reklama na cestovní kancelář, kdy 4 Američanky v hezkých hadrách vzdychají nad krásama a luxusem hotelu. Následuje pár trapných vtipů a jinak postavy už nám nenabídnou vůbec nic a děj tu taky chybí. Trapas. Ale na ten luxus se asi dívalo hezky, když jsem šel tak vysoko. ()

TSZ

K Sexu ve městě jsem měl vždy poměrně kladný přístup, seriál považuji za velmi zdařilý a i první celovečerní film jsem skoukl celkem bez problémů. U dvojky jsem si však až příliš často uvědomoval, že "ono to vlastně nemá žádný děj". Je mi jasné, že snímky typu SAC mají i jinou než dějovou hodnotu (výtvarné zpracování, prezentace nejnovějších trendů módní branže apod.), ale pokud je až takovýmto způsobem zatlačen děj do pozadí, tak to racionálně uvažujícím divákům začne vadit. Ale na poli romantických komedií je to stále jedno z těch lepších představení, ačkoliv v průběhu filmu jsem si častěji než dříve říkal, že všechny čtyři hlavní hrdinky jsou strašné krávy. ()

DadysGirl

Bohužel, neudrželi úroveň a tempo prvního filmu, natož seriálu... Ale pro skalního fandu nutnost vidět... Navíc ústřední čtyyřka nezklame a většina modelů a lokací taky ne... Plus - Aiden a Jerred, co víc si přát... ;) ()

Smerfetka88

Míň vtipu a horší módní kreace než v prvním díle - dávám tedy o hvězdu méně. I tak jsem se ale bavila - a o to tady šlo ne? I když musím připustit, že dvě hvězdy jsou tady jen za Samanthu a o tu jednu ubohou poslední se dělí zbytek. I tady se ale česká Mařka najde a ztotožní s některou z hrdinek. ()

Ronee

Mňa rozosmievalo to, že tam dokázali riešiť stále to isté, počas celých dvoch hodín. Napr. nabúrava televízia manželský vzťah? 1. rozpráva sa o tom žena s mužom v posteli..strih...2.rozprávajú sa o tom v kúpeľni...strih...3. rozprávajú sa o tom pri raňajkách...strih...4. ešte stále to riešia a vyriešia to tak, že si dajú dva dni od seba pokoj..HAHA ()

error17

Co dodat chlapům bych to nedoporučoval popřípadě jen na vlastní nebezpečí. Pár úsměvných momentů tu sice bylo ale pokud zrovna nejste vyznavač módy a přehlídkových mol (že by se vám líbili alespoň módní kreace co nosí) tak je film víceméně ztráta času. ()

dwyane odpad!

No tak tohle už opravdu ne. Skoro dvě a půl hodiny úplně ztraceného času. Aspoň jsem si ale doplnil obrázek k celý ,,sérii,,- filmy a seriál. Filmy od hodně špatnýho k úplně špatnýmu, kde je všechno blbě. Seriál potom nakonec vychází celkem obstojně, v konfrontaci s filmy. Na tohle fakt ale nekoukejte, jestli můžu radit :) ()

coco.brice

tak troch reklama na Abu Dabí pod nánosem makepu už trochu přestárlých hlavních hrdinek..ale pokud víte,co a nebo kdo je to Valetino,Gucci a nebo DG: -)tak Vás to stejnak bude bavit:-) ()

Zl0

Je to zábavné, ale oproti jednotke a seriálu to už stráca dych. Predsa len väčšina toho čo zažijú je predvídateľná. Páčila sa mi hlavne scénka s arabskými ženami keď odhalili svoje pravé "ja". Čo na tom ženy vidia snáď ani netreba menovať, pre tých ostatných uvádzam aspoň jedno: milf. A ak to nestačí, vedzte že je to celkom dobrá oddychovka. ()

Nikol10

Tenhle díl už zábavný není a doufám,že je nenapadne natočit trojku. Někde jsem se totiž dočetla,že tvůrci i protagonisté by do toho šli. O čem by to bylo? Jak důstojně a s obrovským kýčem vstoupit do penze? A nebo že by si Božský a Carrie,skoro v padesáti letech uvědomili,že je čas na to pořídit si dítě? Ať už to tvůrci raději nechají tak. Zkazili co se dalo, ukázali jen povrchnost,luxus a nic víc. Film má nulový děj a řeší se tam takové prkotiny,že už to není vůbec vtipné a Samantha,která seriál i první díl zachraňovala,tak už mlela z posledního! Jednu hvězdičku dávám z nostalgie. ()

dragonian

klisoidne, sentimentalne, gycove ale zlate a dobre predavajuce sa.. vyuzite vsetky "trhace" dramaturgie a rozmanitosti zapletky manzelskych dvojic tomu hovorim masterpiece ()

george82 odpad!

No comment: možná tak do křížovky - jak se jinak řekne ztráta 146 minut života na 11 písmen?: SEX VE MĚSTĚ 2. ()

LaMadame

V určitý moment se stává z přehnaného luxusu kýč....a to je přesně případ Sexu ve městě 2. Naprosto postrádá věrohodný obsah a to oproti seriálu, a když přihmouřím oko, tak i oproti jedničce. Naprosto neuvěřitelné reakce dospělých žen naservírované tak, aby to pochopil každý... stylizování hlavních postav do jejich škatulky bez sebemenší možnosti se vymanit a překvapit tím...a místama mi to dokonce připomínalo pokus o muzikál. Na závěr bych řekla asi tohle: všeho bylo prostě "TOO MUCH" !!!! ()

Marrianna

Booože, že udělají z mé oblíbené Samanthy nadrženou senilní krávu to by mě nenapadlo, kam se sakra poděla to její svůdné fluidum? Její postava si vždy zachovávala důstojnost a svůdnost i přes svou otevřenost a neutuchající sexuální apetýt. Ale tady se vše jen vytratilo a zůstala šílená uječená hlupačka. Že nedávám nižší hodnocení je pouze tím, že i přes neexistující ústřední téma, se mi líbílo zpracování Charlotiny krize jako dokonalé partnerky a v tomto filmu hlavně matky. Pro mě ale Sex ve městě končí Carriinou svatbou kvalitní tečkou za luxusním seriálem. Dvojka prostě pro mě sice je, ale vzniknout nikdy neměla. ()